ALKEEMIA TAROSKOOP. Hoia end sõltuvuste, liialduste ja negatiivsete inimeste eest

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 3.04 – 9.04

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad karikate viis ja saatan, mis viitavad sellele, et ees on ootamas keerukate ja segaste tunnetega periood. Kipud kohati masendusse langema ning aktiivselt võivad päevakorda tõusta kõik sõltuvuste, ebatervete käitumismustrite ja liialdustega seotud tegevused. Kipud ka kergemini kui tavaliselt oma optimismi ja positiivsust kaotama ning kõigele käega lööma. Katsu leida endas siiski sisemine tugevus ja arusaamine, et suuresti on sinu elu siiski su enda otsuste, valikute ja suhtumise poolt kujundatav. Seega, vali parim, mida elu sulle praegu pakub ja ära vannu alla raskustele.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi. Kannatlikkus on see, mis sind hetkel edasi viib.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule ja inimestele. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda justkui oled saanud löögi allapoole vööd, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima. Ära kiirusta järelduste tegemisega ja seisukohtade võtmisega, anna asjadele aega settida.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate paaž. Nüüd saad elupoolse positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas. Lase elul end üllatada ja sa näed, kuidas sulle avanevad uued uksed.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on kuu. Sa oled oma elus etapis, kus sul on olemas nii suurepärased võimalused edu saavutamiseks, kui ka samas oht, et vannud alla oma alateadvusest esilekerkivate hirmude tulvale. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele ja mitte raskustele alla vanduda, siis suudad korda saata suuri asju.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab keiser. Oled nüüd haaranud oma elus ohjad ja sul on kindel siht silme ees kuhu suunas liikuda soovid. Pigem kasutad praegu oma mõistuse jõudu ning tunded jätad tahaplaanile. See aitab sul küll edu saavutada, kuid vaata, et sa seda tehes ei unusta järgida oma südame rada. Sel juhul, kui liigud ainult edu suunas, kuulamata oma hinge, ei maitse võit pooltki nii magus.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõdukus. Oled jõudnud etappi, kus sinu meele, hinge ja keha vahel valitseb tasakaal ja harmoonia. Oled jõudnud selgusele, milliseid samme pead lähiajal astuma, et võiksid oma eesmärkideni jõuda. Kui vahepeal tundsid end ärevana ning kippusid masendusse langema, siis nüüd oled sellest jagu saamas ning vaatad lootusrikkalt tulevikku.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kümme. Sinu jaoks saavad olulised olema nii töö kui ka perekonna stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Naudid harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on maag. Tunned, et oled oma elu peremees ja suudad kontrollida kõiki eluvaldkondi, milles osaled. Sa oled saavutanud piisava sõltumatuse ja iseseisvuse, mis lasevad sul oma visioone ja plaane ellu viia ning eesmärkide saavutamisest rahulolu tunda. Sa ei karda ka riskida ning olla üdini aus ja otsekohene, katsu ainult kõige selle juures säilitada empaatiavõime ja heatahtlikkus.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide äss. See nädal soosib sind käivitama uusi ettevõtmisi ja kasutama ära soodsaid juhuseid, mida elu su teele saadab. Eelkõige jõuad edasi ja saavutad suurepäraseid tulemusi tänu oma praktilistele oskustele, suurele töövõimele ja keskendumisele just sellele, mis parasjagu käsil on. Hea aeg erinevateks finantstehinguteks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide paaž. Nüüd avaneb sinu jaoks põnev võimalus, mis laseb sul oma plaane hakata ellu viima. Eelkõige on tegu töö- ja rahaasjadega seonduvaga. Võid selle käigus õppida juurde kasulikke nippe ja tehnikaid, millele toetudes saad ka tulevikus edukalt toimetada.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab sult enda vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad sinu elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end mineviku taagast lahti murda ja selle selja taha jätta.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kaks. Nüüd pead hoolikalt jälgima, et sa ei salgaks maha oma tõelisi tundeid ega suruks alla sisehäält. On teemasid, mis ei lahku meie elust enne, kui hakkame nendega teadlikult tegelema. Leia endas meelekindlus ning astu julgelt vastu olukordadele ja emotsioonidele, mida tavaolukorras parema meelega väldiksid.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud