ALKEEMIA TAROSKOOP APRILLIKS: Mis ootab sind jürikuul ees armastuse, töö ja tervise osas?

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile aprilliks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ning milline saab olema tervis?

Aprill toob kaasa palju värsket energiat, uusi tundeid ja tahet tegutseda. Nüüd on oluline leida oma elus tasakaal. Mitmel rindel rabelemine ja kõigele korraga keskenduda üritamine ei too häid tulemusi. Tasub paika panna kindel plaan ja sättida oma fookus sellele, mis on tõeliselt oluline.

Selleks, et vältida kevadväsimust ja raputada endast maha talvine energia, tuleks just nagu loodus meie ümber, liikuda uuenduste poole tasa ja targu. Pole vaja liiga radikaalseid samme ette võtta, piisab kui asud rahulikult, kuid kindlalt tegutsema oma eesmärkide nimel.

Kindlasti ei tasuks praegu teha ennatlikke järeldusi esimese info või emotsiooni põhjal. Just nüüd ilmnevad paljud asjad, mille tegelik olemus ei ole selline nagu esmapilgul näib. See kehtib nii asjade, olukordade kui ka inimeste suhtes. Ning nii heas kui halvas mõttes. Seega, hoia oma meel avatud, ära otsusta liiga kiirelt ja liiga vähese info põhjal.

Oma majanduslikke otsuseid tasub praegu väga hoolikalt kaaluda. Investeeringuid ja suuremaid osta võib teha, kuid pigem siis, kui see on tõesti läbimõeldud otsus. Emotsioonide ajel suuremaid summasid välja käia ei maksaks, sest sealt tuleb ainult kahju, mitte kasu.

Vaimses plaanis toob aprill kaasa kasvamisi, arenguid ja olulisi õppetunde. Nüüd tasub rohkem märgata, mis sinu sees toimub. Jälgi oma emotsioone, tunneta, kust need alguse saavad ning miks ja millal esile kerkivad. Samuti tasub rohkem tähelepanu pöörata sellele, mis sinu ümber toimub. Jälgi märke, mis universum sulle saadab ja sa näed, et sind juhatatakse ja vajadusel antakse kinnitust selle kohta, kas oled õigel teel või mitte.

Kaunist ja päikselist aprillikuud!

Loe aprillikuu horoskoopi:Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Armastus.Sel kuul ootab sind ees kõike muud kui rahulik aeg. Sinu armuelus hakkavad puhuma värsked tuuled ning austajaist puudu ei peaks sul olema. Seda isegi siis, kui oled juba suhtes ning ei ole isegi huvitatud kellegi uuega tutvumisest. Oled tegelikult ka ise hoopis kergemini armuv kui tavaliselt ning sulle jääb silma nii mõnigi huvipakkuv inimene. Ära tee mõtlematult ühtegi sammu, võta endale aega, et inimest enne pisut tundma õppida ja alles siis tegutse. Nii säästad end mõtlematust südamevalust.
Küllus.Nüüd pead oma rahaasjad kriitilise pilguga üle vaata, et teada, kus sa täpselt seisad. Vajadusel kärbi mõneks ajaks oma kulusid, sest õige pea ootavad sind taas suuremad väljaminekud. Kui otsid tööd, siis tasub sul end kokku võtta, et näidata end parimast küljest. Vastasel korral on väljavaated nigelad.
Tervis.Kui sul on mõni tervisemure või sa tahaksid oma enesetunnet, välimust või vormi parandada, siis tasub nüüd oma igapäevarutiin millegi uue vastu välja vahetada. Samuti on sobiv alustada mõne uue spordiala või teraapiavormiga. Uus lähenemine annab värske hingamise ja toob paremad tulemused.
Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Kui oled vallaline ja alles otsid oma kallimat, siis tea, et pead oma mugavustsoonist väljuma, tegema midagi, mida pole varem teinud, minema kusagile, kus pole varem käinud. Just uued viisid ja rajad on need, mis viivad sind kokku kellegi erilisega. Kui oled aga juba suhtes, siis võivad päevakorda kerkida kontrolli ja omamisega seotud küsimused. Tasub järele mõelda, kas annate üksteisele piisavalt hingamisruumi ja vabadust.

Küllus. Töö- ja rahaasjad peaksid sel kuul suurepäraselt edenema. Kui töötad alal, mis on seotud loomeprotsessiga, siis saad just nüüd põnevaid pakkumisi ja leiad ise inspiratsiooni, kuidas oma tööelu veelgi edukamaks vormida. Võimalik on ka palgalisa või uus ja väljakutseid pakkuv töökoht.

Tervis. Nüüd tasub oma tervise eest hoolitsemine tõsiselt üle vaadata. Isegi siis, kui arvad, et toitud tervislikult, liigud piisavalt ja lubad endale külladaselt und, võib sind siiski kimbutada mõni nö varjatud häda. Ehk oled liigselt stressis või lased alateadvusest üles kerkivatel hirmudel end närida? Leia viise, kuidas oma meel ja keha harmooniasse viia.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armastus. Kipud tihtipeale armastusega seotud teemasid liiga tõsiselt võtma. See aga võib pakkuda sulle loodetud turvalisustunde asemel hoopis muretsemist ja kahtlusi. Luba endale ja oma partnerile (kui oled suhtes) pisut vabadust ja lihtsaid lõbustusi. Kui lased oma armuellu taas mängulisuse ja rõõmu, siis äratab see nii sinu vaimu kui ka sinu suhte, mis vahepeal ehk on turvaliselt talveunne vajunud.

Küllus. Tööasjade osas on oodata suurepäraseid arenguid. See, millest oled juba mõnda aega unistanud, hakkab teoks saama. Kui oled otsinud uut töökohta, siis just nüüd on võimalus saada suurepärane pakkumine. Samuti edenevad sel kuul rahaasjad hästi. Võimalus on teenida lisaraha või liituda mõne tulutoova projektiga.

Tervis. Oma heaolu osas on nüüd oluline tänulikkust välja näidata. Ehk ei ole sa enda juures küll kõigega rahul, kuid ometi on sul palju sellist, mille üle saad rõõmustada. Tänulikkus ja positiivse märkamine aitab tuua sulle hingerahu.Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Armastus.Südameasjade osas on ees ootamas tõeliselt rahuldust pakkuv kuu. Sa tunned rõõmu sellest, mis sul olemas on ning samuti hinnatakse ja armastatakse sind. Kui oled vaevelnud kahtluste küüsis või juurelnud, kas sinu suhe partneriga on ikka õige, siis nüüd leiab sinu probleem positiivse lõpplahenduse. Kui oled vallaline, siis võid saada armuavalduse osaliseks, mis tuleb sulle üllatusena.
Küllus.Nüüd tasub sul tööalaselt pingutada, olla aktiivne ning näidata end kõige paremast küljest. On suur võimalus, et sinu saavutusi märgatakse ja sulle tehakse suurepärane ettepanek, mis laseb sul oma unistusi täita ja toob kaasa ka suurema sissetuleku.
Tervis.Kui sind vaevavad terviseprobleemid, siis tasub sul vaadata minevikku, võibolla lausa lapsepõlve, et teada saada, kus peituvad sinu tervisehädade algpõhjused. Emotsionaalsed blokeeringud ja hingehaavad löövad tihti välja füüsiliste hädadena ning jäävad korduma seni, kuni nende tõelist põhjust ei likvideerita.
Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Südameasjade osas tasub sel kuul võtta ette oma kallimaga üks selgitav vestlus. Kui sind on miski vaevanud, siis ära lase sel üle pea kasvada, vaid tegele sellega siis kui veel suudad seda hallata. Vestlusest on abi ka siis, kui sinu probleem on pelgalt muretsemise vili. Kui oled vallaline, siis tasub sel kuul ette võtta täiesti teistsuguseid tegemisi kui tavaliselt. Just sinu mugavustsoonist väljaspool ootab sind tulevane kaaslane.

Küllus. Kui sinu tööasjade osas on olnud seisak ja raha tuleb sisse vähem, kui ootad, siis nüüd on head võimalused oma majanduslikku olukorda parandada. Võid peale sattuda nii mõnelegi põnevale pakkumisele, mis tooks sinu ellu muutusi. Võimalikud on ka töölähetused välismaale.

Tervis. Pead nüüd enda eest korralikult hoolitsema. Kui sul on stress, väsimus või meeleolulangus, siis suudad oma kehalised hädad, mis võibolla ei olegi midagi suurt, mõelda hoopis hirmsamaks. Katsu leida tasakaal ja mõelda häid mõtteid. Ka positiivsetest enesesisendustest on kasu. Pead hakkama uskuma, et elu toob head ja ka sinu tervisemured leevenduvad.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Armuelus on hetkel puhumas vastakad tuuled. Parim, mida teha saad on ise alati ausaks jääda ja oma tunnete osas siiras olla. Hetkel on arusaamatused ja ka intriigid kerged tekkima, seega ära mine kaasa provokatsioonidega, vaid jää oma väärtushinnangutele kindlaks. Kiirustamine, ennatlikud otsused ja üheöösuhted toovad hetkel kaasa vaid pettumust.

Küllus. Tööasjades mängib nüüd olulist rolli keegi kogenud naisterahvas, kelle head nõu tasub sul kuulda võtta. Kui sul on olemas inimene, kes sinusse usub ja sind toetab, siis loob see turvalisema ja toredama tööõhkkonna. Rahaasjad hakkavad nüüd vaikselt ülesmäge minema. Võid endale ka pisut suuremaid väljaminekuid ja mõnusat poputamist lubada.

Tervis. Sinu vaimne ja füüsiline heaolu on sel kuul küll täielikult sinu enda kätes. Tee endale plaanid, mida korralikult järgid ning sa suudad enda enesetunnet kõvasti parandada. Peaksid endale võimaldama ka piisavalt aktiivset liigutamist, see paneb vere käima ning annab sulle vajalikku energiat.

Jäär (21. märts – 20. aprill)
Armastus.Romantiliste suhete osas on nüüd oluline, et väljendaksid oma mõtteid ja tundeid selgelt ning partnerile arusaadavalt. Kui jätad oma mõtted välja ütlemata ja hoiad end pidevalt tagasi, siis kipud mõne aja pärast üle keema ning see võib tuua kaasa prahvatusliku tüli ning suhete halvenemise. Kui oled vallaline, siis tasub sul kõigepealt iseendale selgeks teha, mida sa täpselt oma tulevaselt kaaslaselt ootad.
Küllus.Tööasjades on sel kuul oodata stabiilset edasiliikumist. Isegi kui sa ise väga palju ei panusta, siis asjad liiguvad justkui iseenesest soovitud suunas. Ära lase end sellest aga laisaks muutuda, sest praegu on lihtsalt õnn sinu poolel. Selleks, et ka edaspidi häid tulemusi saavutada, pead siiski pingutama.
Tervis.Pead tegelema ikka ja jälle nende vanade probleemidega, mis taas üles kerkivad. Kui soovid ühest või teisest tervisehädast lõplikult vabaneda, siis pead tegelema vabakslaskmisega. Just nendest emotsioonidest vabanemine, mis tekitab sulle stressi ja muremõtteid, aitab sind ka tervenemisel. Vajadusel palu appi mõni sõber või räägi mõne terapeudiga.
Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Armastus. Südameasjade osas ootavad sind romantilised ajad, mis on täis õrnust, armastust ja kirglikke tundeid. Kui oled vallaline, siis on oodata sinu ellu kedagi sellist, kes sõna otseses mõttes võtab sul jalad nõrgaks ning lööb su elu mõneks ajaks segamini. Olles suhtes, saad koos partneriga nautida aegu, mis on teie mõlema jaoks olulised ning tugevdavad teie omavahelist suhet veelgi.

Küllus. Sinu töö-ja rahaasjade olukord võtab tugeva kursi paremuse suunas. Need teemad, mis varasemalt stressi ja peavalu tekitasid, lahtuvad. Saad uut inspiratsiooni ja motivatsiooni tegutsemiseks. Rahaline olukord peaks hakkama samuti paranema. Saad nüüd endale lubada midagi sellist, millest varasemalt vaid unistasid.

Tervis. Pead hakkama õppima iseennast esikohale seadma. Sa soovid alati hoolitseda selles eest, et sind ümbritsevad end hästi tunneksid, kuid nüüd on aeg kogu tähelepanu iseendale suunata. See ei tähenda, et sul midagi hirmsast viga on, vaid see tähendab seda, et lased endal tõeliselt tunnetada, mida sa vajad selleks, et end hästi tunda.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastus. Sinu südameasjade osas hakkavad nüüs puhuma uued tuuled. Kui oled suhtes, siis tasub üle vaadata, kas sinu omavaheline läbisaamine partneriga on selline, nagu soovid või peaks midagi muutma. Kui ole alles vaba ja vallaline, siis on oodata armumist ja võimalust ka uue suhte alustamiseks. Küll aga tuleb sul enne suhtesse minekut iseendale selgeks teha, keda ja miks sa enda kõrvale vajad.

Küllus. Tööalaselt võid tunda, et oled kuidagi seisakusse sattunud. Kas on asi selles, et oled langenud rutiini ja vajad lihtsalt vaheldust või siis ei ole sa rahul oma töötingimustega. Igal juhul peaksid rahulikult üle vaatama, mida saaksid parandada, et sinu motivatsioon tagasi tuleks ja silmad taas särama lööks. Samas rahaasjad sujuvad suhteliselt hästi ning mida rohkem panustad, seda parem on ka sinu teenistus.

Tervis. Oma tervise eest hoolitsemise oled sa nüüd küll korralikult käsile võtnud. Sa oled täis energiat ja teotahet ning proovid entusiastlikult uusi spordialasid, teraapiaid ja tervisliku toitumise nippe. Katsu vältida vaid äärmustesse kaldumist!

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Armastus.Kas sulle tundub, et su armuasjad on viimasel ajal pisut segased ja ei liigu kuhugi suunas edasi? Peaksid endale kõigepealt selgeks tegema, mida sa üldse saada soovid ja mida sa ise oled selle saamiseks teinud. Kui see on selge, siis on lihtsam ka oma partnerilt soovitut küsida. Kui oled vallaline, siis tasub sul sel kuul julgelt teha ise esimene samm oma huviobjekti suunas. Nii saabub sinu ellu selgus, kas sealt tuleb midagi või ei.
Küllus.Sa muretsed oma tööasjade pärast palju, kuid muretsemine ei muuda ju suurt midagi. Parem leia võimalus, kuidas töövälisel ajal oma mõtted mujale saada ja endale puhkust anda. Sa oled tööalaselt andnud endast parima ja see on hetkel kõige olulisem. Lõpptulemusena laabuvad asjad täpselt nii nagu vaja.
Tervis.Oled asunud astuma tõsiseid samme selleks, et oma heaolu parandada. Kasuta positiivset visualiseerimist ja säti endale konkreetsed eesmärgid, nii on sul lihtsam oma sihte saavutada. Praegu suudad kõik, mida ette võtad, edukalt toimima saada.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Sind ootab ees suurepärane aeg. Kui oled suhtes, siis nüüd leiad mitmeid võimalusi, et suurendada omavahelist lähedust, kirge ja romantikat. Kui oled aga vallaline, siis nüüd on sul põhjust rõõmustada. Võid kohtuda kellegi sellisega, kellega saad luua sügava ja tähendusrikka suhte, mis pakub mõlemale poolele rõõmu ja rahulolu.

Küllus. Kui mõni tööalane- või finantspakkumine tundub sulle liiga hea, et olla tõsi, siis nii see ka on. Nüüd tasub sul hoolikalt järele mõelda, enne kui kedagi usaldad ja raha välja käid. Suurematest rahalistest väljaminekutest tuleks sel kuul üldse parem hoiduda. Või kui see pole võimalik, siis teha väga korralik taustakontroll.

Tervis. Kui sa oled oma tervise pärast muretsenud, siis rahune. Asjad ei ole sugugi nii halvad, nagu sa kardad. Sinus on palju sisemist jõudu ja tahet, mis aitavad üle ka suuremast probleemist. Usu endasse ja mõtle positiivselt, juba see aitab sind kõvasti edasi.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Armuelus vajad sa ehk väikest aja maha võtmist. Praegu ei ole mõtet teha tähtsaid otsuseid, mis puudutavad sinu ja su partneri elu. Kui oled suhtega rahulolematu, siis võta endale aega, et langetada otsus. Kui kõik on hästi, siis näita selle üle välja oma tänulikkust. Vallalistel tasuks hetkel oma armuasju ajada rahulikult ja tasakaalukalt, pea ees suhtesse liikuda praegu ei tasu.

Küllus. Töö- ja rahaasjades on sind ootamas hea ja isegi põnev periood. Asjad liiguvad sujuvalt ülemäge ning on võimalikud ka ootamatud positiivsed üllatused. Võid saada mõne hea pakkumise, rahasumma, päranduse või lotovõidu. Hoia silmad lahti ja õnn naeratab sulle.

Tervis. Oled oma tervise edendamisse panustanud ja nüüd peaksid juba ka esimesi tulemusi näha saama. Jätka samas vaimus, sest see, mis sihile viib on just režiim, mida regulaarselt järgitakse.

Loe lisaks: India astroloogia | Planeetide liikumiste mõjud aprillis

Noore Kuu loomine Jääras: astroloogiline nõuanne igale sodiaagimärgile

9 viisi, kuidas kaitsta end energeetiliste rünnakute eest

Kas näed pidevalt numbrit 22 või 222? Saa teada, milliseid sõnumeid universum sulle saadab

Kas sa oled nõid? Siin on 13 võimet, mis on neil, kes on loomu poolest maagid

Seotud