ALKEEMIA TAROSKOOP AUGUSTIKS | Mis ootab sind ees armastuses, tööl ja tervises?

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile lõikuskuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Kaljukits

Armastus. Sa oled oma armuelu hetkeolukorraga pisut rahulolematu. Sul oli kindel nägemus, mida oma elult ja suhetelt soovid, kuid asjad ei lähe päris nii, nagu sa ootasid. Selle asemel, et kurvastada asjade pärast, mida sul pole, peaksid pigem vaatama, kus sa hetkel seisad ning milliseid uusi võimalusi sinu jaoks uued olud kaasa tõid. Kui sa ei jää kinni oma soovunelmatesse, vaid oled paindlik, märkad ka elu saadetud kingitusi.

Küllus. Tööasjades oled edukas ning kuna asjad liiguvad sinu jaoks suurepäraselt, kipud kergelt tulnud rahal laskma ka kergelt välja minna. Tasuks vältida asjatut kulutamist ning pigem oodata oluliste finantsotsuste tegemisega. See ei tähenda, et peagi oleks oodata keerukaid aegu, vaid pigem seda, et tasa ja targu tegutsedes suudad paremaid valikuid teha.

Tervis. Pead olema nüüd tavalisest pisut tähelepanelikum. Sul võivad olla peal mingid blokeeringud, mis ei lase kehal vabalt ja harmooniliselt toimida. Leia endas taas sisemine tasakaal ja vajadusel tööta oma emotsioonidega, et saaksid aimu, mis ja miks su kehas toimub.

Veevalaja

Armastus. Armastuses on sinu ellu saabumas muutus. Kui oled viibinud kallimast eemal, siis on oodata taaskohtumist. Kui olete olnud koos, siis on oodata kas reisi, kolimist või mõnel juhul ka suhte lõppu. Igal juhul on tegu olulise muutusega, mis mõjub teie suhtele murranguliselt. Vallaliste jaoks on võimalus kohata huvipakkuvat inimest just sellises olukorras, mis jääb mugavustsoonist välja, näiteks reisil või uues töö- või elukohas.

Küllus. Tööasjad toovad sel kuul vastakaid tundeid. Sul on oma visioon ja soovid, mida tahaksid ellu viia, kuid et põrkud alatasa takistustega, siis kipud kohati nina norgu laskma ning oma entusiasmi kaotama. Katsu keskenduda ainult sellele, mis on tõeliselt oluline, ja ära lase end eksitada. Samuti peaksid jälgima, et sa ei võtaks teiste kohustusi enda kanda. See võtab ära aja ja energia, mille peaksid panustama oma asjadega tegelemisesse.

Tervis. Enda heaolu silmas pidades on oluline lasta minna vanadel solvumistel, pahameelel ja muremõtetel. Kõik pikalt vindunud negatiivsed emotsioonid võivad hakata nüüd kuhjuma ning füüsilisi probleeme ja vaevusi tekitama. Kui suudad andestada ja näha ennekõike positiivset, teed nii oma vaimsele kui ka füüsilisele tervisele suure heateo.

Kalad

Armastus. Nüüd on käes aeg võtta iseenda jaoks aeg maha. Pead mõtlema, kuhu sa teel oled ning kas sinu praegune situatsioon ja elukorraldus sind ka tegelikult rahuldab. Eriti hoolikalt pead kaaluma otsuseid, mis on seotud partneriga. Kas sa indiviidina saad suhtes areneda ja õitseda või oled ehk kaotanud oma “mina” paarisuhtele? Võta aega ja mõtle selle üle. Kui oled vallaline, siis võiksid samuti pigem tasa ja targu liikuda ning anda asjadele aega areneda, enne kui mõne olulise sammu astud.

Küllus. Tööl ootavad sind uued ülesanded ja puutud kokku teemadega, mis toovad uusi tuuli ja arenemisvõimalusi. Oled täis teotahet ja pealehakkamist ning leiad mõttekaaslasi, kellega koos laabuvad ettevõtmised eriti sujuvalt. Raha saamisel või laekumisl võib esineda mõningasi viivitusi või takistusi.

Tervis. Peaksid enda jaoks ellu juurutama teatud traditsioonid või rituaalid, mille kindel jälgimine ning loomulikult ka nautimine aitaks sul oma tervise eest hoolitsemisel edukalt joonel püsida. Pidevalt alustamine ja siis allaandmine on küll parem kui mitte millegi tegemine, kuid tõelisi tulemusi on oodata ikkagi vaid pikaajalise järjepideva tegutsemisega.

Jäär

Armastus. Sel kuul ei näi miski kontrolli all püsivat. Sinu tehtud plaanid pannakse ootele, ideed ei realiseeru nii, nagu lootsid, ning puutud kokku ootamatute olukordadega, milles sul pole aimugi, kuidas peaksid käituma. Ära sellest heitu, see on vaid elu poolt saadetud õppetund, et usaldaksid valikute tegemisel eelkõige oma südant. See juhatab sind õigele teele ka siis, kui kõik on segamini paisatud.

Küllus. Tööalaselt läheb praegu kõige edukamalt neil, kes on seotud loomingulise valdkonnaga. Tunned, kuidas saad inspiratsiooni igal sammul ning kibeled oma plaane ellu viima. Kuna häid mõtteid on rohkemgi, kui korraga suudad ellu viia, siis võta endale märkmik, kuhu head ideed kirja panna, et need meelest ei läheks. Rahaasjades võib ette tulla seisakuid ja viivitusi, tasub olla kannatlik.

Tervis. Sul on olemas kõik võimalused, et soovi korral ise oma tervislikku seisundit ja heaolu tublisti parandada. Siinkohal on aga oluline, et oleksid oma plaanides ja tegudes realistlik ega ignoreeriks ühtegi kaebust, mida su keha või meel välja saadavad. Puhka, viibi looduses ja leia üles iseennast.

Sõnn

Armastus. Suhetes võid kokku puutuda teemadega, mida oled korduvalt edasi lükanud või ignoreerinud. Nüüd kerkivad need taas jõuliselt päevakorda ja nõuavad halastamatult su tähelepanu. Kui oled suhtes, siis katsu oma partneriga pingeid tekitavad teemad selgeks rääkida ja ära unusta olla taktitundeline. Kui oled vallaline, võid taas sattuda suhtemustrisse, kust peaksid tegelikult välja murdma.

Küllus. Tööalaselt pead õppima juurde uusi oskusi. Ühelt poolt on see tore ja arendav, kuid teisalt tunned endal lasuvat suurt vastutust ja sulle pandud ootused võivad sind pisut muretsema panna. Tegelikult pole sul selleks põhjust, sest saad suurepäraselt hakkama. Pead ainult pisut rohkem endasse ja oma võimetesse uskuma.

Tervis. Peaksid nüüd olema väga tähelepanelik. Sind võib kimbutada stress ja pinge, mis paneb sind kas kõigele käega lööma või siis vastupidi, ennast piitsutama ja muremõtete käes vaevlema. Kumbki käitumisviis ei too aga lahendust. Peaksid pigem endasse vaatama, et probleemi tuuma ära tabada. Nii saad likvideerida oma mureallikad. Peaksid vältima ka kõiki neid n-ö lõõgastusviise ja meelelahutusi, mis võivad tekitada sõltuvust.

Kaksikud

Armastus. Ees ootavad muutused. Ükskõik, kas oled suhtes või vallaline, nüüd pead olema paindlik ja valmis oma meele avama. Asjad ei lähe nii, nagu sa oled oodanud, aga ära võta seda negatiivselt. Õnneni viib ju rohkem kui üks tee. Mida optimistlikumalt tulevikku vaatad, seda helgem see saab olema.

Küllus. Praegu on sinu elus esikohal majandusliku kindlustatusega seotud teemad ja kuuled lõpuks uudiseid, mida oled juba pikalt oodanud. Kõige parem on asja juures see, et need uudised on sinu jaoks väga head. Saad nüüd lõpuks hakata liikuma suunas, mis pakub sulle rahulolu ja rõõmu. Võid saada ka mõne tulutoova pakkumise, millest kinni haarates ootab ees materiaalne kasu ning kogemused.

Tervis. Üldise heaolu ja enesetunde osas võivad anda tunda mõned vanad ja vinduma jäänud probleemid. Katsu mitte külma saada. Kuigi on suvi, siis külmetushaigused on praegu need, mis sind kahjuks kimbutama kipuvad.

Lõvi

Armastus. Sul tuleb rohkem aega oma südameasjadele pühendada. Kui tahad, et oleksid rahul, pead alustama sellest, et teed omalt poolt kõik võimaliku, et armastus saaks õitseda. Oled sa vallaline või suhtes, igal juhul tuleks nüüd teadlikumalt jagada enda ümber õrnust, headust ja hoolimist. Kõik saab ju tegelikult alguse sinust endast, ka see, kui palju on sinu elus armastust.

Küllus. Töö- ja rahaasjades ootab nüüd ees midagi head. Need projektid või eesmärgid, mille nimel oled tööd teinud, toovad sulle lõpuks oodatud kasu. Vajad ehk vaid pisut kannatlikkust, sest kõik ei saabu nii kiiresti, kui sa tahaksid. Midagi tagant utsitada pole aga kindlasti hea mõte, sest nii võid hoopis segada asjade loomulikku arengut. Seega varu kannatust, peagi näed oma töö vilju.

Tervis. Praegu on oluline hoida optimistlikku meelt. Mida elurõõmsam oled, seda paremini toimib ka sinu füüsiline keha. Hea oleks igapäevase tervise eest hoolitsemise rutiini pisut vaheldust tuua. Proovi uusi toite, alusta uue treeninguga ja säti paika unerežiim. Sinu keha vajab pisikest mõnusat raputust, mis aitaks hoida meele erksa ja tervise korras.

Vähk

Armastus. Sinu elus on toimumas palju ning kohati võib sulle tunduda, et see kõik on sinu jaoks isegi liig. Ära muretse, asjad võtavad tasapisi positiivse suuna, pead lihtsalt kannatlik olema. Ära lase meeleolul langeda ja peagi hakkad märkama esimesi märke sellest, et sinu pingutused kannavad lõpuks vilja ning su suhted hakkavad stabiliseeruma.

Küllus. Tööl läheb lisaks ametialastele oskustele vaja ka suurepärast suhtlemisoskust. Sa pead suutma laveerida ülemuse ootuste, kaaslaste soovide ja iseenda võimete vahel. Pead olema erakordselt osav, kuid kui suudad hoida jalad maas ja pilgu kindlalt eesmärkidel, saad hakkama.

Tervis. Enesetunde üle sa just kurta ei saa, kuid tundub, et peaksid rohkem puhkama ja teadlikult lõõgastuma. Pidev tegutsemine ja ringitormamine väsitavad sind, kuigi sa seda tunnistada ei taha. Ühenda meeldiv kasulikuga ning tee oma pere või kallimaga koos midagi mõnusat.

Neitsi

Armastus. Südameasjad võivad sel kuul kaasa tuua illusioone ja petlikke lootusi. Kui suudad oma eelarvamustest vabaneda ja võtad asju nii, nagu nad sinu juurde tulevad, muudad enda jaoks praeguse perioodi palju kergemaks. Pole mõtet tunda pettumust, sest sa pettud ainult enda loodud ettekujutustes. Avatus uuele ja mõistmissoov viivad sind edasi.

Küllus. Tööl on nüüd aeg selleks, et tasuda vanad võlad, lõpetada ripakile jäänud projektid ja võtta lõpuks käsile need asjad, mille tegemist oled juba pikalt edasi lükanud. See võib tekitada pisut stressi, kuid kokkuvõttes tunned suurt kergendust, kui kõik tehtud saad. Millegi päris uue alustamine võib pigem viibida ja nõuda rohkem aega kui planeeritud.

Tervis. Füüsiline tervis võib sulle pisut peavalu valmistada. Kipud kergesti väsima ning vaevata võivad erinevad valud: pea-, kõhu- või liigesevalud. Sel juhul anna endale vajalikku puhkust ning katsu mõista, millest su keha üritab märku anda. Kindlasti ära piitsuta end takka, vaid suhtu enda vajadustesse hoole ja armastusega.

Kaalud

Armastus. Südameasjades pead võtma endale pisut aega, et mõista, kas jagad oma suhtele ja partnerile ikka piisavalt armastust ja tähelepanu. Kui loodad, et asjad toimivad iseenesest ning võtad kõike liigse enesestmõistetavusega, võib sinu armuelu peagi logisema hakata. Võta endale teadlikult aega, et pühenduda, nautida armsama seltskonda ja olla kohal.

Küllus. Sind ootavad positiivsed uudised! Raha ja töö vallas avanevad küllusekraanid. Saabuvad soodsad võimalused finantsolukorra parandamiseks ja soovi korral ka karjääri edendamiseks. Ära satu liigsesse eufooriasse, jää tasakaalukaks ja tee mõistlikke otsuseid, nii võid praegu panna aluse täiesti uuele eluetapile.

Tervis. Oma tervise eest hoolitsemisel liigud praegu õigel teel. Sa oled ohjad kindlalt enda kätte haaranud ja tegutsed seatud eesmärkide nimel. Proovid uusi ja põnevaid tegevusi ja teraapiaid, mis pakuvad sulle vaheldust ja kosutavad tervist.

Skorpion

Armastus. Südameasjades pead ületama takistused, mis ei lase sul tunda täit rõõmu oma suhtest või mis on sind tagasi hoidnud loomast rahuldust pakkuvat suhet. Kuid peale takistuste eemaldamist ära jää loorberitele puhkama. Selleks, et tunda rahulolu, pead suutma seada jalule toimiva tasakaalu ja harmoonia. See nõuab omajagu küpsust ja elukogemust, kuid vajalikul määral on see sul olemas. Kui oled juba kindlas suhtes, võid nüüd kihluda, abieluplaane pidama hakata, ühise kodu soetada või lihtsalt oma suhte uuele tasandile viia.

Küllus. Tööalaselt on sinu ellu saabumas mõningad muutused. Need tõmbavad sind esialgu mugavustsoonist täiest välja ja viskavad tundmatus kohas vette, kuid nutikalt tegutsedes suudad end siiski peagi koguda. Rahaasjades tuleks samuti pigem ettevaatlikult tegutseda. Enne, kui kusagile investeerid, midagi suuremat ostad või laenu võtad või annad, kaalu hoolega kõik poolt- ja vastuargumendid läbi, et mitte rahalist kahju kannatada.

Tervis. On saabunud aeg selleks, et puhkeksid taas õide ja lööksid särama. Seda nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Aita sellele ise kaasa, tehes tervislikke valikuid ning hoides ja kosutades end kõige vajalikuga. Sinu jaoks on oluline, et looksid ühenduse maaga. Käi paljajalu, pikuta rohul, jaluta rannas ja tunneta ühendust maaga.

Ambur

Armastus. Südameasjades ja romantikas juhivad sind sel kuul instinktid ja hormoonid. Tunned end eriliselt seksuaalsena ja kired kipuvad kiirelt mõistusest võitu saama. Naudid täiel rinnal armastust ega mõtlegi homse peale. Joovastumises ei ole iseenesest midagi halba, kui suudad säilitada mõningase reaalsustaju ja arvestad, et homme võivad puhuda hoopis teised tuuled.

Küllus. Tööl pead nüüd olema valmis selleks, et asjad ei liigu edasi täpselt nii, nagu oled lootnud. Kannatlik meel ja paindlikkus viivad sind päeva lõpuks sihile. Sul on tugev intuitsioon, mis annab sulle üsna head juhtnöörid, mida peaksid järgima, et saavutada parimaid tulemusi.

Tervis. Vaimse ja füüsilise heaoluga seotud aspektid sel kuul eriliselt muret ei valmista, kuid siiski tegeled pühendunult teemadega, mis sinu keha ja meelt turgutavad ja parandavad. Proovi erinevaid teraapiaid ja tervendusviise, katseta joogat või mõnd alternatiivset tervenduskunsti. Rahustavalt mõjub sulle ka pere ja lähedaste seltsis lõõgastumine.

Loe lisaks: Augustikuu energiad ja olulised päevad

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.