ALKEEMIA TAROSKOOP. Ära lase pettekujutlustel ennast pimestada, muidu kõnnid oma õnnest mööda

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 31.01 – 06.02

Nädala üldist nägu kujundavad müntide viis ja karikate seitse. Nüüd on väga oluline, et sa paneksid enda jaoks paika konkreetsed ja reaalselt saavutatavad eesmärgid. Kui lased end pettekujutlustel pimestada või pendeldad pidevalt otsustusvõimetult erinevate valikute vahel, siis on väga tõenäoline, et kõnnid oma õnnest lihtsalt mööda.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on täht. Tunned, et oled ühenduses kõrgemate energiatega, mis juhatavad sind õigete valikuteni. Oled optimistlik ja tegutsed selle nimel, et tulevik oleks helgem ja õnnelikum. Sinu enesekindlus viib ka sihile, suudad nüüd väga edukalt oma eesmärke saavutada ning ümbritevaid oma ideedesse kaasa haarata.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade kaheksa. Tunned end millegipärast ummikus olevana. Kahjuks või õnneks ei saa sinu probleeme lahendada keegi teine, peale sinu enda. Leia oma soovide ja reaalsuse vahel selgus ja tasakaal ning asu teadlikult liikuma suunas, mis sind ka edasi viib. Enamus takistustest sinu teel on eemaldatavad, tuleb vaid end käsile võtta ja sihikindlalt tegutsema asuda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Sa oled praegu väga emotsionaalne ja muretsed isegi pisut üleliia. Katsu kahtlustest ja hirmust üle saada sellega, et võtad endale teadlikult aega, et rahulikult selgeks teha, mis sind häirib. Ainult nii saad ka sellega tegeleda ning oma ebameeldivatest tunnetest üle saada.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on maailm. Nüüd kerkivad päevakorrale küsimused, mis lasevad sul paremini tunnetada ümbritsevat maailma ja iseennast. Saad rohkem teadlikuks, mis sulle rõõmu ja rahuldust pakub ning kuidas selleni jõuda. Suudad suurepäraselt oma sisemist potentsiaali rakendada ning vormida selle eduks ja õnneks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab armastajad. Esiplaanile tõusevad armastuse ja suhetega seotud teemad. Sa pead langetama tähtsa otsuse oma südameasjadega seoses, mis mõjutab sinu elu edaspidist käiku. Otsustamisel kuula eelkõige oma sisehäält, kained kalkulatsioonid sind hetkel edasi ei aita.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade rüütel. Nüüd pead hoogu maha võtma ja hoolega enne mõtlema ning alles siis tegutsema. Kipud olema liiga kriitiline ning viskud võitlusesse enne kui see isegi vajalik on. Lase oma südamel rääkida ja endale nõu anda, ära võta kõike öeldut sõnasõnalt ja enese vastu suunatuna.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate neli. Tunned mõningast motivatsioonipuudust, väsimust ja tüdimust. Praegune aeg soosib seda, et võtaksid enda jaoks aja maha ja vaataksid sissepoole. Leia uuesti üles oma elurõõm ja tasakaal, puhka ja tee neid tegevusi, mida tõeliselt naudid. Nii saad end aidata peagi taas järje peale.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade paaž, mis tõotab sulle uut hingamist ja värsket energiat. Tunned, et oled täis teotahet, soovid alustada uusi projekte ja võimalik on ka uute suhete algus, seda nii eraelu kui töö vallas. Oled täis optimismi ja asud entusiastlikult ja lootusrikkalt tööle uute eesmärkide saavutamise suunas.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kümme. See on suurepärane aeg just perekondlike suhete ja armastuse osas. Naudid kodust idülli oma lähedastega ning suhtled sõpradega. Oled sisemiselt tasakaalukas ja soovid, et sind ümbritseks rahu, õnn ja harmoonia. Praegu algavad suhted on sinu jaoks olulise mõjuga, nendest kasvab välja midagi elumuutvat.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kaks. Nüüd on väga oluline, et sa ei salgaks maha oma tõelisi tundeid. Isegi kui tõele on näkku vaadata valus või ebameeldiv, tuleb seda teha. Ainult nii saad sa oma probleemid lahendatud ja edasi liigutud. Kui sa soovid olla rahulik ja õnnelik, siis lase oma südame tõel end juhtida.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on narr. On aeg uuteks algusteks ja pöörasteks seiklusteks. Lase oma ellu mängulisus, lihtsus, armastus ja lapselik rõõm. Vaid läbi puhaste ja julgete tunnete saad kogeda kõiki neid imelisi emotsioone, mida elul on sulle pakkuda. Jäta maha hirm, astu kartmatult edasi ja lase elul end üllatada.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab mõõkade seitse. Pead nüüd endalt küsima, kas sa ei poe tõe eest peitu? Võibolla ei soovi sa endale võetud kohustustega silmitsi seista, olgu need siis suhteid, tööd või või mõnd muud eluvaldkonda puudutavad. Mõtle hoolega järgi, mis on sinu otsuste ja käitumise ajendid, nii saad ehk selgust nii mõneski end häirivas teemas.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud