ALKEEMIA TAROSKOOP. Edu saavutamiseks pead lahendama oma vanad võlad

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 26.06 – 2.07

Nädala üldist nägu kujundavad münide äss ja mõõkade kaks. Kätte on jõudnud aeg, kus võid saavutada suurt edu ja erakordseid tulemusi. Ainus asi, mida selleks tegema pead on see, et tuleb lahendada oma vanad võlad. Seda nii teiste kui iseenda ees. Sa oled surunud maha oma mõtteid ja tundeid, kuid see takistab sul vabalt edasi liikuda. Ületa oma sisemised hirmud ja vabasta end mineviku taagast, sest nii suudad sa liikuda õnne ja edu suunas.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade viis. Pane enda vaim valmis selleks, et aktiivselt tegutseda mitmel erineval elu rindel. Tunned justkui sind ei jätkuks igale poole, et kõik vajalik ära teha ja olla olemas kõigi nende jaoks, kes just praegu sinu abi, tähelepanu või sinuga kokkusaamist ootavad. Ära selle virrvarri keskel iseennast unusta ega unarusse jäta.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib õnneratas. Tunnetad, kuidas muutuvad olud ning pidevalt pöörlev ajaratas sunnib sind end arendama ning seesmiselt kasvama. Sinu teele saabuvad õppetunnid ei ole esmapilgul lihtsad, kuid need on kõik saadetud vaid selleks, et saaksid vaimselt täiustuda. Ära sõdi elule vastu, vaid liigu universumi rütmidega kaasa.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate neli. Puutud nüüd kokku vastakate tunnetega – sinu elus ei ole midagi küll otseselt halvasti, kuid sa tunned, et oled oma hinges rahulolematu. Pead hästi järele mõtlema, mis selliseid tundeid põhjustab ja kuidas sa saaksid seda olukorda enda jaoks parandada. Lahendus on sinu enda kätes.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade paaž. See toob kaasa uusi võimalusi, kogemusi ja väliseid impulsse. Igal juhul saavad need impulsid olema värskendavad ja avardavad ning aitavad mõista sinu jaoks seni arusaamatuna püsinud olukordi ja seoseid. Oled praegu oma teravale mõistusele toetav ja kohati ka äärmuslikkuseni kalkuleeriv. See tuleb eelkõige kasuks juhtudel, kus pead end kaitsma kellegi rünnakute eest ning keerulistes situatsioonides.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kolm. Kätte ün jõudnud hea aeg just eelkõige töö- ja rahaasjase osas. Saad rakendada oma oskusi, teadmisi ja kogu potentsiaali selleks, et edu saavutada. Eriti head on suhted sind ümbritsevate inimestega ning igasugune koostöö laabub suurepäraselt ja pingevabalt.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku kaarik, mis näitab, et oled valmis tuttavad olud seljataha jätma ning ajendatuna vabaduseihast ning kogemuste omandamise soovist, teele asuma. Oled enesekindel ja ei karda riskida. Ole ainult tähelepanelik, et sa oma võimeid üle ei hindaks ning lohakaks ei muutuks. Nii võib ka kõige paremate kavatsuste korral sinu pingutus liiva joosta.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide paaž, mis näitab, et nüüd tõusevad sinu jaoks eriliselt päevakorda töö- ja rahaasjadega seonduvad teemad. Soodne aeg on alustada uute projektidega ja ettevõtmistega, mis aitavad tagada majanduslikku kindlustatust ja stabiilsust. Kui oled otsinud uut töökohta, siis nüüd on ka karjäärialaseks muutuseks sobiv aeg.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade rüütel. Nüüd pead hoogu maha võtma ja hoolega enne mõtlema ning alles siis tegutsema. Kipud olema liiga kriitiline ning viskud võitlusesse enne kui see isegi vajalik on. Lase oma südamel rääkida ja endale nõu anda, ära võta kõike öeldut sõnasõnalt ja enese vastu suunatuna.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kümme. Nüüd pead valmis olema selleks, et astud uude eluetappi. Tõmbad oma minevikule kogu mõistuse jõudu kokku võttes kriipsu alla ja jätad selja taha tuttavad olud. Pisut ebakindlust, mida alguses võid tunda, on loomulik, kuid saad sellest ruttu üle ja peagi tunned kergendust, et saad alustada puhtalt lehelt.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku maag, mis toob sinu jaoks kaasa aja, kus oled võimekas peaaegu kõiges, mida iganes ette võtad. On näha, et elu saadab sulle väljakutseid, mis on ühtaegu nii põnevad kui ka arendavad. Suudad oma kogemustele toetudes ning suurepärast intuitsiooni jälgides saavutada parimad võimalikud tulemused ka stressirohketes ja sinu jaoks uutes olukordades. Kui oled mingeid plaane edasi lükanud, mis iganes põhjusel, siis nüüd tekivad võimalused ja vahendid, et need ellu viia.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on tugevus. Nüüd ootavad sind ees ajad, kus pead leidma üles oma sisemised jõuressursid, et vastu seista esilekerkivatele raskustele või hoopis ahvatlustele, millele järele andmine ei tee sulle head. Väga oluline on, et suudaksid säilitada ka rahu ja mõistmise, see teeb sind tõeliselt tugevaks ja võitmatuks.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Tunned, et sind kammitsevad erinevad kohustused ja piirangud. See võib küll nii ollagi, kuid sul on võimalik end neist soovi korral kerge vaevaga vabastada. Võta end kokku, tee plaan ja heida endalt raskus, mis sind rõhub, sest kõik see, mis on sinu õlgadel, on sinu enda poolt sinna võetud.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud