ALKEEMIA TAROSKOOP. Ees on ootamas olulised suhtealased muudatused ja murrangulised sündmused

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 19.06 – 25.06

Nädala üldist nägu kujundavad karikate kümme ja kohtupäev. Ees on ootamas olulised sündmused ja murrangulised muutused, mis puudutavad eelkõige suhteid, perekonda ja sugulussidemeid. Nüüd tuleb päevavalgele kõik see, mis on oluline ja õige. See saab olema tähtis etepp nii sinu isiksuse kujunemisel kui ka suhete osas. Asjad laabuvad just nii nagu on parim võimalik lahendus universumi seaduste järgselt.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade kümme. Sinu elus jõuab nüüd üks etapp lõpukorrale. See võib põhjustada sinus nukrameelsust ja hirmu tuleviku ees, kuid selleks pole tegelikult põhjust. Sa oled omandanud vajaliku kogemuse ja saanud ühe olulise õppetunniga maha, seega oled valmis, et võtta vastu uusi väljakutseid.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade paaž. Sind ootavad ees põnevad sündmused ja ettepanekud, mis võimaldavad sul kogeda asju, milleni sa varem oma elus pole ühel või teisel põhjusel jõudnud. Need võimalused lasevad sul eemalduda argipäeva üksluisest rutiinist ning asuda kirglikult omandama uusi kogemusi.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Nüüd asud tavalisest enam tähelepanu pöörama oma hingele ja ka vaimu harimisele. Tegeled intensiivselt esoteeriliste teemadega, näed tähendusrikkaid unenägusid ja saad inspiratsiooni. Kuna oled hetkel tavapärsest vastuvõtlikum, siis tasub sul jälgida märke – sulle saadetakse kõrgemalt poolt infot.

Sõnn (21. aprill – 21. ma)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kümme. Sa tunned, et asud üsnagi väljapääsmatus olukorras ning vaevad end kõhkluste ja kahtlustega. Sinu õlgadel on koorem, mis paneb sind end jõuetuna tundma, kuid tegelikult oledki just sina ise see, kes saab end sellest koormast ja ebameeldivustundest vabastada. Võta endale hetk ja distantseeri end situatsioonist, et näha suuremat pilti. See aitab sul langetada otsuseid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate rüütel. Praegune aeg on sinu jaoks väga emotsionaalne ning toob sulle uusi mõtteid ja tundeid. Lahti saavad raputatud vanad settinud emotsioonid, mis annavad sulle mõista, et enne kui oled oma tundemaailmas korra ja harmoonia loonud, sa ilma üleliigse taagata edasi liikuda ei saa.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade rüütel. Sinu elus on hetkel faas, kus tunded on kuumad ja suhtud kõigesse, mida ette võtad, kirglikult. Pürgid lausa kannatamatult oma ideaalide ja eesmärkide poole ning igasugused takistused või viivitused, mis võivad ette tulla, mõjuvad sulle emotsionaalselt raskelt. Kuna oled täis energiat ja tegutsemistahet, siis on tõenäoline, et võtad ette ka mõne reisi või pikema väljasõidu.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade seitse. Sind ümbritsev õhkkond on jahenenud ja see olukord on suuresti põhjustatud sinu poolt vastu võetud otsustest ja ette võetud sammudest. Katsu ise jääda ausaks ja sirgjooneliseks ning ära lase end mõjutada teiste arvamustest või negatiivsetest märkustest. Jätka sirge seljaga teed oma eesmärkide suunas.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kaks. Nüüd tegeled sellega, et keerukates oludes leida tasakaal ja kindel toetuspunkt. Sa oled paindlik ja mänguline ning suudad leida lahendusi ka raskeimatele probleemidele. Liigud osavalt eluvooluga kaasa ning targa tegutsemise abil suudad ka lainerarjale jõuda. Eriti hea aeg on töö- ja rahaasjades.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide rüütel. Liigud kannatlikult ja visalt oma sihtide suunas. Sa tead, mis on sulle hea ja järgid täpselt ja kohusetundlikult samme, mida oma eesmärgi saavutamiseks teha tuleb. Kuna järjekindlus viib sihile, siis saad üsna pea ka juba oma panustamise tagajärgi nautida.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on müntide viis. Sa tunned end ebakindlalt ning kohati võtab su mõttemaailma üle mingi seletamatu hirm. Sind ümbritsevad olud ei ole tegelikult halvad, kuid kuna sinu ümber toimub palju ja oled ka ise muutumis- ja arenemisprotsessis, siis võib kohati kogu sind ümbritsev virrvarr sul jalgealuse kõikuma lüüa.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab karikate kaheksa. Sa asud nüüd uuele teele, jätad seljataha midagi, millega olid emotsionaalselt väga seotud ning seega põhjustab see edasiliikumine sinust nukrameelsust ja vastakaid tundeid. Pead mõistma, et ainult vanast lahti lastes saad kogeda uusi avastusi, rõõme ja seiklusi.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud