ALKEEMIA TAROSKOOP AUGUSTIKS | Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise valdkonnas?

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar) Armastus. Südameasjades ootavad sind ees pisut pingestunud ajad. Puutud kokku armukadeduse ja võistlejatega. See võib tähendada seda, et sinu kallimale tekib austaja, kelle olemasolu sulle ei pruugi eriti meeldida. Samuti võib see tähendada, et keegi on sinusse armunud ning ei karda seda ka välja näidata, hoolimata sellest, kas oled […]

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Südameasjades ootavad sind ees pisut pingestunud ajad. Puutud kokku armukadeduse ja võistlejatega. See võib tähendada seda, et sinu kallimale tekib austaja, kelle olemasolu sulle ei pruugi eriti meeldida. Samuti võib see tähendada, et keegi on sinusse armunud ning ei karda seda ka välja näidata, hoolimata sellest, kas oled suhtes või vallaline.

Küllus. Võid nii töös kui ka sissetulekutes kogeda kas takistusi või pingeid. Sa peaksid endas selgusele jõudma, kas see, mida teed, on see, mis sind tõesti inspireerib ja huvitab. Ning kas see vastab ka sinu finantsootustele. Just tööga seotud emotsionaalne pool vajab nüüd tõsiselt ülevaatamist, kui soovid, et asjad liiguksid sinu jaoks edasi rahuldust pakkuvama lõpptulemuse suunas.

Tervis. Nüüd on kõige olulisem leida oma elus armastus, rahu ja tasakaal. Kui seda ei ole, siis ei saa ka tervis hea olla. Mõtle, mida sa saaksid teha, et leida enda jaoks midagi sellist, mis sind maandaks ja sinu meelt rahustaks. Vaata üle oma töö, suhted ja elustiil. Praegu on hea aeg teha elus vajalikke muutusi.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Südameasjades visatakse sind sel kuul pea ees vette ning su tuleb seal hakkama saada parimal võimalikul viisil. Puutud kokku enda jaoks uute olukordadega, kuid ära unusta, et südamehääl juhib sind alati õiges suunas. Püüa jääda rahulikuks ka kõige segasematel hetkedel ning sa näed, kuidas torm vaibub.

Küllus. Töö- ja rahaasjades on ees olulised muudatused. Pead laskma millestki lahti, et su ellu saaks tulla midagi paremat või sobivamat. Ehk on aeg loobuda mõnest oma tõekspidamisest selleks, et saaksid näha asju uue nurga alt. Kui saad pakkumise, mis tundub liiga hea, et olla tõsi, usalda oma sisetunnet.

Tervis. Sinu heaolu sõltub suuresti sellest, kui hästi suudad rutiinist või raskustest üle saada. Kui kannad hinges vanu haavumisi, siis nüüd on aeg nendega tegeleda ja need vabaks anda. Kui suudad oma meeleolu ja suhtumist positiivsena hoida, ei kimbuta ka terviseprobleemid. Lase oma hinge ja kehasse vabaduse ja avaruse tunne.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Armastus. Südameasjades ootab ees suurepärane kuu. Kui oled vallaline, siis võib sind tabada armumine esimesest silmapilgust, mis röövib ööune ja söögiisu. Kui oled juba suhtes, koged värskendavat romantikapuhangut, mis laseb praeguses suhtes taas leida kire. Armastuse teema on praegu väga tähtsal kohal, seega järgne oma südame kutsele ja lase end tunnetest kaasa viia.

Küllus. Raha- ja tööasjades ei saa olema just kõige lihtsam kuu. Tunned, et saabunud on justkui seisak ja asjad ei liigu nii, nagu sa sooviksid. Ehk tasub nüüd teha kokkuvõtteid ja vaadata üle, kas on midagi vaja muuta. Võib-olla on midagi su elus lihtsalt oma aja ära elanud ning vajad keskkonna- ja töökohavahetust?

Tervis. Sinu jaoks on oluline, et suudaksid hoida oma meele rahuliku ja eesmärgid silme ees. Kui su elus ei ole midagi, mille poole püüelda või kui lased stressil ja muretsemisel üle pea kasvada, siis hakkavad tervisehädad endast märku andma. Jälgi, mida sa sööd ja jood, jaluta värskes õhus ja hoia oma meel positiivne.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Südameasjade osas on häid uudiseid, mis tõotavad uut algust ja tugevaid tundeid. Kui oled vallaline, siis tee kõik võimalik, et armastus saaks tulla – suhtle, käi väljas, ole ise aktiivne, ava oma süda. Kui oled suhtes, muutud partneriga veelgi lähedusemaks, teie vahel valitseb üksteisemõistmine ja hoolivus. Samuti on praegu hea aeg järelkasvu planeerimiseks.

Küllus. Tööasjades võib tulla kiire areng. Sinu lootused või teinekord ka kartused täituvad ning pead suutma kohaneda uute oludega. Kuna oled praegu üsnagi avatud igasugustele muutustele, siis saad hakkama kõigega, mis ees ootab. Hoia end teadlikult eemale kahtlastest ettevõtmistest, riskantsetest investeeringutest ja tööalastest intriigidest.

Tervis. Sa ei pruugi küll ennast halvasti tunda ega haige olla, kuid et vältida ja ennetada ka tulevasi terviseprobleeme, pead praegu panustama tervislikkusesse. Hoolitse enda eest ja tegele oma tunnetega! Luba oma kehale ja hingele tegevusi, mis pakuvad naudingut ja rahulolutunnet.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees väga intensiivne kuu. Sinu tundlikkus on suurenenud, mis tähendab seda, et võid kogeda meeleolulangust või siis vastupidi, kirglikud armutunded võivad kiiresti lõkkele lahvatada. Ära võta nüüd vastu ühtegi otsust ilma hoolikalt läbi mõtlemata. Sinu armuelu ja suhte edasine käekäik oleneb sellest.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas ootab ees hea kuu, kui järgid sissetöötatud rada ja väldid järske ning riskantseid uuendusi. Kui asjad pole veel nii, nagu tahad, siis märkad juba üsna pea, et positiivsed muutused hakkavad tasapisi toimuma. Majanduslik olukord peaks olema stabiilne ning sissetulekud võivad pigem suurenema hakata.

Tervis. Enesetunne võib praegu pisut muret valmistada, kuid on oluline, et suudaksid säilitada positiivse meelestatuse. Peaksid endale rohkem puhkust andma. Lisaks sellele, et lõõgastud ja magad piisavalt, pead ka oma meelele võimaldama rahunemist. Mõned minevikust pärit hädad või mustrid võivad samuti praegu pead tõsta ja endale tähelepanu nõuda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Suhte osas ootab sind ees uus etapp. Nüüd võid kolida oma kallimaga kokku, kihluda, planeerida lapsesaamist, saada lapsevanemaks või koos armsamaga ühisele põnevale reisile minna. Igal juhul juhtub midagi, millest oled unistanud ja mille nimel tööd teinud. Kui oled vallaline, aga sul on keegi, kellest oled huvitatud, siis nüüd tasub võtta julgus kokku ja oma silmarõõmule enda huvist teada anda.

Küllus. Oled täis motivatsiooni ja pealehakkamist, et käivitada päris oma projekte või ettevõtmisi. Oled nõus endast kõik andma nende ideede heaks, millesse usud. Võid olla isegi pisut kärsitu, kuid kiirustada ei maksa. Tee korralik eeltöö, ole kohal ning unista suurelt, see tagab edu.

Tervis. Tunned, et sinus on tahet tegeleda oma tervise ja heaoluga. Soovid alustada mõne uue tervisliku väljakutsega – hakkad rohkem liikuma, tervislikult toituma või kasutama mõnd meelerahu praktikat. Kõik see annab hea enesetunde ja paraja koguse positiivset energiat.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Südameasjade osas on oodata positiivseid edasiminekuid. Ühised tegemised lähendavad partneriga. Keskendute sellele, et selgeks rääkida teemad, mis on tekitanud vaidlusi või valestimõistmisi. Kui oled vallaline ja alles loodad oma elu armastust kohata, siis nüüd tuleks silmad lahti hoida, sest võid kohata hingesugulast.

Küllus. Sinu elus ilmutavad end võimalused, kuidas teenida suuremat palka või saada põnevaid väljakutseid esitav töökoht. Pead olema julge ning tegema samme, mida oled varem riskantseks või liiga hulljulgeks pidanud. Julgete päralt on maailm, usu endasse!

Tervis. Kuula oma keha. Kui tunned, et pead aja maha võtma, siis nii teegi. Sa võid vajada kas lihtsalt lõõgastavat puhkust või kipub mõni tervisehäda välja lööma ning sunnib tempot aeglustama. Igal juhul suhtu oma keha poolt saadetavatesse märkidesse täie tõsidusega ning võimaluse korral lase perearstil ka mõned analüüsid teha.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Armastus. Südameasjades on tõeliselt hea kuu. Kui alles ootad oma ellu armastust, siis nüüd tasub sul olla aktiivne, suhelda, käia väljas üritustel või miks mitte ka tutvumisportaali külastada. Sinu väljavaated kallima leidmiseks on nüüd lausa suurepärased. Kui sul on aga kallim olemas, siis leiate nüüd oma suhtes uue tasandi ja puhute vahepeal pisut hääbuma hakanud kirelõõma taas lõkkele.

Küllus. Rahaasjades tasub sel kuul vältida suuremate summade eest millegi ostmist ning raha laenamist ja laenu andmist. Olulisemad rahaasju puudutavad tehingud tasub edasi lükata järgmisse kuusse, et mitte kahju kannatada. Tööalaselt ootab ees aeg, mil võiks teha kokkuvõtteid ning panna paika tulevikuplaane.

Tervis. Enesetunne on suurepärane, kui su elus valitsevad tasakaal, armastus ja harmoonia. Tee neid asju, mis panevad sind ennast hästi tundma, suhtle inimestega, kellega koos olles oled rõõmus ja õnnelik ning kes sinu elu eriliseks muudavad. Rahulolu eluga on praegu sinu parim ravim ja turgutaja.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Suhete osas pakub see kuu võimaluse uuteks algusteks ning need protsessid on juba käimas. See võib tähendada nii uue inimese saabumist sinu ellu kui ka seda, et juba olemasolevas suhtes hakkavad puhuma värsked tuuled. Kõik see ei juhtu aga üleöö või ootamatult, pigem on see enda teadliku tegevuse vili. Praegune periood pakub võimalust parandada seda, mis sind ei rahulda ega tee õnnelikuks.

Küllus. Tööasjades oled jõudnud faasi, kus koged kõhklusi selles osas, kuidas edasi toimida või milliseid valikuid teha. Püüe olla ratsionaalne ei vii sind praegu sugugi edasi. Usaldada tasub eelkõige oma intuitsiooni. Lastes end sisetundest juhtida, mõistad üsna pea, mis on sinu jaoks õige tee ja mille võid kõrvale jätta.

Tervis. Sinu vaimne ja füüsiline enesetunne on üldjoontes stabiilne. Sind mõjutab palju see, kui harmooniline ja positiivne on keskkond, kus sa viibid. Luba endale piisavalt meelelahutust ja head seltskonda, see hoiab rutiini eemal, meeleolu üleval ja tervise hea. Praegu oleks kasulik, kui sinu kõrval oleks keegi, olgu selleks siis terapeut, sõber või pereliige, kes sind toetaks ning kellele saaksid oma muredest ja rõõmudest rääkida.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Armuasjade osas on segased ajad. Liigne tormakus, kiirustamine ja läbimõtlematu tegutsemine võivad nii mõnegi asja ajada liiga keeruliseks. Kui tunned, et miski hakkab suure hooga rappa kiskuma, siis ei tasu paanikasse sattuda ja liigselt rapsida, vaid vastupidi – võta aeg maha.

Küllus. Oled praegu oma töökohustustega nii hõivatud, et kipud tööd koju kaasa võtma. Plaanide tegemine ja eesmärkidele pühendumine on hea, kuid kui keskendud tööasjadele ka vabal ajal, siis võib see hakata tekitama stressi ja mõjutama sinu vaimset ja füüsilist tervist.

Tervis. Jälgi, et suudaksid tasakaalus hoida elu eri valdkonnad. Kipud endale aeg-ajalt liiga tegema, kuna tahad olla tubli ja jõuda kõike. Katsu rohkem oma keha kuulata ja vajadusel enam hingamisruumi võtta. Ilmutada võib ka mõni tervisehäda, mis nüüd taas tähelepanu nõuab.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Romantiliste suhete osas on ootamas muretud ajad, mis on täis külluslikult värskendavaid naudinguid. Nii suhtes olevad kui ka vallalised saavad nautida õnnelikke aegu, mis tõstavad tuju ja loovad hea enesetunde. Saad kogeda enda jaoks uudseid emotsioone ning see aitab sul jõuda armastuses uuele tasandile. Võimalik, et tehakse abieluettepanek, plaanid kallimaga kokku kolimist või lapse saamist.

Küllus. Töö osas on sul hakanud tekkima uued plaanid ja ideed, kuidas edasi minna. Võid tunda, et sind on tabanud karjäärialane seisak ning praegused olud ei rahulda enam või soovid lihtsalt oma ellu muutusi. Kui soovid, et midagi muutuks, pead vastu võtma kindla otsuse ja tegema oma valiku. Nii saab arenguprotsess käivituda.

Tervis. Oma vaimse ja füüsilise heaolu seisukohalt on sul nüüd oodata positiivseid muutusi. Oled õppinud hindama seda, mis sulolemas on, ning kuulama oma keha. See annab sulle hea ülevaate, mida tegelikult vajad ja mida mitte. Seda järgides on lihtne saavutada enda jaoks parim võimalik tulemus.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Armastus. Sinu elus tuleb muutus, soovid sa seda või mitte. Oled juba mõnda aega hoidnud kinni millestki, mis tegelikult sinu jaoks enam ei tööta. Uuendused saabuvad nagunii. Kui hoiad vanast kinni, siis saabuvad need lihtsalt aeglasemalt ja raskemini. Leia endas julgus olla avatud ja lase elul end üllatada.

Küllus. Töö- ja rahaasjades on oodata väga edukat perioodi. Oled oma tegemistega silma jäänud ja see toob ka uusi koostööpartnereid ning häid ettepanekuid edasise karjääri osas. Ka rahalise poole pealt on august positiivne, võid saada preemiat või pakkumise, mis suurendab sissetulekuid.

Tervis. Tervise osas võid kogeda väikseid tagasilööke ja tunda end aeg-ajalt väsinud ja nõrgana. Siis tuleks endale lihtsalt meenutada, et tervislik toitumine, mõõdukas sport ja kosutav uni on ka sinu jaoks vajalikud. Kui end ree peale tagasi saad, paraneb ka enesetunne.

Imelist augustikuud!

Allikas: Alkeemia taroskoop 2023

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.