ALKEEMIA TAROSKOOP. Ära lase käsi rüppe, sest praegune rahulikkus ja turvalisus ei jää kauaks püsima

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 28.02 – 05.03

Nädala üldist nägu kujundavad müntide üheksa ja mõõkade neli. Sa oled jõudnud punkti, kus tunned, et oled saavutanud oma eesmärgid ja võid loorberitele puhkama jääda. Tunned end kindlalt ja turvaliselt ning naudid kätte võidetud edu. Ära ainult liiga kauaks käsi rüppe lase. Kui soovid ka edaspidi häid tulemusi saavutada, siis tähista oma võitu, kuid samas jätka ka teadlikku edasiliikumist.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate kaheksa. On aeg muutusteks. Sa pead laskma lahti minevikust, mis sind kummitab ja kammitseb ning asuma teele suunas, mis laseb sul ennast paremini tundma õppida ja kogeda vabadust. Sa saad ainult siis õnnelikuks, kui tunned end harmoonias olevana, seda nii keha kui meele osas.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade kümme. Tunned enda õlgadel koormat, mis kipub sind rõhuma ja aegajalt maadligi suruma. Mõtle hoolega, kas kõik see, mille sa oled endale kohustuseks võtnud, on ikka vajalik. Võibolla muretsed asjade pärast, mille muutmine pole sinu võimuses või täidad teiste eest nende ülesandeid?

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab torn. Nüüd pead ennast valmis panema selleks, et sinu elu võivad segi paisata ootamatud olukorrad, tugevad emotsioonid ja vältimatud sündmused. Need ei pea olema ilmtingimatta halvad, kuid kindlasti on need muutused sellised, millega kohanemiseks vajad aega ja mis võivad sinu mõtteid ja vaateid elule muuta kuni alustaladeni.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade kaks. Nüüd pead hoolikalt jälgima, et sa ei salgaks oma tõelisi tundeid ega suruks alla sisehäält. On teemasid, mis ei lahku meie elust enne, kui hakkame nendega teadlikult tegelema. Leia endas meelekindlus ning astu julgelt vastu olukordadele ja emotsioonidele, mida tavaolukorras parema meelega väldiksid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Sulle tundlub, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sul pole muud, kui situatsiooni ja asjaoludega leppida. Kas see ikka on nii? Sul on võimalus oma otsus teha ja soovi korral ka muutusi ellu viia, sest ainus, kes sind takistab, oled tegelikult sina ise.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade paaž. Nüüd on aeg selleks, et laseksid oma ellu midagi uut. Sa tunned, et oled tüdinud igapäevaelu rutiinist ja tahad kogeda uusi emotsioone, värskeid ideid ja midagi enda jaoks põnevat või meeleliselt erutavat. Väliselt on sul võimalused olemas, nüüd on ainult sinu asi sirutada käsi ja need vastu võtta.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kolm. See toob sinu jaoks kaasa palju suhtlemist, uusi kontakte ja ka rõõmsaid hetki oma lähedaste seltsis. Sa naudid aktiivset perioodi oma elus ning haarad kinni kõigist põnevaist pakkumistest, mis elu laseb sulle osaks saada. Praegu on hea aeg ka armuelu ja suhete osas.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kolm. Hea aeg just eelkõige töö- ja rahaasjase osas. Saad rakendada oma oskusi, teadmisi ja kogu potentsiaali selleks, et edu saavutada. Eriti head on suhted sind ümbritsevate inimestega ning igasugune koostöö laabub suurepäraselt.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade neli. Sa tunned, et saabunud on seisak ning asjad ei arene loodetud kiirusega. Tekkida võivad ettenägematud takistused ja viivitused, mis ei lase sul oma asjadega plaanitud ajal järje peale saada. Kõige selle juures on aga positiivne see, et sa saad ise oma tegevusega asju muutu. Kui oled leidlik ja avatud, siis võib praegune olukord sulle hoopis uued uksed avada.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku õiglus. Praegu on sinu jaoks esiplaanil asjalikud ja kained igapäevateemad. Võid kokku puutuda mõne juriidilise probleemiga või lepingute sõlmimisega. Ole sel puhul täpne ja vaata hoolega järele, millele alla kirjutad või millega nõustud. Kui oled ise aus ja sirgjooneline, siis võid arvestada ka samasuguse kohtlemisega sind ümbritsevate poolt.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on karikate kuus. Nüüd tegeled teemadega, mis viivad sind minevikku ja taaselustavad mälestusi. Rohkem suhtlemist on oma lähedastega, sugulastega ja lastega. Oled pigem sentimentaalselt ja romantiliselt meelestatud ning see võib ka esile kutsuda õrna armumist.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Oled nüüd rohkem kui tavaliselt ühenduses oma sisemaailma ja unistustega. Tegeled oma potentsiaali avastamisega ja sisemise tarkuse kasvatamisega. Eriti hea aeg neile, kes tegelevad kunsti, muusika või esoteerikaga.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud