ALKEEMIA TAROSKOOP APRILLIKS | Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Kätte on jõudnud uus kuu ja on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile. Vaata, kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad ning loe, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Sel kuul võivad sind vaevata kahtlused, et kas oled oma südameasjades ikka õigel teel. Kui tunned, et oled kellegagi koos pelgalt seetõttu, et sa ei taha üksi olla, siis peaksid järele mõtlema. Tee endale selgeks oma väärtused ja teadvusta enda õigust olla tõeliselt õnnelik. Sa väärid enda kõrvale sellist inimest, kes sind täiendab ja toob su päevadesse siirast rõõmu.

Küllus. Rahaasjad võivad venida ja võtta loodetust kauem aega. Kui teed tähtsaid ja suuri summasid puudutavaid tehinguid, siis usu ainult kindlaid fakte ja ära mine kaasa illusioonidega. Tööalaselt võid tunda, et sind ümbritsev õhkkond on närviline ja ebaselge. Säilita rahu, sest peagi asjad rahunevad ja selginevad.

Tervis. Praegu oled ülimalt tundlik ning seetõttu võivad sind kurnata nii äärmuslikud emotsioonid kui ka stress. Võta endale aega, et tegeleda rahustavate ja lõõgastavate asjadega. Mine loodusesse, kuula rahulikku muusikat, loe, mediteeri, käi saunas või räägi sõbraga südamest südamesse.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Võid tunda, et pikaajalises suhtes olles on esmane kirg hakanud tasapisi jahtuma. Nüüd oleks viimane aeg see uuesti ellu äratada, teha üheskoos midagi romantilist ja väljaspool tavalist igapäevarutiini. Kui oled vallaline, siis peaksid jälgima, et sa ei läheks üksildastel hetkedel lohutust otsima ekskallima juurest ega looks suhet kellegi sellisega, kes sulle pikemas plaanis midagi ei paku.

Küllus. Elu majanduslik pool pakub sulle sel kuul põhjust rahuloluks. Sinu tööd hinnatakse ja tunnustatakse. See kajastub ka su finantsolukorras. Praegu on hea aeg investeerimiseks või mõne suuremat sorti tehingu tegemiseks, kuna võid saada korralikku majanduslikku kasu.

Tervis. Praegu peaksid pigem tähelepanelik olema ning jälgima nii oma toitumist kui ka töö- ja puhkerežiimi. On võimalik, et kipud pisut üle pingutama soovist olla tubli. Ära piitsuta end takka, kui tunned, et oled väsinud. Suhtu endasse hoolivalt ja hoolitsevalt.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Armastus. Sa ootad muutuseid ja arenguid ning oled igati valmis selleks, et armuelus uuele tasandile liikuda. Kõik asjad ei saabu alati just sel hetkel, kui sina seda soovid. Seega ära sunni kedagi ega midagi tagant, vaid ole kannatlik. Kõik juhtub täpselt siis, kui selleks on õige aeg. Tee oma elus muutustele ruumi ja mõtle positiivselt, see aitab unistustel täituda.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas pead olema valmis selleks, et saabuvad äkilised ja ootamatud sündmused, mis löövad su plaanid korralikult sassi. Ette võib tulla nii majandusraskusi kui ka tööga seotud probleeme, samuti võivad inimsuhted pingestuda. Katsu vältida omapoolset teravaks minemist ning ärritumist. Mida selgema pea suudad säilitada, seda kiiremini suudad end taas stabiilsele pinnale tagasi tuua.

Tervis. Kipud olema pinges ning kimbutada võivad ka unehäired. Sinu jaoks on kõige olulisem vähendada stressitaset. Kui suudad lõõgastuda ja oma meelt rahustama õppida, siis märkad, et nii mõnigi tervisehäda hakkab justkui iseenesest leevenema.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Südameasjades ootab ees väga positiivne kuu. Kui oled suhtes, siis suhe partneriga tugevneb ning muutub sügavamaks ja tähendusrikkamaks. Kui oled vallaline, võib mõnest lähedasest sõbrast saada üllatuslikult aina tähtsam inimene ning lõkkele võib lüüa kirg ja romantika.

Küllus. Tööalaselt võib tulla pingeid. Võid tunda, et oled liigselt kätest-jalgadest seotud ning ei suuda edasi liikuda. Ka rahaline olukord võib olla üsna pingeline, sissetulekud võiva väheneda või viibida. Ära tee praegu ühtegi läbimõtlematut otsust, sest nii võid oma olukorra veelgi keerulisemaks muuta. Lase asjadel settida ning võta endale järelemõtlemise aega. Nii suudad teha paremaid otsuseid.

Tervis. Nüüd on aeg minna loodusesse ning ammutada endasse emakese Maa tervendavat ravijõudu. Liigu võimalikult palju metsas ja mere ääres, kuula linnulaulu ja teisi loodushääli. Nii vähendad stressitaset ja suudad selgemini elule otsa vaadata.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. On aeg oma partnerlussuhtesse rohkem tasakaalu tuua. Kui üks osapool panustab kõvasti rohkem kui teine, siis hakkab mingi hetk harmoonia kaduma. Praegu joonistuvad väga jõuliselt välja just need kohad, mida tasub parandada ning kus peaks teineteisele rohkem vastu tulema ja vajadusel ka abikätt pakkuma. Kui oled vallaline, peaksid jälgima, et sa ei „hindaks raamatut kaante järgi”, st et ära lase end esmamuljest eksitada. Anna endale aega inimesi paremini tundma õppida.

Küllus. Töö- ja rahaasjades ootab ees soodne aeg. Sulle antakse külluslikult, et katta oma vajadused. On põhjust rahul olla ning tunda tänulikkust. Nüüd võid just tänu headele suhetele leida võimaluse liikuda karjääriredelil edasi või saad hea soovituse, kuidas teenida lisaraha või tasuvalt investeerida.

Tervis. See, kuidas sa ise endasse suhtud, kajastub praegu väga jõuliselt sinu vaimses ja füüsilises heaolus. Hoolitse enda eest ja lase ka teisel soovi korral sind poputada. See, et julged oma vajadused esiplaanile seada, ei tähenda, et sa teiste suhtes hoolimatu oled. Vastupidi, kui hoiad enda karika täis, suudad ka teisi vajadusel toetada ja aidata.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Südameasjades tasub olla rahulik ja kannatlik. Ära sunni midagi tagant, sest kõik, mis on ette nähtud, jõuab sinu juurde just sobival hetkel. Sinu ülesandeks on tekitada oma ellu ruumi, kuhu mahuks partner ja teie ühine elu ning keskenduda sellele, et sa tunneksid end harmoonias ja tasakaalus olevana. Nii saad pakkuda partnerile tõeliselt ja ausalt oma hinge ja südant.

Küllus. Tööelus võib ette tulla pingeid, seega on oluline leida endas sisemine tasakaal ja enesekindlus. Sul tuleb enda huvide eest seista ning näidata end parimast küljest. Rahaasjade osas kipud muretsema, kuid see ei lahenda midagi. Pigem tee endale selge ülevaade kuludest-tuludest ja võimalusel vähenda väljaminekuid.

Tervis. Kõige olulisem on leida tasakaal tööde-tegemiste ja puhkuse vahel. Tasub vältida igasugust ülepingutamist, seda nii töö, sportimise kui ka söömise-joomise osas. Katsu kõigis oma toimingutes mõttega kohal olla, nii paned tähele, kui keha annab sulle märku ülepingest ja väsimusest.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Südameasjade osas ootab ees hea kuu. Sa tead, mida tahad ning ei karda seda ka küsida. Seda tehes tasub muidugi jääda taktitundeliseks ja arvestada ka teiste emotsioonidega. Kui oled enda vastu aus ning näitad välja tänulikkust kõigi nende ilusate hetkede eest, mida oled saanud kogeda, siis tõmbad sellega oma ellu veelgi enam õnne ja armastust.

Küllus. Töö- ja rahaasjades ootab ees keeruline kuu. Sa pole oma majandusliku olukorraga rahul, samas oled käsist-jalust liiga seotud, et midagi parandada. Kui sa tõesti soovid ellu muutusi tuua, pead tegutsema väga konkreetse ja kalkuleeritud plaani järgi, kus liigud edasi sammhaaval ning säilitad selge pea ja rahuliku meele.

Tervis. Nüüd tasub usaldada oma sisetunnet. Sinu keha on piisavalt tark ja annab sulle märku, mida sa vajad. Sinu ülesandeks on seda tähele panna ja kuulata. Võid tunda oma heaolu pärast muret, kuid enne kui hakkad liigselt muremõtteid mõlgutama, leia endale sobiv arst või spetsialist, kellega nõu pidada ja vajadusel käi kontrollis.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Armastus. Praegu peaks põhirõhk olema omavahelisel suhtlemisel ning tasub veenduda, et mõlemad partnerid saavad asjadest ühtemoodi aru. Samuti võib juhtuda, et sina või su kallim sooviks liikuda edasi kiiremini, kuid siin peab endale meelde tuletama, et suhe saab harmooniliselt toimida vaid siis, kui mõlemad tunnevad end hästi, turvaliselt ja aktsepteeritult. Seega, kõik teemad tuleks eelnevalt rahulikult läbi arutada.

Küllus. Töö- ja rahaasjades ootab sind ees väga hea aeg. Oodata on sissetulekute kasvu, mis võib olla palgatõus, lotovõit või nutikas investeerimine. Hea aeg on ka karjääriredelil tõusmiseks või töökoha vahetuseks. Nüüd tasub hoida silmad lahti, sest võid saada tõeliselt häid pakkumisi, mis võimaldavad sul oma majanduslikku olukorda parandada.

Tervis. Sel kuul võib sind vaevata väsimus. Isegi kui sa ei taha seda tunnistada, siis hoolimata kõigest vajad puhkust. Kui ignoreerid väsimuse märke ning jätkad pingelise töö ja aktiivse eraeluga, võib sind lõpuks tabada lisaks kurnatusele ka meeleolulangus. Ole enda vastu hooliv ja tähelepanelik.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Nüüd on aeg avada suu, kui tunned, et sinu armuelus on midagi, mis sind häirib, sulle ei sobi või sind kahjustab. Sa pead julgema küsida endale seda, mis sind õnnelikuks teeb ja sinus parima välja toob. Kui sinu suhe seda ei tee, siis on aeg võtta ette selgeks lööv vestlus. Kui oled aga vallaline, tasub nüüd kallimakandidaadid korralikult enne suhte loomist üle vaadata. Ole enda vastu aus ning ära ilusta olukorda ega mõtle inimesi enda jaoks paremaks ja ilusamaks. Mida realistlikum oled, seda parem teile mõlemale.

Küllus. Elu majandusliku poole osas ei saa käesolev kuu kahjuks olema just kõige lihtsam. Nüüd pead silmitsi seisma arengutega, mis kõigutavad su turvalisusetunnet ning võivad muuta rahalise olukorra ebastabiilseks. Ära tee selle pinnalt rutakaid otsuseid, pigem tee endale selgeks, millised on su võimalused võtta antud olukorrast parim.

Tervis. On aeg iseennast ja oma vajadused esiplaanile seada. Sa pead endale teadlikult aega võtma, et enda eest hoolitseda. Ära mõtle, et saad hakkama ega vaja midagi. Luba endale mõnusat massaaži, turgutavaid saunaõhtuid, lõõgastavaid jalutuskäike ja väikesi mõnusaid hetki, mis teevad südamele rõõmu.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Südameasjade osas pead varuma kannatust. Kõik liigub sinu jaoks soodsas suunas, kuid asjad võtavad palju rohkem aega, kui tahaksid. Keskendu sellele, et jälgid toimuvat ning märkad oma mõtteid ja tundeid. See annab sulle võimaluse ennast ja oma soove paremini tundma õppida. Kui näed, et pead millegi nimel vaeva nägema, siis mõistad, kas asi on seda väärt või mitte.

Küllus. Rahaasjades tasub sel kuul vältida igasugust kergekäelist tegutsemist ja riskide võtmist. Edasi viib distsipliin, loogika ja reeglite järgimine. Sea oma fookus sellele, mis sul on ja millega saad rahul olla, ka su meelestatusel on oluline roll. Tööalaselt peaksid asjad edenema üsna hästi, eriti siis, kui järgid täpselt ülemuse või mõne targema nõuandja juhiseid.

Tervis. Nüüd pead olema väga tähelepanelik selle osas, mida sööd ja jood. Alkoholiga ei tohiks liialdada, samuti tuleks rangelt arstiga kooskõlastada igasuguste medikamentide tarvitamist. Praegu on oluline, et toidulaual oleksid võimalikult puhtad ja looduslikud road. Võimalikult palju tasub oma menüüsse lisada värsket kodumaist kraami.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Nüüd on aeg oma mõtetest ja tunnetest rääkida. Sa pead end avama, et tuua suhtesse rohkem lähedust ja siirust. Ära karda, et sind võidakse valesti mõista või et su emotsioonid tekitavad liigset tüli. Kui jääd rahulikuks, siis jõuab sõnum kohale just nii, nagu seda soovisid. Kui oled vallaline, siis tasub sul kõigepealt iseendale selgeks teha, keda ja mida sa otsid. Siis saab universum selle inimese ka sinu teele saata.

Küllus. Sel kuul peaksid end majanduslikult üsna hästi ja kindlalt tundma. Sinu tööelu laabub sujuvalt ning sissetulekud on stabiilsed, mistõttu saad endale lubada ka mõningaid kulutusi neile asjadele, millest oled juba mõnda aega unistanud.

Tervis. Sel kuul peaksid end üldjoontes hästi tundma, kuid ole väga tähelepanelik sportides ja aktiivselt liikudes. Praegu on võimalikud väiksemad vigastused, mis ei ole küll oma olemuselt tervisele suurt hoopi andvad, kuid rikuvad siiski igapäevase toimetamise rütmi.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Armastus. Südameasjades ootab ees pingeline periood, kuna praegu kipuvad tunded kiirelt üle keema ning nii mõnigi asi võib inimesed lausa viimse piirini viia, mis võib halvema lõpptulemuse korral ka suhte karile ajada. Esimeste emotsioonide pealt ei tohiks kardinaalseid otsuseid vastu võtta. Anna endale aega rahunemiseks ja järelemõtlemiseks. Loe enne mõttes kümneni ja ütle alles siis oma mõtted välja.

Küllus. Tööalaselt on ees põnevad uudised. Võid saada mõne toreda pakkumise või tööülesande, mis sind tõsiselt huvitab ja arendab. Raha ei tule sisse ehk niipalju, kui sooviksid, kuid ometi saavad kõik vajadused kaetud. Praegu peaksid keskenduma sellele, mis sul on ja millega saad rahul olla. Kui praktiseerid tänulikkust, jõuab ka küllus sinu juurde.

Tervis. Hea hetk on aeg maha võtta. Oleks hea, kui saaksid lubada endale puhkust ning argimuredest mõneks ajaks eemaldumist. Kui see pole võimalik, aitab ka piisav ööuni ning rahulikud ja lõõgastavad tegevused, mis langetavad stressitaset.

Loe lisaks: Aprillikuu taevased liikumised ja energeerilised muutused

APRILLI ENERGIAD: luba oma ellu muutumist ja arengut!

Seotud