ALKEEMIA TAROSKOOP DETSEMBRIKS | Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile jõulukuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Kaljukits

Armastus. Südameasjad ei ole sul hetkel prioriteet number üks. Kipud olema pigem praktiline ja kaalutlev ning tegeled sellega, et kõik muu sinu elus laitmatult toimiks. Kuid nüüd tasub tõmmata pisut pidurit, sest kui unustad oma südamega tegelemise, siis kuidas saavad muudki asjad sujuvalt edeneda. Tule tagasi armastusse, luba endal olla õrn ja vahel ka nõrk. Kui juhindud südame juhatusest, siis hakkab ka armastus õitsema.

Küllus. Seoses tööasjadega ootab sind ees üks positiivne üllatus. See tekitab sinus kindlustunde, mis vahepeal kipub kõikuma lööma. Suudad nüüd oma rahavoogude liikumist edukalt hallata ning lubada endale midagi sellist, millest oled juba mõnda aega unistanud.

Tervis. Peaksid enda heaolule nüüd tavalisest rohkem tähelepanu pöörama. Esile kipuvad kerkima vanad probleemid ja tervisemured, mis on seotud vaimse tasakaaluga. Vähenda teadlikult pinget ja stressi. Sa oled väga vastupidav ja püüad alati tubli olla ning mitte kurta, kuid nüüd on aeg, et vajadusel paluksid abi või võtaksid endale lihtsalt puhkust.

Veevalaja

Armastus. Kui oled suhtes, siis tasub nüüd koos partneriga võtta ette oma paarisuhte hindamine ja vajadusel ka parandamine või tugevdamine. Kui oled oma kallimast kaugenenud, siis on hea aeg taas kirg lõkkele puhuda ja taastada omavaheline hea läbisaamine. Kui oled vallaline, siis võid kohtuda inimesega, kes on sulle juba varem silma jäänud. Praegu võib sinuga ühendust võtta keegi, kelle vastu sul on kunagi tunded olnud, kuid kes hetkel sinu elus ei figureeri.

Küllus. Tööalaselt on oodata pingelist perioodi ning seda eriti suhete poolelt. Konfliktid ja vääritimõistmised on kerged tekkima, seega loe mõttes rahulikult kümne-ni, enne kui reageerid. Kasuta otsuste tegemisel kainet mõistust ja kalkuleeri oma võimalused edule hoolikalt läbi. Ka rahaasjades tasub nüüd hoida pigem madalat profiili. Ära tee riskantseid tehinguid ega kuluta mõtlematult. Õige tegutsemisega suudad praeguse perioodi täiesti valutult mööda saata.

Tervis. Võid tunda, et vajad puhkust. Keha annab sulle alati märku, kui pead aja maha võtma. Oska ainult jälgida. Kui vähegi võimalik, siis luba endale lõõgastumist ja rahu nautimist. See on oluline just selleks, et saaksid oma mõtted taas kokku koguda ning emotsionaalse tasakaalu ja stabiilsuse saavutada. Kui sinu meel on rahulik ja kindel, siis suudad ka kõigele muule vastu seista.

Kalad

Armastus. Sa tunned, et vajad nüüd südameasjade osas suuremat stabiilsust ja kindlustunnet. Tunnete osas on aga raske seda kusagilt väljastpoolt otsida. Ainus, mida teha saad, on avada oma süda ja olla julge. Ära klammerdu oma nõudmiste ja ootuste külge, vaid otsusta usaldada elu. Lõpuks tuleb sinu ellu täpselt see, mida või keda vajad.

Küllus. Tööalaselt on peagi oodata positiivseid muu-tusi. Kui oled olnud töö osas rahulolematu, siis just nüüd on saabunud aeg, kus saad ise selle heaks midagi olulist ära teha, et edaspidi rahulolevam olla. Kui aga oled oma töö ja karjääriga rahul, siis peaksid praegu lihtsalt oma parima andma, et hea hetkeolukord jääks kestma. Ka sissetulekud peaksid sind praegu pigem rõõmustama. See võimaldab ka soovi korral kõrvale panna või soetada endale midagi, millest oled unistanud.

Tervis. Sinu tervis ei ole ehk nii hea kui soovid, kuid praegu peaksid oma fookuse seadma hoopis sellele, mis on hästi ja mille üle saad tänulik olla. Sa vajad aega, et pisut tagasi tõmmata ja puhata. Kui sunnid end tagant ka siis, kui oled omadega täiesti läbi ja väsinud, kutsud endale ise kaela vigastuse või haiguse. Luba endale lõõgastumist, rahu ja vaikust.

Jäär

Armastus. Pead end muutusteks ette valmistama. Sinuni jõuavad uued tunded ja mõtted. Koged emotsioone, mis tulevad sulle esmapilgul endalegi üllatusena ja panevad sind oma valikutele ja oma suhtele uue pilguga vaatama. See võib olla alguseks millelegi väga suurepärasele. Südameasjadele mõjub praegu hästi vaheldus ja võimaluse korral väike reis või ühine ettevõtmine, mis lõhuks rutiini.

Küllus. Tööasjades on nüüd oluline, et teeksid endale täpselt selgeks, milles seisnevad sinu ülesanded ja eesmärgid. Enesekriitiline tunnetus aitab sul hoida jalad maas ja keskenduda realistlikele plaanidele. Tee asju eelkõige enda jaoks, mitte ülemuse, kolleegide või kellegi kolmanda jaoks. Tulemused ei tule küll üleöö, kuid üsna pea saad maitsta oma töö vilju. Rahaasjades tasub olla pigem konservatiivne ja vältida suuremaid väljaminekuid.

Tervis. Sa oled enda eest hästi hoolitsenud ning nüüd peaksid tänu sellele olema terve ja energiast tulvil. Kasuta endas peituvat teotahet, et seada sihid, mida tulevikus saavutada – olgu siis eesmärgiks regulaarne sportimine või mõne tervisliku harjumuse sisseviimine oma päevakavasse. Kindlasti tasub praktiseerida meelerahu toovaid tehnikaid.

Sõnn

Armastus. Suhete vallas tunned, et pead suutma kohaneda elu kiire vooluga. Kui suudad jääda mänguliseks ning asju mitte liiga tõsiselt võtta, siis suudad ka oma tundeelu hallata. Ära võta praegu ühtegi olukorda liiga südamesse, kõik toimuv annab pigem kogemusi ja testib sinu reageeringut. Keskendu sellele, millega oled rahul ja mis teeb sind õnnelikuks. Kindlasti on sul midagi, mis südant rõõmustab.

Küllus. Elu majanduslik pool võib sel kuul olla üsnagi pingeline. On oluline, et vaataksid tööasju realistliku pilguga ega ehitaks õhulosse. Vaata oma võimalused üle ning tee plaanid vastavalt sellele. Samuti võiksid silmas pidada, et kui keskendud korraga ühele asjale, saad selle kordades paremini tehtud, kui killustatuna paljude asjade vahel pendeldades.

Tervis. Kui miski sinu füüsilise või vaimse heaolu juures on hakanud muret tekitama, siis ära ignoreeri seda lootuses, et see ise möödub, vaid otsi oma murele lahendust. Kindlasti ei tohiks tähelepanuta jätta kaebusi, mis on juba pikalt vindunud. Katsu leida tasakaal ka töö- ja eraelu vahel. Vaata, et üks valdkond ei võtaks sinu tegemisi liigselt üle ning ei tekitaks sinus ülemäärast stressi ja ärevust.

Kaksikud

Armastus. Suhete osas saabub su ellu täiesti uus periood, mis toob endaga suuri muutusi. Sa jätad ühe eluetapiga hüvasti ja hakkad kohanema järgmisega. See kogemus asetab sind tundmatusse olukorda, mis võib tuua kaasa nii äärmuslikke positiivseid kui ka negatiivseid emotsioone. Selle olukorra eest ei maksaks aga eemale põigelda, kuna see kogemus on sinu elus väga oluline. Ole kohal ja jälgi. Ainult nii saad aimu oma tunnetest.

Küllus. Tööasjades oled nüüd asjalik ja konkreetne ning suudad end suurepäraselt motiveerida ja olla õigel kursil. Kui oled otsinud võimalusi töökohavahetuseks või juba pikka aega tulutult tööd otsinud, siis just nüüd avanevad sinu jaoks uksed, mis lasevad põnevatel võimalustel su juurde tulla. Raha osas tasub teha väike ülevaade, millele sa kulutad. See aitab sul oma finantsasju paremini kontrolli all hoida.

Tervis. Enda eest hoolitsemisel võiksid alustada sellest, et hoiad oma südame rahuliku ja rõõmsana. Sa vajad hellust, toetust ja lähedust, et tunda end rahuliku ja tasakaalukana. Kui sinu emotsionaalsed vajadused on kaetud, siis on ka sinu füüsiline tervis kaebusteta. Hästi ja tervendavalt mõjub see, kui suudad andestada neile, kes on sulle minevikus haiget teinud või sinu tundeid haavanud.

Vähk

Armastus. Tunnete osas pead sel kuul olema iseenda vastu väga aus. Sinu jaoks on oluline, et partneriga oleks sügav üksteisemõistmine, lähedus ja külgetõmme. Ootad tähelepanu ja toetust, et saaksid end tunda armastatuna. Kuid kuna suhetes on alati kaks poolt, siis pead sama ka omalt poolt vastu pakkuma. Võta endale aega, et tunnetada, kas sinu suhetes on tasakaal. Ilma selleta ei saa seal olla ka harmooniat.

Küllus. Tööalaselt ootavad sind ees võimalused, mis pakuvad eduka laabumise korral suurt majanduslikku kasu. Kuid siinkohal peaksid hoidma silmad lahti ning hoolega kaaluma, et sa ei laseks end rahanumbritel pimestada ega seoks end kahtlaste tehingutega. Jälgi, et kõik oleks korrektne ja seaduslik.

Tervis. Proovi vältida liigset stressi ja draamat ning luba endale piisavalt und. Katsu ka oma toitumine tähelepaneliku pilguga üle vaadata. Praegu võivad kergesti tekkida seedeprobleemid ja maoga seotud hädad. Luba endale palju vitamiinirikast ja kergesti seeditavat toitu, see sobib sulle hetkel kõige paremini.

Lõvi

Armastus. Südameasjades ootab ees rahulik ja stabiilne periood. Kui oled juba suhtes, siis keskendud koos kaaslasega mõnusate tegevuste nautimisele. Sinu jaoks on olulised püsiväärtused ja kindlustunne. Muutusi pigem väldid, sest oled rahul just sellise suhtega, nagu sul praegu on. Kasuta koos veedetud hetki selleks, et omavahelist sidet tugevdada ja luua veelgi rohkem väärtusi, mis teid omavahel ühendavad.

Küllus. Töö- ja rahaasjades on oodata väga head perioodi. Sul on oma sissetöötatud võtted, mis toimivad ja kindlustavad edu. Ka rahavoos ei esine hetkel takistusi. Peaksid ainult vältima liigset raha väljaandmist, sest kipud olema liiga lahke käega ning see võib hiljem sind mõtlema panna, et kas seda kõike oli ikka vaja.

Tervis. Enda vaimse ja füüsilise heaolu eest hoolitsemisel pead praegu olema väga tähelepanelik. Ära võta liigseid riske ega ole hooletu, sest see võib endaga tuua vigastusi ja tervisehädasid. Väldi ülemäärast muretsemist ja teiste kohustuste enda kanda võtmist. Sinu meel vajab rahu ja tasakaalus olemist. Kui tunned, et ärevus hakkab sind piinama, siis katsu leida leevendust teadlikust hingamisest või muudest sulle sobivatest rahustavatest tehnikatest.

Neitsi

Armastus. Südameasjades on head ajad. Sinu elus on keegi, kes muudab su päevad päikeseliseks ning pakub õrnust, hoolivust ja armastust. Sinu ainus kohustus on seda vääriliselt hinnata ning samaga vastata. Kui oled vallaline, siis tasub nüüd avali silmadega ringi vaadata, sest armastus ootab sind juba siinsamas. Pead selle lihtsalt oma ellu laskma.

Küllus. Tööasjades pead nüüd olema kannatlik ja hoidma end vaos, et ka tulistes vaidlustes mitte üle reageerida. Oled nutikas ja suudad vastu võtta tarku otsuseid, kuid praegu ainult sellest ei piisa. Sinu edukus sõltub just sellest, kui hästi suudad meeskonnamängijana hakkama saada ning kuidas inimestega suhtled.

Tervis. Heaolu ja enesetunnet silmas pidades peaksid nüüd üle vaatama, kas saad oma emotsioone ja soove piisavalt väljendada või oled sunnitud nii mõndagi sinu jaoks olulist endas hoidma. Kui otsustad, et on aeg oma tundeid välja näidata, siis tee seda arukalt. Vali õige aeg ja koht. Vaid nii on sellest ka kasu. Vastasel juhul tekitad endale ise tahtmatult stressi juurde.

Kaalud

Armastus. Suhete osas peaksid sel kuul asju rahulikult võtma. Liigne emotsionaalsus ja tormakus ei too häid tulemusi. Mõtle hästi järele, kas oled liigselt kinni mingites mustrites, mis võiksid rahumeeli endast maha jätta. Juhindu sellest, et lased emotsioonidel vabalt voolata. Jälgi enda tundeid ja mõtteid ning kui koged negatiivseid emotsioone, siis võta aega, et need rahulikult lahti mõtestada. Nii väldid suhetes mõttetuid arusaamatusi ja üksteise valestimõistmist.

Küllus. Tööalaselt saad nüüd maitsta vilju, mille nimel oled vaeva näinud. Küll aga ei saa sa pikalt loorberitele puhkama jääda, sest juba ootavad ees uued väljakutsed. Heal juhul antakse sulle vahepeal veidi aega hinge tõmmata ja siis pead taas toimetama asuma. Finantsiliselt võid teha mõne suuremat sorti tehingu, mis viib küll raha kõvasti välja, kuid on iseenesest hea investeering.

Tervis. Sinu enesetunne on üldiselt hea, suudad hoida oma keha ja meele kenasti tasakaalus ning viibid nüüd ka rohkem värskes õhus, mis tuleb ainult kasuks. Mõõdukas toimetamine, elu poolt pakutav põnevus ja heade sõprade seltskond hoiab su vaimu virge ja tervise hea

Skorpion

Armastus. Südameasjades hakkavad toimuma põnevad sündmused. Pälvid oma säravate mõttelendude ja ladusa suhtlemisega nii mõnegi austaja tähelepanu. Sa oskad hoida oma südame avatuna ja suudad olla tänulik kõige selle eest, mis sinu elus on. Nii paned sa tööle külgetõmbeseaduse ehk tõmbad veelgi enam ligi kõike head.

Küllus. Nüüd on aeg oma töö- ja rahaasjades teha kokkuvõtteid. Vaata üle, kas tehtud tööd ja panustatud energia läks õigesse kohta ning tee sellest oma järeldused tuleviku tarbeks. Praegu ei ole hea aeg uusi asju alustada ega ka midagi tagant utsitada. Pigem tee tagasivaade, pane paika plaanid ja tõmba pisut hinge. Üsna pea jõuab kätte aeg, kus tuleb jälle aktiivselt tegutseda.

Tervis. Praegu sobivad sulle enda eest hoolitsemiseks kõik meeleliselt nauditavad asjad. Luba endale just seda, millest unistad, olgu see siis näiteks mõnus massaaž, armastus või lõõgastumine hea muusika saatel. Naudingud vähendavad stressi, annavad energiat ja toovad rõõmu.

Ambur

Armastus. Suhete osas oled nüüd eriliselt otsusekindel. Sa paned kõik mängu, et saavutada soovitud eesmärke. Sel kuul oled pigem praktiline ja kainelt mõtlev ning ei lase emotsioonidel endast liialt võitu saada. On tõenäoline, et soovid partneriga hakata lahkama erinevaid teemasid, mis on sulle aja jooksul muret valmistanud. See ei ole iseenesest halb, kuid katsu oma emotsioone mõõdukuse piires talitseda.

Küllus. Töö toob su teele olulise valiku, kuhu edasi liikuda. Sul on rohkem kui üks põnev ettevõtmine, millega oled end sidunud, ning nüüd pead oskuslikult aega planeerima, et ükski sinu projektidest ei jääks kannatajaks. Rahapuuduse üle sa praegu kurta ei saa, sest sissetulekud peaksid olema üle keskmise head.

Tervis. Vaimse ja füüsilise heaolu osas on oodata positiivseid muutusi. Teed ise palju selleks, et su enesetunne oleks hea, lisaks tulevad appi ka universumi jõud, kui seda vajad. Praegu peaksid jagu saama ka neist probleemidest, mis on pikalt vindunud ja muret valmistanud. Ole ise optimistlik ning sinu vaimne ja füüsiline tervis liiguvad sujuvalt ja kindlalt paremuse poole.

Autor: Katrin Oidra

Loe lisaks: Detsembrikuu taevased liikumised ja energiad

Detsembrikuu energiad: kaos hakkab vaibuma, universum toob sinu ellu kingitusi

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.