ALKEEMIA TAROSKOOP. Jää endale kindlaks ja ära lase kõrvalseisjatel oma eneseusku kõigutada

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 23.10 – 29.10

Nädala üldist nägu kujundavad sauade seitse ja sauade äss. Sul on silme ees uued sihid ning oled täis indu, et kannatamatult oma eesmärkide poole püüdlema hakata. Sinu suured plaanid ja kirglik edasipürgimine võivad aga nii mõnelegi kõrvaltvaatajale pinnuks silmas olla ning sinu enesekindlust proovitakse vähendada teravate märkuste või osavõtmatusega. Võta endale motoks “las koerad hauguvad, karavan liigub ikka edasi” ning jää endale igas olukorras kindlaks.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate kaks. Praegu on sinu elus põhirõhk suhetel – kolleegid on sõbralikud ja abivalmis ning lähedastega leiad paremini kontakti ja üksteisemõistmine on suurem. Harmooniliselt laabuvad asjad ka armastuse osas. Jaga oma tundeid ja mõtteid kartmatult ning ava oma süda.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja läbi selle ka iseennast. Jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade üheksa. Ükskõik, milliste raskustega sa oled pidanud lähiminevikus kokku puutuma, nüüd oled sa igatahes valmis edasi liikumiseks. Sa oled tänu omandatud kogemustele sisemiselt tugev ja peaaegu haavamatu ning oskad ennast vajadusel maksma panna ning kaitsta võimalike rünnakute eest.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide kümme. Tähtsad saavad olema nii töö kui ka perekonna stabiilsusega seotud aspektid. Sulle on väga oluline materiaalne kindlustatus ja turvatunne. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Naudid harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab narr. Ole julge ning löö kaasa ettevõtmistes ja projektides, mis tunduvad võibolla esmapilgul pisut pöörased, kuid hiljem saad nentida, et ette võetu oli vägagi väärt, et selles osaleda ja enda jaoks uusi kogemusi ammutada. Katsu vältida ainult liigset ja põhjendamatut riski sulle oluliste asjade osas.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade rüütel. Pead end valmis panema ajaks, kus puutud kokku pingete ja konfliktidega. Oled ise tavalisest kergemini ärrituvam ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad inimesed on teravamad ja sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on säilitada rahu ja kaine mõistus.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema, kuid nüüd on saabunud aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on päike. Nüüd tasub sul olla tähelepanelik ning võtta kokku kõik oma jõuvarud. Kuna ümbritsevad olud ja universumi energiad soosivad sind, siis tasub sul praegu teha algust kõige sellega, mis varasemalt on tundunud vaid utoopilise unistusena. Soovi korral võid praegu saavutada mida iganes ja astuda suure sammu lähemale oma unistuste täitumisele.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab tugevus. Nüüd pead oskama oma sisemist jõudu ja kirglikku natuuri harmooniliselt käsitleda, sest uur vaimne ja füüsiline jõud on eelis vaid siis, kui sa oskad seda suunata õigesse kohta. Kasuta praegust perioodi, et saavutada selliseid eesmärke, millest oled muidu vaid unistanud.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide rüütel. Oled praktiline, jalad maas suhtumisega ja sinu jaoks on väga oluline stabiilsus ning kindlustunne. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti elust läbi surudes jääb sinu päevadest välja lõbu, mängurõõm ja üllatused. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel isegi teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Ära liiga karmiks mine ja katsu säilitada siiski heatahtlikkus. Väikesed oskuslikud mängud ei tee paha, kuid kui lähed oma soovide saavutamiseks üle “laipade”, ei tee see küll kedagi õnnelikuks.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on kuu. Asud hetkel pisut ebakindlal pinnal. Sul on ilusad unistused, kuid kohati kipud liigselt fantaasiamaailma kalduma ning aegajalt tõstavad pead ka alateadvusest esilekerkivad hirmud. Katsu eelkõige leida enda jaoks sisemine rahu ja stabiilsus, see on võti reaalselt oma unistuse juurde jõudmiseks.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud