ALKEEMIA TAROSKOOP DETSEMBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile jõulukuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Detsember toob kaasa maagilise aja, mis mõjutab igaühte. Nüüd on aeg teha kokkuvõtteid kogu eelnenud aastast ja vaadata üle, mis läks hästi ja mille osas oleks ehk saanud midagi teisiti teha. See on aeg, kus saab endasse vaadata ja mõtiskleda elu üle. Samuti toob detsember kaasa elevuse kõige uue suhtes, mis üsna pea uksele koputab. Tehakse plaane ja unistatakse. Leia sinagi pühedeelses kiirustamises ja pühadesaginas neid vaikseid ja väärtuslikke hetki, kus olla koos oma kallitega. Ära unusta ka võtta endale aega, et mõelda, tunnetada ja unistada. Just elu hetked, kus aeg jääb seisma, on need, mis päeva lõpuks loevad. Ole sinagi hetkes ja koge, mida elul on sulle pakkuda.

Armastuse osas toob detsember kaasa erilise aja. Nüüd tasub järgida ainult oma südame häält, sest vaid nii saad sa seda, mis on sinu jaoks tõeliselt õige. Ära lase end eksitada ümbritsevate arvamusest või kellegi teise ootustest, armastuse osas on oluline vaid see, mida sina oma hinges ja südames tunned. Ole enda vastu õrn ja aktsepteeriv, ära kiirusta end tagant ja julge olla aus. Just siiras ja südamlik olemine toovad su ellu neid võimalusi, kus saad kogeda armastuse imet.

Külluse osas saad sel kuul ise palju ära teha. Küllus ei ole küll ainult töö- ja rahaasjadega mõõdetav, kuid kui just neist rääkida, siis keegi ei saa ju salata, et majanduslik kindlustunne on meile kõigile külluse seisukohast väga oluline. Selleks, et sa ise, sinu lapsed või lähedased tunneksid end hästi ja turvaliselt on siiski vajalik, et igapäevane leib oleks laual. Alusta külluse tõmbamist oma ellu tänulikkusega. Muuda vajadusel oma vaatenurka, leia igas päevas midagi, mille üle rõõmustada. Ära kuluta asjatult ka jõulukinkide tegemisel. Kingi pigem aega, emotsioone, elamusi. Tee oma armsatega koos midagi toredat, sest see rõõmustab hinge ja jääb kauaks meelde.

Tervise osas võiksid silmas pidada seda, et annaksid endale aega külma ja pimeda ajaga kohanemiseks. Luba endale vajadusel rohkem und, korralikku sooja sööki, looduses liikumist. Nii nagu looduses tekivad talvel muutused, nii tekivad need ka sinu kehas ja meeles. On aeg end sättida rahulikule ja hoidvale reziimile ja lubada endale rohkem hellitusi.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Armastus.Südameasjade osas ootab sind ees kuu, kus pead endale teadlikult aega võtma armastuse teemaga tegelemiseks. Sinu hing vajab hoolimist, turvalisust ja õiget kaaslast nagu õhku. Vahel kipub see aga kõigi igapäevatoimetuste varjust tagaplaanile jääma. Luba endale hetki, mis panevad sinu südame särama ja rõõmustavad hinge.
Küllus.Tööasjad ei liigu nüüd nii kiiresti ja sujuvalt kui soovid, kuid suudad võtta asju mõistusega ega lähe sellest üleliia stressi. Annad oma parima ning ei kaota optimismi. Sinu jaoks on oluline hoida end piisavalt motiveerituna. Kui siht on silme ees, siis leiad endas alati ka soovi ja jõudu oma eesmärke saavutada. Raha osas on üldiselt hea kuu ning sissetulekute osas sa kurta ei saa. Samas, sel kuul on väljaminekuid samapalju või rohkemgi, kui suudad teenida.
Tervis.Nüüd tasub oma kehale hoolikalt tähelepanu pöörata. Esile võivad kerkida tervisemured, mis on pärit minevikust või mille algpõhjused on lausa lapsepõlves. Kui mõni tervisehäda tulebki kimbutama, siis katsu jälile saada, mis on see, mis sind siiani vaevab ja sinu kehast ning meelest lahkuda ei saa.
Skorpion (24. oktoober – 22. november)
Armastus.Sind ootab ees värvikas kuu. Saad tunda ühelt poolt suurt rõõmu ja armastust, teisalt võivad sinu hinge närida kahtlused. Võid tunda kiusatust millegi/kellegi sellise suhtes, mis ei ole sulle mitte kuidagi hea. Enne kui astud uude suhtesse või otsustad teha midagi ekstreemset, kaalu hoolikalt oma sammud läbi.
Küllus.Sind ootavad ees suured väljaminekud, seega võid kuu lõpuks olla lausa rahahädas. Kuid sul on suurepärane oskus leida võimalusi lisaraha teenimiseks, seega hätta sa ei jää. Tööalaselt võid tunda, et sa ei ole just kõige motiveeritum. Teed küll kõik mis nõutakse, kuid ometi kipuvad su mõtted olema tihtipeale hoopis mujal kui töö juures.
Tervis.Tervis ei pruugi hetkel olla kõige parem. Kiusata võivad kerged külmetushaigused või viirused, samuti võid tunda, et meeleolu kipub aegajalt langema. Selle kõige juures on oluline, et jätkaksid enda eest korralikult hoolitsemist. Eriti oluline on, et saaksid korralikult end öösiti välja puhata.
Kalad (19. veeb – 20. märts)
Armastus.Sinu vajadus armastuse järgi on suurenenud. Tunned lausa füüsiliselt, et vajad enda kõrvale kedagi, kes pakuks sulle hellust, armastust ja turvatunnet. Võid tunda kummalist igatsust millegi imepärase järele, mis paneks sinu südame taas särama. Oma silmad ja süda tasub hoida avatud eriti kuu lõpul, sest siis on universumil sinu jaoks üks kaunis üllatus varuks.
Küllus.Sinu majandusliku olukorra osas on ees ootamas muutus. Pead targalt tegutsema, et mitte rahalises mõttes kahju kanda. Mõtle oma sammud hoolikalt läbi ja vajadusel pea nõu ka mõne nutika sõbra või spetsialistiga.
Tervis.Selleks, et tunneksid end hästi, pead järgima endale sobivat reziimi. Oled väga tundlik ning kõik mentaalsed probleemid – stress, muremõtted, tasakaalutus, kipuvad üsna kiirelt sinu füüsilises kehas ilmnema. Luba endale teadlikult lõõgastumist ja rahu.
Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Armastus.Sinu armuelu saab detsembris olema pigem suuremate muutusteta. Pead end valmis panema selleks, et kui soovid, et midagi oleks teisiti kui varem, siis pead ise aktiivseid samme astuma. Kui oled vallaline, siis on samuti sinu endapoolne initsiatiiv see, mis toob tulemusi. Ole julge ja ära varja oma emotsioone. Just avatus on see, mis laseb sul kogeda suuri tundeid.
Küllus.Oma rahaasjade haldamisega saad praegu suurepäraselt hakkama. Sinu väljaminekud on täpselt sellised, kui palju saad endale lubada. Tööd kipub olema palju, kuid sa oled hästi võimekas ja kohusetundlik, seega saad kõigega hakkama. Ära endale ainult heast südamest liiga palju kohustusi võta.
Tervis.Kipud pisut üle pingutama. Tahad olla parim ja selleks, et kõigega valmis jõuda, näpistad pahatihti aega unetundide arvelt. Sinu kehalise ja vaimse tasakaalu huvides on aga see, et pööraksid kõigepealt enda eest hoolitsemisele tähelepanu ja hoiaksid oma “karika täis”. Siis saad ka kõige muuga suurepäraselt toime.
Neitsi (24. august – 23. september)
Armastus.Südameasjad toovad sel kuul sulle vastakaid emotsioone. Tunned sisimas, et soovid justkui midagi enamat. Tahad, et sinu elus oleks see tõeliselt suur ja tugev tunne. Kui sinu olemasolev suhe ei paku sulle enam seda rõõmu ja rahuldust, mis varem, siis on aeg ette võtta mõned sammud. Võid seda parandada või sellest lahkuda. Valik on sinu. Võta oma südameasjade eest hoolitsemi oma kätesse.
Küllus.Tööasad tekitavad sulle pisut stressi. Tahad, et kõik laabuks paremini, kiiremini ja tulutoovamalt, kuid reaalsus on see, et ette tuleb seisakuid ja viivitusi. Kui oskad paratamatusi võtta sellisena nagu need on, siis pole ju tegelikult muretsemiseks põhjust. Kõik läheb nii nagu minema peab ning kui sina annad oma parima, siis ongi kõik hästi. Raha pead nüüd samuti rohkem välja andma kui soovid ning see paneb sind oma finantsolukorda kriitilise pilguga üle vaatama.
Tervis.Sinu jaoks on ääretult oluline tegeleda igapäevaselt meelt rahustavate tehnikatega. Praktiseeri kohalolu ja vajadusel mediteeri. Ära esita endale ja teistele liiga kõrgeid nõudmisi. Suhtu endasse ja oma lähedastesse armastusega. See on ainus, mis tõeliselt loeb.
Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Armastus.Südameasjade käik peaks sind sel kuul küll rõõmustama. Sa tunned end hästi ja sinu elus on olemas piisavalt armastust. Oled sa suhtes või vallaline, sa lausa särad ja tõmbad inimesi ligi. Sul ei tule austajatest puudust, seega vali hoolega, kes on tõesti sinu südant väärt ja kes on vaid lõbutsemise peal väljas.
Küllus.Kuna oled hästi kohusetundlik, siis pead endale ise aegajalt meelde tuletama, et sa üle ei töötaks. Sinu jaoks on eesmärkide saavutamine äärmiselt oluline, seega oled sa valmis töötama ka siis, kui oled tegelikult väsinud ja omadega üsna läbi. Hoia oma töö- ja eraelu teadlikult tasakaalus ja ära võta tööd koju kaasa. Rahaasjad peaksid sind samuti rõõmustama, sest saad ootamatut rahalist tulu.
Tervis.Sinu jaoks on hetkel oluline, et annaksid oma kehale ja meelele piisavalt sellist koormust, mida sinu töö ja igapäevaelu ei paku. Katseta mõnda uut spordiala, lahenda ristsõnu, loe raamatuid, mediteeri, mine joogatundi. Tee midagi sellist, mis tõukab sind mugavustsoonist õrnalt välja ja raputab sinu meeled taas ärkvele.
Jäär (21. märts – 20. aprill)
Armastus.Südameasjade osas saad kogeda sel kuul eelkõige seda, et väga palju on sinu enda teha. Kui sa tead, mida tahad, siis on seda ka lihtsam saada. Kui sa ei ole isegi päris kindel, kus suunas sinu suhe või suhteotsingud peaks liikuma, siis jääbki kõik pigem ebamäärasesse staatusesse. Võta vastu otsus ja asu tegutsema, nii saad sa armastuses just seda, millest sinu süda on unistanud.
Küllus.Tööalaselt oled sel kuul väga edukas. Kõik ettevõetu laabub suurepäraselt ja oled ka ise oma olukorraga üsna rahul. See kõik kajastub ka sinu rahalises olukorras. Sinu sissetulek peaks olema parem kui ootasid ning see laseb sul suurte väljaminekutega paremini toime tulla.
Tervis.Tunned end üldiselt hästi, sest oled olnud enda vastu aus ja tead, mida on olnud vaja muuta selleks, et sinu vaimne ja füüsiline tervis oleksid suurepärased. Kui alles soovid end paremasse vormi viia, siis praegu on ka hea aeg alustada. Praegu leiad kergesti motivatsiooni ja tahet ning sinu meelekindlus viib sind kindlasti sihile.
Lõvi (24. juuli – 23. – august)
Armastus.Sinu armuelus ei ole midagi halvasti, kuid tunned, et soovid siiski seda elavada ja kogeda taas kirge, kuumi tundeid ja romantikat. Ära otsi armastust väljaspoolt, vaid alustagi eelkõige iseendast. Mõtle, mida sinu hing vajab ja asu ennast poputama. Kui sa ise armastad ennast ja hoolitsed enda eest, siis tõmbad sa ka armastust väljaspoolt ligi.
Küllus.Töö- ja rahaasjade osas on praegu hea aeg teha plaane tulevikuks. Sul on häid ideid, sa tead, mida tahad ja suudad oma hetkeolukorda ja võimalusi väga reaalselt hinnata. Selle pinnalt on mõistlik võtta vastu elu majanduslikku külge puudutavaid otsuseid. Sulle võib teha pisut meelhärmi, et raha läheb seoses saabuvate pühadega rohkem välja, kui sooviksid. Õnneks ei pea sa muretsema, sest ka sissetulekud on õnneks üsna stabiilsed.
Tervis.Sa tead üsna hästi, mida pead tegema selleks, et end hästi tunda. Enamus ajast õnnestub see sul suurepäraselt. Veidi rohkem võiksid võtta aega iseendale, kus saaksid olla oma mõtete ja tunnetega kahekesi. See aitab sul nii mõnegi olukorra selgeks mõelda.
Ambur (23. november – 21.detsember)
Armastus.Detsember toob sinu ellu värskeid energiaid, mis annavad uut hingamist sinu südameasjadele. Tunned, et oled valmis tõsiseks suhteks või olemasoleva suhte viimiseks uuele tasandile. Sa oled suuremas kontaktis oma südamega ja usaldad oma intuitsiooni. See laseb sul jõuda tõelise läheduseni.
Küllus.Sinu jaoks on praegu olulisemad kõik muud valdkonnad. Töö- ja rahaasjad toimivad, kuid erilisi arenguid sel kuul oodata ei ole. Pigem on praegune kuu uue aasta alguseks valmistumise ja plaanide tegemise aeg. Rahaliselt oled üsna hästi kindlustatud ja sissetulekute üle kurta ei saa. Kui oled soovinud töökohta vahetada, siis nüüd on mõistlik teha plaane ja “maad kuulata”.
Tervis.Sulle kuluks üks turgutav vitamiinikuur ära. Tee paan, kuidas end elu parimasse vormi viia. Kuigi saabuv pühadeaeg võib sind kohati eksitada, siis katsu nendel päevadel, kui pole jõulupidustusi, olla mitmekordselt tubli.
Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Armastus.Sinu armuelus võivad toimud nüüd ootamatud muutused. Üleöö võivad arenda kirglikud suhted või hoopis otsustad, et lõpetad pikalt vindunud paarisuhte. Ole valmis ootamatusteks, kuid ära käitu ise mõtlematult ja tormakalt, sest muidu võid hiljem oma samme kahetseda.
Küllus.Kipud nüüd rahaasjades pisut impulsiivselt käituma ning kulutama rohkem kui endale lubada saad. Selleks et seda vältida, mõtle enne ostlemist järele, kas sul ikka on seda või teist asja vaja. Samas tööasjad toimivad üsna sujuvalt ning sa ei pea isegi eriti pingutama, et asjad tehtud saaksid.
Tervis.Peaksid oma toitumisele praegu pisut rohkem tähelepanu pöörama. Esile võivad kerkida just seedimisega seotud probleemid. Samuti võiksid järgi mõelda, kas teed piisavalt tervislikke valikuid ning saad piisavalt vitamiine.
Kaalud (24. september – 23. oktoober)
Armastus.Sind võib kimbutada armukadedus. See tekitab sinus ebakindlust ja kõhklusi. Kui sellel on tõesti alust, siis võta ette selgitav jutuajamine, kui see on aga põhjendamatu, siis mõtle järele, miks sa sellist emotsiooni koged. Meenuta endale, et sa oled eriline ja väärtuslik just sellisena nagu sa oled ja sul ei ole põhjust kogeda millestki ilma jäämise emotsiooni.
Küllus.Tööalaselt võid tunda, et oled millegi tõttu jõudnud madalseisu. Kas on asi selles, et oled sattunud rutiini ja vajad lihtsalt vaheldust või siis ei ole sa rahul oma töötingimustega. Igal juhul peaksid rahulikult üle vaatama, mida saaksid parandada, et sinu motivatsioon tagasi tuleks ja silmad taas särama lööks. Rahaasjade osas peaksid olema kokkuhoidlikum, kuid see tuleb sul sel kuul mitte just kõige paremini välja.
Tervis.Hea enesetunde osas on kõige olulisem praegu see, et sul oleks olemas sisemine rahu ja harmoonia. Mõtle enne alati hoolikalt, kui midagi teed või ütled. Liigu pigem edasi tasa ja targu, see aitab säilitada head tervist, harmoonilisi suhteid ja tasakaalukat meelt.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Armastus.Suhete osas tasub sul nüüd meeles pidada seda, et kui sa soovid midagi saada, siis pead omalt poolt ka midagi vastu andma. Käed rüpes oodates, et unelmate kaaslane saabuks või suhe uuele tasandile liiguks, ei juhtu midagi. Võta endale kindel eesmärk ning asu teadlikult selle suunas tegutsema. Kui oled juba enda arust tegutsenud, kuid tulemust ei ole, siis on aeg muuta oma mänguplaani.
Küllus.Tööasjad on sul selliselt korraldatud, et saad paljuski ise otsustada, mida, kuidas ja kui palju sa täpselt panustad. See on suurepärane, kuid ära unusta, et nõuab ka korralikku enesekontrolli, et mitte asjadega ummikusse joosta. Oled ka piisavalt kärsitu ning tahad tulemusi näha kohe. Katsu leida ka tööprotsessis endas midagi köitvat, mis teeks päevatöö sinu jaoks huvitavamaks. Rahaasjade osas võib ette tulla ootamatuid takistusi või probleeme. Säilita rahu, need ei ole jäävad. Sa oled väga leidlik ja suudad asjad taas sujuvalt laabuma sättida.
Tervis.Enda heaolu eest hoolitsemise osas on nüüd oluline, et valiksid endale nö “õige partneri”. Olgu selleks siis traditsiooniline arst, mõni terapeut või hoopis sõber, kes on nõus sinuga koos õhtuti sportimas käima. Kui leiad enda kõrvale selle õige inimese, siis laabub ka tervise eest hoolitsemine hoopis paremini.

Loe lisaks: Eesti põline kuumaagia: millal lõigata juukseid, teha suuremaid oste ning luua endale õnne ja edu?

Anna endale aega: käimas on keerulise energiaga periood

JUPITERI HOROSKOOP: Loe, kuidas mõjutab õnneplaneedi liikumine Kaljukitse märki just sind!

Seotud