ALKEEMIA TAROSKOOP JAANUARIKS | Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise valdkonnas?

Kätte on jõudnud jaanuar ehk südakuu ja on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile. Vaata järgi, kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad ning loe, mida on oodata tööelus ja tervise osas.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Suhete osas võid nüüd tunda, et vanad probleemid kerkivad esile ning nii sina ise kui su partner kipute olema oma hinnangute andmisel väga kiired ja kohati ka liiga karmid. Katsu pingelistes olukordades reageerimise asemel kuulata ja vastata siis, kui oled rahunenud. Kui suudad iseendale ja oma kallimale vead andestada ning lubad olla ka nõrk ja ebatäiuslik, siis suudad vanad haavad ravida ja mustritest välja astuda. Kui oled vallaline, peaksid olema potentsiaalsete kallimate osas veidi avatum ja paindlikum. Ära jää ainult kindlate kriteeriumide piiresse.

Küllus. Tööalaselt pead olema valmis selleks, et sinu oskused pannakse proovile. Ole tähelepanelik ja keskendunud ning anna endast parim. Mida enam suudad teha koostööd ümbritsevate inimestega ja toimida meeskonna täisväärtusliku liikmena, seda ladusamalt laabuvad ette võetud projektid. Kui sul on olnud rahalisi probleeme, siis just nüüd suudad sa neid tasapisi lahendama hakata.

Tervis. Kui oled toitunud hästi, piisavalt liikunud, lubanud endale puhkust ja stressivaba aega, peaks enesetunne olema suurepärane. Kui tunned, et tervis ei ole hea, siis vaata, kuidas sa oled oma keha ja vaimu eest hoolt kandnud. Ära jäta enda vajadusi viimasele kohale, vaid hoia oma „karikad“ täis, et saaksid end tunda hästi ja õnnelikuna.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Ees ootavad kerged lõbustused ja vaheldus, mis toob armuellu uudsust ja elevust. Suudad enda jaoks selgeks mõelda teemad, mis on sind minevikust aeg–ajalt kummitamas käinud ja liigud edasi puhtalt lehelt. Kui oled vallaline ja alles otsid seda õiget, siis nüüd alanud suhtest ei tasuks oodata liiga palju. Neis on kirge ja tuliseid tundeid, kuid sinu uus kallim ei ole kahjuks enda sidumiseks valmis.

Küllus. Tööalaselt pead olema valmis reisimiseks või siis osalemiseks koosolekutel või projektides. Praegu on võimatu rahulikult ühe koha peal istuda ja vaikselt nokitseda. Asjad on liikumises, pidevalt soovib keegi sinu tähelepanu või vajab sinu oskusi. Raha osas peaksid olema tähelepanelik. Igasuguseid investeeringuid, mis on seotud suure riski ja raha kaotamise võimalusega, ei tasuks ette võtta, sest praegu kipuvad sellised ettevõtmised väga kergelt ebaõnnestuma.

Tervis. Sel kuul on oluline enda vastu mitte liiga karm ja nõudlik olla. Leia tasakaal, kuidas panna elu erinevaid valdkondi toimima nii, et tervis ega heaolu ei kannataks. Säti ennast julgelt esiplaanile ja võta enda eest hoolitsemiseks teadlikult aega. Ainult sina isiklikult vastutad selle eest, kuidas endale iga päev armastust ja hoolt pakud.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Armastus. Armuelu pakub kindlustunnet ja stabiilsust. Kui see on just see, mida soovid ja millest unistad, siis on kõik hästi. Neile, kes soovivad seiklusi või midagi, mis raputaks rutiinist lahti ja tooks erutavaid elamusi, toob see kuu paraku pettumust. Praegu tasuks investeerida iseendaga tegelemisse ning oma soovide ja ootuste väljaselgitamisse. See loob tulevikuks pinnase, kust saad edasi liikuda oma südamesoovide täitmise suunas.

Küllus. Tööalaselt puutud kokku inimestega, kelle kavatsused on hämarad ning kes soovivad sind oma eesmärkide saavutamiseks ära kasutada. Ära lase end ilusast jutust petta, vaid ole tähelepanelik ja usalda oma sisetunnet. Kui su süda annab märku, et asi ei ole õige, siis võta teda kuulda.

Tervis. Sel kuul tasub vältida riskantseid ning keha ja vaimu proovile panevaid ettevõtmisi, liiga äärmuslikke dieete ja suure hooga sportimisega alustamist, kuna on oht vigastuste tekkeks. Märka oma keha vajadusi, ole teadlik sellest, millised on su piirid ning anna endale nii koormust, puhkust kui toitu mõõdukalt.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Nüüd on aeg pöörata suurt tähelepanu oma keha ja hinge vajadustele. Luba endale tundeid ja naudinguid, mis panevad sind tundma, et elad tõeliselt ja täiega ning koged kõike, mida elul sulle pakkuda on. Naised peaksid tegelema sellega, et tugevdada ja suurendada endas naiselikkust ning mehed omakorda mehelikkust. Kõik see, mis sind rõõmustab, pakub sulle rahuolu ja õnnetunnet, on lausa kohustuslik. Nüüd on aeg nautida armurõõme nii hinges kui kehas.

Küllus. Praegu tasuks keskenduda sellele, et parandad oma töötingimusi ning suurendad teadmisi ja oskuseid. Kui sa ei ole oma töökohaga rahul, siis õpi midagi uut või vaheta soovi korral eriala. Kui leiad selle, mis sulle huvi ja rõõmu pakub, siis avanevad kui iseenesest uued võimalused ning saad ka oma sissetulekuid suurendada.

Tervis. Kipud tervise pärast üleliia muretsema. Negatiivsed mõtted aga ei tule kunagi kasuks, vaid halvendavad olukorda. Kui sul on mõni mure seoses tervisega, siis pöördu spetsialisti poole, kes sind aidata saab. See, et lihtsalt kodus negatiivseid stsenaariume välja mõtled, ei ole lahendus.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Kui oled suhtes, siis nüüd on aeg ausalt oma ootustest ja vajadustest partneriga rääkida. Kui jätad pidevalt häirivate teemadega tegelemata ning loodad, et need iseenesest laabuvad, siis eksid. Need kasvavad aina suuremaks ja ka sinu rahulolematus kasvab. Kui oled vallaline, siis nüüd võiksid ette võtta midagi sellist, mida tavaliselt ei tee, või käia kohtades, kus tavaliselt ei käi, sest just tavapäratus ümbruses ja väljaspool mugavustsooni kohtud oma potentsiaalse kallimaga.

Küllus. Nüüd pead olema aktiivne, üles näitama initsiatiivi ning keskenduma oma tugevate külgede arendamisele. See laseb sul saavutada silmapaistvaid tulemusi ja ühtlasi avab uued uksed, mis sind soovi korral ametialaselt edasi viivad. Rahaasjades peaksid avanema võimalused, kuidas oma olukorda parandada, võlgu vähendada või soovi korral lisaraha teenida.

Tervis. Nüüd pead oma tunnetega tegelema. Mõtle, mis emotsioone sa inimeste või olukordade suhtes tunned. Kas kannad endas viha, häbi, solvumist või mõnda muud negatiivset tunnet, mis pikas plaanis su heaolu lõhuvad ja tervist kahjustavad. Õpi teadlikult oma meelega tegelema ja praktiseeri meelerahu toovaid tehnikaid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Sa oled valmis selleks, et su ellu saabuks armastus või siis liiguks olemasolev suhe stabiilsemale ja lähedasemale tasandile. Kahjuks võtab kõige selle saabumine rohkem aega, kui soovid. See muudab sind kärsituks ja sunnib omalt poolt samme astuma, mis aga samuti ei too loodetud positiivseid emotsioone. Kõige mõistlikum on lihtsalt olla kannatlik ja uskuda, et iga asi saabub omal ajal.

Küllus. Tööalaselt on väga suuri võimalusi selleks, et kogeda edusamme, saada tunnustust või soovi korral liikuda uuele ja sobivamale tööle. Kõik see on käeulatuses ja teostatav, kui oled ise valmis ja sinus on soov seda saavutada. Seega, anna omalt poolt parim ning mõtle välja, mida sa tahad. Siis ei saa sinu unistuste elluviimisel mitte keegi takistada.

Tervis. Tervise eest hoolitsemiseks tasub ette võtta teadlikke ja konkreetseid samme. Võid tunda, et sul on mingeid kaebusi, kuid oled neid pigem ignoreerinud või siis ka lihtsalt talunud. Nüüd on aeg oma enesetunde ja heaolu osas midagi ette võtta. Tee üks korralik tervisekontroll ja hakka samm-sammult juurutama tervislikke eluviise.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Kui ootad armastust, tasub sel kuul reisida. Uus inimene saabub sinu ellu just siis, kui oled eemal oma tavapärasest keskkonnast. Reis ei pea olema kuskile kaugele maale, piisab ka sellest, kui võtad ette mõne väljasõidu või ekskursiooni kodumaa piires. Ole avatud ja suhtlusaldis ning anna inimestele võimalus sind tundma õppida. Kui oled suhtes, siis saab su armuelu olema sel kuul üsna huvitav, kuid seda õnneks eelkõige heas mõttes.

Küllus. Tööalaselt pead oma sihid hästi selgeks tegema. Sa ei saa tegeleda saja erineva asjaga korraga. Keskendu maksimaalselt kahele teemale ja anna neis oma parim. Praegu on väga oluline teha ära korralik eeltöö, seda nii neil, kes tegelevad mõne kindla projektiga, kui neil, kes soovivad leida uut töökohta.

Tervis. Tasub teha korralik plaan, mida kavatsed sel kuul oma tervise ja heaolu eest hoolitsemiseks ette võtta. Hakka astuma konkreetseid samme, pööra tähelepanu signaalidele, mida su keha saadab ja kuula oma sisetunnet. Hea oleks praktiseerida teadlikkust ja kohalolu. Mida enam märkad, mida sa teed, kuidas mingi toit, olukord või inimsuhe sulle mõjub, seda paremaid järeldusi ja muutusi suudad teha.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Armastus. Kui oled vallaline, ootavad sind sel kuul head uudised. Sind on ees ootamas armastus, ning niipea kui sa sellele oma elus ruumi teed ning sisemiselt valmis oled, saabub see sinu ellu. Ära oota, et sinu unistuste kaaslane saabub siis, kui istud rahulikult kodus ja temast unistad. Mine välja, suhtle inimestega, ava oma süda ja sa märkad, kuidas tõmbad inimesi ligi. Kui sa oled juba suhtes, siis nüüd tunned, et suhe saab suurema ja sügavama tähenduse.

Küllus. Selleks et edu saavutada, tuleb praegu liikuda edasi sammhaaval ning oma käike hoolikalt planeerides. Ära kiirusta, oota ära õige hetk ja tegutse siis. Praegu hinnatakse sind ja sinu panust vääriliselt, seega on õige hetk uurida palgalisa kohta või miks mitte kandideerida ka oma unistuste töökohale.

Tervis. Hoolitse enda eest armastusega, jälgi, mida sa sööd, kui palju endale puhkust annad ja kas liigud piisavalt. Praegu kipuvad stress ja ärevus üsna tihedalt pead tõstma ning sul tuleks tegeleda oma meele rahustamisega. Leia enda jaoks sobiv tegevus, mis võimaldab lõõgastuda ja rahuneda. Hästi sobivad pikad jalutuskäigud looduses, mediteerimine, maalimine või mõni muu tegevus, mis sind piisavalt endasse haaraks ning rahu ja naudingut pakuks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Alanud kuu toob kaasa midagi täiesti uut. Sinu armuelus hakkavad puhuma uued tuuled, saad kogeda arenemist ja kasvamist nii inimesena kui ka suhete osas. Sinu jaoks on suhe nauditav siis, kui on täielik vastastikune ausus ja usaldus. Kui seda ei ole, siis ei suuda sa ka head nägu teha, vaid võtad kohe valupunktidega tegelemise käsile.

Küllus. Tööelu peaks sel kuul hästi sujuma. Kui soovid, et edu oleks veelgi suurem, vii tööle mõni koduga seotud ese, mis oleks justkui talisman ja õnnetooja. Suudad ka oma majanduslikku olukorda parandada, tehes mõne hästi läbimõeldud ja tulevikku suunatud otsuse.

Tervis. Võid tunda, et stress, väsimus ja nõrkus kimbutavad. Nüüd on väga oluline, et hoiad mõtted positiivsed ja keskendud oma tugevustele. Ole tänulik kõige hea eest, mis sinu elus on, ning hinda ka oma tervist ja heaolu. Kui sul on mõni reaalne terviseprobleem, siis tegele mitte pelgalt sümptomite leevendamise, vaid algpõhjuste väljaravimisega.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Kui oled vallaline, siis võib su ellu ilmuda inimene, kes on küll sinust vanem, kuid kelle rahulikkus, küpsus ja stabiilsus sind köidab. Kui ootad armumist, mis lööb lausa jalad alt, siis seda sa ei koge, kuid kui hindad vaikselt algavat ja pidevalt suurenevat tunnet, siis on see sulle just õige. Suhtes olevad inimesed võiksid sel kuul hinnata turvalisuse tunnet ja romantilisi ettevõtmisi kaaslasega, mis süvendab omavahelist armastust.

Küllus. Oma tööeluga ei ole sa praegu täielikult rahul. Soovid muutusi ja arenguid, mis pakuksid suuremat sissetulekut ja põnevaid väljakutseid. Enne kui astud mõne otsustava sammu, vaata järele, kas sa saad ehk omalt poolt midagi muuta. Ehk on abiks selgitav vestlus ülemusega või miks mitte ka sõbraga, et saaksid suurema selguse, mida oleks rahulolu suurendamiseks võimalik ära teha.

Tervis. Sinu heaolu on täielikult sinu enda kätes. Tunneta oma ühtsust looduse ja kõiksusega, lase tunnetel endast läbi voolata ja kohtle end armastusega. Praegu teevad head kõik veeprotseduurid. Mine vanni, sauna, ujulasse või lase duši all vee energial endast välja uhtuda kõik negatiivsed emotsioonid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Kui oled armastavas suhtes, siis sel kuul ootab sind ees eriti hea aeg, kus liigud koos partneriga uuele tasandile, olgu selleks siis kihlumine, kokkukolimine, abiellumine, lapse planeerimine või sünd. Naudi seda aega ning jaga oma rõõmu ja rahulolu ka ümbritsevatega. Kui oled vallaline ja ootad alles seda õiget, siis nüüd pead valmis olema selleks, et armumine võib sul lausa jalad alt lüüa, sest saabub nii äkki ja ootamatult nagu välk selgest taevast.

Küllus. Elu majanduslik pool võib kaasa tuua stressi ja tunnet, kuidas sa ei suuda seda kõik hallata. Tööalaselt võib olla väga vaikne või sind võidakse lausa sundpuhkusele saata. Samuti on probleeme rahaga, väljaminekud kipuvad olema mitu korda suuremad kui sissetulekud. Katsu mitte liigselt masendusse sattuda, vaid leia enda jaoks midagi positiivset. Olgu selleks lisatöövõimalus või kusagilt kulude kokkutõmbamine.

Tervis. Sa pead tegelema oma negatiivsete emotsioonide läbitöötamise ja vabastamisega. Lõdvestumise oskus on see, mida sa vajad, et säilitada vaimne ja füüsiline heaolu. Leia enda jaoks sobiv viis, mis aitab sul tervislikult ja turvaliselt pingeid maha laadida ja stressi vähendada. Kui suudad oma mõttemaailma ja emotsioonid tasakaalus hoida, suudad ka oma füüsilise keha terve ja toimimas hoida.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Armastus. Võid tunda, et sinu südames on romantilisi tundeid rohkem kui ühe inimese vastu. Selleks et teha oma valik ja käituda eelkõige iseenda jaoks õigesti, kaalu hoolega läbi, mida sa tunned, millised on su soovid ja unistused. Ära tegutse esimese suure kire ajel, sest see läheb tavaliselt kiirelt mööda. Tee otsused rahuliku südame ja selge meelega.

Küllus. Praegu oleks hea aeg hoopis puhkust võtta, et näha asju pisut teise nurga alt ja mõtteid koguda. Kõik ei lähe nii, nagu oled soovinud, kuid ära võta seda isiklikult ega sunni midagi liigselt tagant. Vahel on vaja aega ja kannatlikkust, et kõik laabuks. Raha osas peaksid sel kuul oma väljaminekuid kindla kontrolli all hoidma, sest sissetulekud võivad osutuda väiksemaks, kui oled oodanud.

Tervis. Kui sul on olnud tervisemuresid, siis nüüd leiad lõpuks sobiva ja ühtlasi ka tõhusa viisi, kuidas tervis taas tugevaks saada. Praegu sobib sulle hästi igasugune liikumine ning ka massaaž, mis aitab panna kehas energiad liikuma ja vabastab kuhjunud pingetest.

Maagilist jaanuarikuud!

Allikas: Alkeemia Taroskoop 2023, mille leiad suurematest raamatupoodidest ja kirjastuse Pilgrim veebipoest.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.