ALKEEMIA TAROSKOOP DETSEMBRIKS | Mis ootab sind jõulukuul ees armastuse, töö ja tervise osas?

Uus kuu on alanud ja käes on aeg järgi vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile detsembriks. Saa teada, kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad ning mida on oodata tööelus ning tervise vallas.

Jõulukuu toob kaasa nii minevikku vaatamist, kokkuvõtete tegemist ja olnu meenutamist kui ka plaanide paikapanemist uueks, peagi algavaks aastaks. Nüüd on oluline hoida oma meel rahulik ja mõte hetkes niipalju kui võimalik, et mitte minna kaasa emotsioonide virr-varriga, mis kõik seoses jõulukuu ja pühadega üles kerkivad. Keskendu sellele, mis on tõeliselt tähtis – pere, sõbrad, sina ise, rahu, rõõm, tänutunne, armastus, heldus… Hoia ennast ja oma kalleid. Leia võimalus, et pühitseda koosolemist, võtta aeg maha ja mõelda kergustundega olnule.

Ilusat ja rahulikku jõulukuud!

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Südameasjade osas ootavad sind ees head uudised, mis tõotavad sulle uut algust ja tugevaid tundeid. Kui oled vallaline, siis tee kõik, mis sinu võimuses, et armastus saaks sinu ellu tulla – suhtle, käi väljas, ole ise aktiivne. Kui aga oled suhtes, siis toob käesolev kuu sulle võimaluse saavutada oma partneriga veelgi suurem lähedus, üksteisemõistmine ja hoolivus.

Küllus. Ka töö- ja rahaasjade osas ootavad sind ees olulised muudatused. Pead laskma millestki lahti, et sinu ellu saaks tulla midagi paremat või sobivamat. Ehk on aeg ka loobuda mõnest oma tõekspidamisest selleks, et saaksid näha asju uue nurga alt. Kui soovinud vahetada töökohta või liikuda ametiredelil edasi, siis just praegu on selleks head võimalused.

Tervis. Sinu heaolu sõltub suuresti sellest, kuivõrd hästi suudad sa rutiinist või raskustest üle saada. Kui kannad oma hinges vanu haavumisi, siis nüüd on aeg nendega tegeleda ja need vabaks anda. Kui suudad oma meeleolu ja suhtumist positiivsena hoida, siis ei tule sind ka terviseprobleemid kimbutama.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees suurepärane kuu. Kui oled vallaline, siis võib sind tabada armumine esimesest silmapilgust, mis röövib ööune ja söögiisu. Kui oled aga juba suhtes, siis saad samuti värskendava romantikapuhangu osaliseks, mis laseb sul oma olemasolevas suhtes taasleida omavaheline kirg. Armastuse teema on sinu elus praegu väga tähtsal kohal, seega järgne oma südame kutsele ja lase end tunnetest kaasa viia.

Küllus. Tööalaselt on soovitus jätkata sama taktika ja töövõtetega, sest uued asjad ei leia praegu positiivset vastukaja. Kõige edukam oled sa siis, kui teed seda, mida oled lubanud ja mida sinult oodatakse. Samas, raha osas on oodata positiivseid üllatusi. Nüüd peaks sinu finantsolukord paranema ja raha võib tulla sinu juurde erinevaid teid pidi – preemia, lisatasud, pärandus või loteriivõit.

Tervis. Sinu jaoks on oluline, et suudaksid hoida oma meele rahuliku ja eesmärgid silme ees. Kui sinu elus ei ole midagi, mille poole püüelda või kui lased stressil ja muretsemisel üle pea kasvada, siis hakkavad erinevad tervisehädad ka endast märku andma. Jälgi, mida sa sööd ja jood, jaluta värskes õhus ja hoia oma meel positiivne.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind aeg, kus hindad üle kõige püsivat suhet, turvalisust ja truudust. Sind on ootamas ees südamlik ja sensuaalne periood, kus oled oma soovide ja unistustega sinapeal ning näitad neid ka partnerile julgesti välja. See lähendab ja ühendab teid veelgi rohkem. Kui oled vallaline, siis peaksid järgima sellist strateegiat – ära aja armastust taga, vaid tee end armastusele kättesaadavaks.

Küllus. Tööalaselt on sind sel kuul ootamas muutused, mis lasevad asjadel paremuse poole liikuda. Sul tasub usaldada universumit ning mitte klammerduda vana külge. Lase uuendustel end positiivselt üllatada. Rahaasjad peaksid nüüd samuti stabiilsemaks muutuma ning sinu väljaminekud ja sissetulekud on lõpuks ometi tasakaalus.

Tervis. Sinu enesetunne ja meeleolu peaksid sel kuul head olema. Sinu elus on asju ja inimesi, kes inspireerivad ja annavad lootust. Kui suudad hoida oma meele stressivabana ja rahulikuna, siis ei ole vaja sul oma tervise pärast muretseda. Kui lähiminevikus kimbutas sind mõni probleem, siis nüüd peaksid sa leidma lahenduse ka sellele.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Südameasjade osas on oodata positiivseid edasiminekuid. Kui oled suhtes, siis lähendavad ühised tegemised sind oma partneriga. Keskendute sellele, et selgeks rääkida teemad, mis on tekitanud vaidlusi või valestimõistmisi. Kui oled vallaline ja loodad alles oma elu armastust kohata, siis tuleks sul nüüd silmad lahti hoida. On tõenäoline, et kohtute sinu või tema tööga seotud asjaoludel.

Küllus. Raha- ja tööasjades ei saa olema sinu jaoks just kõige lihtsam kuu. Tunned, et selles valdkonnas on saabunud justkui seisak ja asjad ei liigu nii nagu sa sooviksid. Ehk tasub nüüd teha kokkuvõtteid ja vaadata üle, kas on midagi vaja muuta. Võibolla on mõned teemad sinu elus lihtsalt oma aja ära elanud ning vajad keskkonna- ja töökohavahetust?

Tervis. Sinu jaoks on nüüd kõige olulisem leida oma elus rahu ja tasakaal. Kui seda ei ole, siis ei saa ka tervis hea olla. Mõtle, mida sa saaksid teha, et leida enda jaoks mida sellist, mis sind maandaks ja sinu meelt rahustaks. Vaata üle oma töö, oma suhted ja oma elustiil. Praegu on hea aeg, et teha oma elus vajalikke muutusi.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Südameasjade osas on sind ootamas rahulik ja stabiilne periood. Sind köidavad eelkõige püsiväärtused ja partner, keda saad usaldada ning kellega ennast kindlalt tunned. Unistad romantikast ja kui sul on partner olemas, siis võtad koos temaga ette ka mõne mõnusa ja õdusa nädalavahetuse, kus pühendute vaid teineteisele.

Küllus. Töö osas on sind ootamas väga hea aeg. Sinuni jõuavad põnevad pakkumised ning soovi korral saad neid kasutada ja oma tööelu jõudsalt edendada. Kui sa muutusi ei soovi, siis suudad ka juba olemasoleval töökohal saavutada suurepäraseid tulemusi ning pälvida sellega tähelepanu. Rahaasjade osas ei saa sa samuti kurta, seega on hea, kui mõtled ka pisut säästmise või investeerimise peale.

Tervis. Oma heaolu eest peaksid nüüd tähelepanelikult hoolitseme. Sa vajad kindlasti väikest pausi või puhkust, kus saaksid aja maha võtta ja oma keha kuulata. Sul on komme anda endast kõik ja üritad olla igas eluvaldkonnas tubli, kuid nüüd pead sa võtma prioriteediks number üks iseennast. Sest sa oled seda väärt.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Südameasjade osas on oodata uusi sütitavaid kogemusi, millel sa lased end kaasa haarata ja vaimustada. On aeg, kus lood kas uue suhte või täiustad juba olemasolevat. Oled oma soovidega ja unistustega kooskõlas ja lubad endal nautida armastust selle kõigis vormides.

Küllus. Tööasjades on oodata kiireid arenguid. Sinu lootused või teinekord ka kartused täituvad ning pead suutma kohaneda uute oludega. Kuna sa oled praegu üsnagi avatud igasugustele muutustele, siis saad hakkama kõigega, mis sind ees ootab.

Tervis. Oma vaimse ja füüsilise heaolu eest peaksid sel kuul suure tähelepanuga hoolitsema. Sa ei pruugi küll end halvasti tunda ega haige olla, kuid selleks, et vältida ja ennetada ka tulevasi terviseprobleeme, pead praegu panustama tervislikkusesse. Hoolitse enda eest ja tegele oma tunnetega!

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind sel kuul ees aeg, kus sind visatakse pea ees vette ning su tuleb seal hakkama saada parimal võimalikul viisil. Puutud kokku enda jaoks uute olukordadega, kuid ära unusta, et sinu südamehääl juhib sind alati õiges suunas. Püüa jääda rahulikuks ka kõige segasematel hetkedel ning sa näed, kuidas torm vaibub.

Küllus. Töö osas on sind sel kuul ootamas ees palju toimetamist ja kiireid muutusi. Sinu suhtumine ja meeleolud on kõikuvad, kord oled küllaltki motiveeritud, siis jälle tabad end mõttelt, et sooviksid asju teistmoodi teha. Aga sa ei pea muretsema, see heitlik periood möödub ning peagi tunned end taas kindlalt. Ka rahaasjade osas tasub nüüd selgus majja tuua. Oleks hea, kui vaataksid oma sissetulekud ja väljaminekud korralikult üle.

Tervis. Sinu vaimne ja füüsiline tervis peaksid sel kuul olema väga head. Positiivsed impulsid, mida elu sulle pakub, toovad inspiratsiooni ja motivatsiooni. Sinu meel on rõõmus ja rahulik ning oled kehaliselt piisavalt aktiivne. Mine kindlasti ka loodusesse, sest ühendus Maaga on see, mis toidab ja tervendab sind.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Armastus. Romantiliste suhete osas ootab sind ees aeg, kus tuleb tõenäoliselt võtta vaatluse alla see, miks sa oled oma partneriga koos. Kas ta toob sinus välja parima? Kas ta hindab sind sellisena, nagu sa oled? Millel teie suhe põhineb? Need on olulised küsimused, millele peaksid vastuse leidma. Kui oled vallaline, siis enne kui kellegagi suhte lood, on oluline, et sa suhtuksid iseendasse armastuse ja austusega. Kui sa väärtustad ennast, siis võid seda ka teistelt oodata.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas ootab sind ees väga hea kuu. Kui asjad pole veel nii nagu tahad, siis märkad juba üsna pea, et positiivsed muutused hakkavad toimuma. Majanduslik olukord peaks olema stabiilne ning sissetulekud võivad vaikselt ka suurenema hakata.

Tervis. Ei saa öelda, et sinu elu oleks just halb olnud, kuid kindlasti oled olnud teatava pinge all ja see on tekitanud stressi. Sa pead enda vastu leebe ja hoolitsev olema. Võta aeg maha, luba endale puhkust ja tegelemist nende asjadega, mis rõõmustavad su hinge. Meelerahu ja tasakaal on sinu jaoks kõige olulisemad hea tervise säilitamiseks.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastus. Südameasjade osas pead sel kuul lahendama küsimusi, mis on sul takistanud oma südant täielikult avamast ning suuri tundeid sisse laskmast. Ära sulge silmi ka keerukamate teemade ees, vaid ole julge ning astu oma saatusele vastu. Võib juhtuda, et pead vaatama minevikku, et leida põhjused, mis sul takistavad saamast täiusliku armastuse kogemuse osaliseks.

Küllus. Tööasjades peaksid sel kuul asjad ladusalt laabuma. Sa oled võimekas, asjad edenevad su käes lihtsalt ja ladusalt ning suudad ka keerukamaid ülesandeid mängulise kergusega täita. Kui oled soovinud ametiredelil tõusta või kandideerida uuele kohale, siis tasub sul sel kuul tegutsema asuda.

Tervis. Enesetunne võib sulle praegu pisut muret valmistada, kuid on oluline, et sa suudaks säilitada positiivse meelestatuse. Sa peaksid rohkem endale puhkust andma. Lisaks sellele, et lõõgastud ja magad piisavalt, pead ka oma meelele võimaldama rahunemist ning vaigistumist. Mõned minevikust pärit hädad või mustrid võivad samuti praegu pead tõsta ja endale tähelepanu nõuda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Südameasjade osas on sind ootamas kirglikud ajad. Sinus on palju elurõõmu, energiat ja tegutsemistahet. Soovid oma armuelu viia uuele ja kindlamale tasandile. Samas peaksid sa valmis olema ka selleks, kui sinu kallim ei ole valmis nii kiiresti edasi liikuma kui sina. Katsu oma ülekeevaid emotsioone vaigistada ja leia kuldne kesktee.

Küllus. Tööd ja tegemisi on sul palju, kud kas saad ka oma panusele vastavalt tasutud? Vaata üle, kas ehk oled enda kanda võtnud liiga palju kohustusi. Sa soovid, et asjad laabuksid ning seetõttu võid teinekord heatahtlikkusest ja vastutulelikkusest iseendale karuteene teha.

Tervis. Sel kuul tuleb sul oma keha ja meelega varasemast rohkem tegeleda. Sinu jaoks on oluline, et võtaksid enda eest hoolitsemise tähtsuselt esimeseks asjaks. Pahatihti kipud sa aitama teisi ja jätma enda emotsionaalsed ja füüsilised vajadused rahuldamata. Mõtle, millal sa viimati spas või puhkusereisil käisid? Ehk on aeg järgmise korra peale mõtlema hakata?

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Südameasjade osas ootavad sind ees pisut pingestunud ajad. Puutud kokku armukadeduse ja võistlejatega. See võib tähendada seda, et sinu kallimale tekib austaja, kelle olemasolu sulle ei pruugi eriti meeldida. Samuti võib see tähendada, et keegi on sinusse armunud ning ei karda seda ka välja näidata, hoolimata sellest, kas oled suhtes või vallaline.

Küllus. Sel kuul tasub oma rahavoogudel silm peal hoida. Mitte, et raha sisse ei tule, tuleb küll ja isegi väga kenasti. Sama kenasti läheb seda ka aga välja. Katsu vähemalt mingigi ülevaade saada, kuhu ja milleks kulutad. Muidu võid end varsti leida pisut ebameeldivast olukorrast.

Tervis. Kui tervis annab endast sel kuul märku, siis peaksid tagasi vaatama minevikku või isegi lausa oma lapsepõlve. Paljud probleemid vaimse ja füüsilise heaoluga saavad alguse emotsioonidest ja lahendamata traumadest. Mõtle, mis võib tekitada hingevalu või blokeerinuid sinu elus. Kui tegeled oma tunnetega ja vabastad need, siis leevenduvad ka paljud füüsilised kaebused.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Südameasjade osad ootab sind ees väga intensiivne kuu. SInu tundlikkus on suurenenud, mis tähendab seda, et võid kogeda meeleolulangust või siis vastupidi, tunded võivad kiiresti lõkkele lahvatada. Ära võta nüüd vastu ühtegi otsust ilma hoolikalt läbi mõtlematta. Sinu armuelu ja suhte edasine käekäik oleneb sellest.

Küllus. Võid kogeda nii töö kui ka sissetulekute osas kas takistusi või siis pingeid. Sa peaksid endas selgusele jõudma, kas see, mida sa teed, on see, mis sind tõesti inspireerib ja huvitab. Ning kas see vastab ka sinu finantsootustele. Just tööga seotud emotsionaalne pool vajab nüüd tõsiselt üle vaatamist, kui soovid, et asjad liiguksid sinu jaoks edasi rahuldustpakkuvama lõpptulemuse suunas.

Tervis. Vaimse ja füüsilise heaolu osas on põhirõhk sinu poolt tehtavatel valikutel. Ära lase end ahvatlustel kaasa tõmmata, vaid alusta nende tervise eest hoolitsemise kavade ja plaanidega, millest oled mõelnud. Sa pead enda eest hoolitsemise julgelt esiplaanile seadma, sest kes see seda sinu eest ikka teeb.

Loe lisaks: Planeetide liikumised detsembris: kuu lõpp toob kaasa müstilisi kogemusi ja ootamatuid muutusi

Lihtne meditatsioon algajale: näpunäiteid meeleteadlikkuse harjutamiseks

Kas lubad endale vaikuse nautimist?

Mõnel päeval vajad sa vaid rahu – leia kõik, mida südamest soovid!

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.