ALKEEMIA TAROSKOOP APRILLIKS | Mida on oodata armastuse, töö ja tervise osas?

Mida toob kaasa mahlakuu? Mis on sind ees ootamas armastuse ja suhete osas? Milliseks kujuneb olukord töö- ja rahaasjades? Mida peaksid seoses tervisega silmas pidama? Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile.

Aprillikuu kristall on kuukivi

Kuukivi on eriliselt naiseliku energiaga kivi, mida juba iidsetel aegadel kasutati naiste müsteeriumides. Kuukivist on abi jumalanna omaduste kehastamise poole püüdlemisel. Olles võimas intuitsiooni aktiveerija, võib esile kutsuda tugevaid nägemusi. Samas on ta ka armastajate kiviks, lepitades armunute tülid, suurendades naiste veetlust ja kutsudes armastajaid üksteisele lähemale. Ühtunud paar aga sümbolisee­rib joogide kõreimat eesmärki, mehelike ja naiselike energiate ühtesulamist. Kuukivi reageerib Kuu faasidele. Ta on kõige tugevam täiskuu ajal ning imab siis endasse lootuse, külluse, uuestisünni ja tarkuse jõudu. Vana kuu ajal aitab kuukivi pöörduda sissepoole, jätta seljataha kõik vana ja oma küsimustele unenägudest vastuseid leida. Kuukivi salapärane läige sümboliseerib hinge kasutamata võimalusi, kosmilist emakat, kust kõik alguse saab. Temas on samasugust ilu kui last ootava ema kiirguses. Kuukivi on tihedalt seotud tundekehaga. Ta aitab teadvustada enda ja oma lähedaste tundeid ja tasakaalustab tundeelu liigset erksust. Ta aitab inimesel oma tunnete olemusega nõustuda ja rahustab tormist meelt. Kuukivi avardab ühemõõtmelist, ainult mõistusel põhinevat mõtteviisi ja pehmendab raskeid käitumismalle. Ta sobib inimestele, kes tahavad saada teadlikku ühendust oma intuitiivse poole ja tunnetega. Kuukivi õpetab, et südamesoovid täituvad siis, kui kuulatak­se oma tundeid ja lastakse neil elule oma mõju avaldada. Kuukivile omistatakse ka selgeltnägemise võimete arendamine. Mõjub rahustavalt ja rahustab stressi. Vaata kuukivi kohta lisa WildWoman ehtepoest ja

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Suhete osas on sinu jaoks praegu kõige olulisem kindlustunne ja selgelt määratletud piirid. Soovid liikuda kindla plaani järgi ja loodad, et kõik läheks sinu kavatsuste kohaselt. Kuna oled väga eesmärgile pühendunud, siis suudad ka saavutada seda, mida ette võtad. Ära unusta aga spontaansust ja avatust. Jäta endale pisut mänguruumi ja lase sellega oma ellu ka inimesi ja olukordi, mis ei ole eelnevalt ette planeeritud.

Küllus. Tööasjus ei tasuks sel kuul suuri suunamuutusi ette võtta. Pigem hoia madalat profiili ja väldi asjatuid riske. Suuri finantstehinguid ning laenude võtmist või andmist tasub samuti vältida või edasi lükata kaugemasse tulevikku. Proovi keskenduda olevikule ja enda tööülesannete korralikule täitmisele.

Tervis. Nüüd saad nautida harmoonilist perioodi, kus nii kehaline kui ka vaimne tugevus ja tasakaal on oma kõrgpunktis. Sulle annavad jõudu ja innustavad enda eest hoolt kandma eelkõige lähedased ja sõbrad. Leidke ühiseid tegevusi, mis edendavad kõigi vaimset ja füüsilist heaolu.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Suhete osas ootab sind ees emotsioonidest tulvil periood. Oled tundlikum kui tavaliselt, tunnetad intuitiivselt kui keegi on sinust huvitatud või mõtleb intensiivselt sinule. Lased end juhtida sensuaalsusel ja romantikal. On tõenäoline, et oled juba kohanud kedagi, kes su südame kiiremini lööma paneb, kuid nüüd on soodne aeg asju uuele tasandile viia.

Küllus. Tööalaselt ootab sind ees periood, kus tunned, et kohati pead end lausa tagant sundima selleks, et asjad õigeaegselt tehtud saaks. Praegu ei aita sind ei töökaaslaste abi ega nõuanded, pead leidma endas jõu, et õigel kursil püsida. Tunned, et vajad hädasti vaheldust tekkinud rutiinile.

Tervis. Oma vaimse ja füüsilise heaolu osas pead sel kuul tähelepanelik olema. Kui oled juba pikemat aega vaevelnud mõne tervisehäda käes, mis ei taha mööduda, siis pead vaatama tagasi lapsepõlve ja otsima oma tervisemuredele vastuseid sealt. Just allasurutud ja väljendamata emotsioonid võivad endast mõne terviseprobleemi näol tunda anda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armastus. Südameasjade osas on nüüd aeg, kus peaksid oma suhte olukorra üle vaatama. Praegu on muutused kiired toimuma, seega tee oma valikuid hoolega. Olles pealiskaudne ja tehes otsuseid kiirustades, ei jõua sa sinna, kuhu soovisid. Pigem võta endale aega, et saaksid olla endas kindel, stabiilne ja sirgjooneline, see viib sind soovitud suhte ja armastuseni.

Küllus. Töö osas võid tunda, et oled sunnitud vastu võtma pakkumisi ja tööotsi, mis ei ole küll sinu esmased valikud, kuid raha on see, mis asjad ära määrab. Samas sel juhul, kui raha kaalub üles rahulolu, ära lase meeleolul langeda. Keskendu positiivsele poolele ja hakka tasapisi otsima enda jaoks väljundeid, mis lisaks rahale sulle ka muid väärtusi pakuvad.

Tervis. Oma heaolu ja enesetunde osas ei tohiks suuremaid tagasilööke ega probleeme olla. Kipud aegajalt liigselt muretsema, mis võib sulle kergeid stressinähte tekitada. Kui õpid end ise rohkem kontrollima ja oma mõtteid rahustama, siis suudad luua endale harmoonilise kulgemise, hoolimata sellest, mis sinu ümber parasjagu toimumas on.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Sinu elus hakkavad puhuma uued tuuled. Kui oled vallaline, siis just nüüd on parim aeg kohtuda kellegi huvitava ja köitvaga. Kuid ära oota, et ta sulle kandikul ette kantakse, selleks pead ise aktiivne olema ja seltskondlikel üritustel käima. Kui oled aga kindlas suhtes, siis saab sinu suhe uue hingamise ja viid selle koos partneriga uuele tasandile.

Küllus. Tööasjad on viimasel ajal liikunud enam-vähem sujuvalt ning erilisi üllatusi sinu jaoks toonud ei ole. Pead olema valmis selleks, et veel mõnda aega võib sind ees oodata rohkem töid ja tegemisi kui oled oodanud. Keskendu oma eesmärkidele, nii on lihtsam igapäevast rutiini taluda.

Tervis. Sind on ees ootamas positiivsed muutused. Tunned end üldiselt vaimselt ja füüsiliselt paremini kui viimasel ajal. Kui oled otsinud mõnd sobivat ravi- või teraapiaviisi, siis just nüüd puutud kokku sellega, mida oled oodanud.

Sõnn (21. aprill – 21 mai)

Armastus. Südameasjadega seoses puutud sel kuul kokku valikutega. Sa ei ole ehk täpselt otsustanud, mida sa soovid ning kes võiks olla see väljavalitu, kuid sihitu tegutsemine ei vii sind lõppkokkuvõttes mitte kusagile. Tee oma soovid selgeks ja näita oma tundeid välja, ainult nii saad saavutada seda, mida soovid. See ei tähenda, et peaksid kiirustama, kuid kindel suund tuleks välja valida küll.

Küllus. Tööd on sul küll palju, kuid oled enda jaoks avastanud põneva projekti, mis tööpäevad huvitavaks muudab ja seega pigem naudid tööl viibimist. Sul on motivatsiooni, häid ideid ja teotahet, seega oled praegu omadega tõelises sõiduvees.

Tervis. Sel kuul tasub sul olla tähelepanelik. Suuremaid terviseprobleeme ei ole küll oodata, kuid peaksid siiski rahulikult ja läbimõeldult tegutsema. Võiksid lubada endale vajadusel rohkem puhkust ja und, see laeb sinu patareid taas täis. Paha ei tee ka see, kui külastad oma perearsti ja lased tervist kontrollida.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Tunnete osas toob see kuu sulle vastakaid emotsioone. Oled ümbritsetud austajatest ning võid end lasta kergesti süütul flirdil kaasa kanda. Kui oled suhtes, siis tasub oma mängulist külge pigem ohjeldada, see võib kaasa tuua valestimõistmisi ja tüli. Kui aga oled vallaline, siis on soovituseks taas kokku saada vanade sõpradega, keda pole ammu kohanud. See võib viia sind kuuma romantilise suhteni.

Küllus. Töö toob sel kuul kaasa põneva väljakutse. Alustad mingi uue projektiga, mis hõivab su mõtted ja haarab sind piisavalt kaasa selleks, et tunneksid, kuidas tööpäevad lähevad lausa lennates. Kui oled otsinud uut töökohta, siis just nüüd avanevad sinu jaoks uksed, mis lubavad sul asuda uuele teele.

Tervis. Sa muretsed praegu rohkem kui vaja. On suurepärane, et käid regulaarselt tervisekontrollis ja jälgid oma keha poolt saadetavaid signaale, kuid ära sellega liiale mine. Iga väiksem valu või kaebus ei tähenda mingit hirmsat haigust. Liigne muretsemine ja asjatu hirm võivad aga stressi tekitada küll.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Suhete osas pead olema valmis tormilisteks arenguteks ja muutusteks. Ära klammerdu mineviku külge, vaid ole spontaanne ja lase oma ellu uusi kogemusi. Kõik, mis esmapilgul tundub võõras ja harjumatu, ei ole tegelikult halb. Muutused toovad sinu jaoks kaasa uusi võimalusi, põnevaid seiklusi ja toredaid inimesi, kes pakuvad sulle head seltskonda, millest võib pikemas plaanis välja areneda ka romantiline suhe.

Küllus. Tööasjus oled lasknud end rutiinist kaasa haarata. Klammerdud petliku turvalisuse külge ning suhtud kõigisse muutustesse ettevaatlikult ja eelarvamustega. Hea oleks, kui saaksid oma ideid ja tunded kellegi asjaliku inimesega jagada. See laseks sul näha asju ka teise nurga alt ning muudaks uued olukorrad sinu jaoks vastuvõetavamaks.

Tervis. Oma vaimsele ja füüsilisele tervisele ei saa sa küll otseselt midagi ette heita, kuid tundub, et oled mingil määral sattunud seisakusse. Tee plaanid, mida saaksid oma elukorralduses muuta ja mida tervise osas paremini teha. Kindel kava aitab sul end paremini õigel kursil hoida.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Armastus. Südameasjade osas ootavad sind ees romantilised üllatused. Kui seni oled ise suhtesse rohkem panustanud või püüdnud võita kellegi südant, siis sel kuul saavad sinu unistused tõeks. Kohtad senisest suuremat huvi ja tähelepanu enda suhtes. Võid ka avastada, et sul on salajane austaja. Käi ringi avatud silmadega ning naerata, see toob positiivseid emotsioone ning miks mitte ka mõne põneva ja romantilise tutvuse.

Küllus. Tööelus on sind ootamas vägagi soodne ja edukas periood. Tunned end nagu kala vees ja otsuste tegemisel lased end juhatada oma eksimatul vaistul. Kasuta praegust aega reaalseks tegutsemiseks ja oma projektide ellu viimiseks, sest kõik plaanitu jõustub kiiremini ja lihtsamini kui tavaliselt.

Tervis. Tervise osas on nüüd aeg proovida mõnd põnevat alternatiivteraapiat. Eriti soovitatavad on just sellised, mis mõjutavad su meelt ja hinge positiivsuse ja harmoonia suunas. Terve vaim suudab väga edukalt hoida korras ka keha.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Suhete osas oled juba mõnda aega triivinud romantilisel lainel. Su südames on armastus – küpse ja rahulik tunne, mis soojendab hinge ja paneb sind naeratama. Kui oled veel vallaline, siis võid leida meeldiva kaaslase, kes on seotud sinu tööga. Olete omavahel ka varasemalt kokku puutunud, kuid just nüüd leiate kergesti ühise keele ning võtate ette ühiseid tegemisi.

Küllus. Tööalaselt ootad sa muutusi, kuid need ei jõua kätte nii kiiresti kui sooviksid ning seega oled hetkel mingis mõttes teadmatuses, mida tulevik toob ja milleks pead valmis olema. See võib muuta sind rahutuks, kuigi sa tead, et muretsemine ei tee asju kunagi paremaks.

Tervis. Tervise osas ei saa sa sel kuul eriti kurta, võibolla vaid aegajalt märku andva väsimuse üle. Tunned, et vajad lisaenergiat ja motivatsiooni selleks, et oma tegemistega hakkama saada. Ära tunne süümepiinu, kui vajad puhkust, võta endale mõni hetk, et hinge tõmmata. See paneb sind edaspidi ainult kiiremini edasi liikuma.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Sinu südameasjade osas on saabumas uute alguste aeg. Keskendud rohkem oma tunnete märkamisele ja paremale mõistmisele, enda suhte teadlikumale defineerimisele ja võtad endale aega, et tulevikuvisioonid selgeks mõelda. Keskendud nüüd sellele, mis on sinu jaoks tõeliselt tähtis. Praegu on hea aeg keerata oma elus uus lehekülg ning alustada vajadusel puhtalt lehelt.

Küllus. Töö pakub sel kuul sulle tõeliselt rahuldust. Oled leidnud selle, mis sind huvitab ning pühendud sajaprotsendiliselt oma plaanide elluviimisele. Sinus on palju teotahet, distsipliini ja kangekaelsust, suudad mistahes projekti käivitada ja naudid ise kogu protsessi. Ära ainult kõhklema löö, vaid usu endasse ja vii alustatu lõpuni.

Tervis. Sel kuul sa väga millegi üle kurta ei saa. Tundub, et kõik toimib suurepäraselt, võid vajada vaid pisut puhkust, lõõgastust ja keha eest hoolitsemist. Väga hästi mõjuvad sulle massaaž, saun ja hea uni. Kui oled puhanud ja värske suudad vastu panna nii heitlikule kevadilmale kui ka rutiinist tekkinud stressile.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Koos kevade saabumisega tunned endas soovi ja igatsust kogeda taas armumist ja kirge, mis paneks kõhus liblikad lendlema. Ka sinus pulbitsev seksuaalsus otsib väljundit ning seepärast peaksid praegu olema tähelepanelik, enne kui ennastunustavalt nö „süütu flirdiga” kaasa lähed. Asjad võivad areneda kiiremini kui arvad ning kui oled teinud mõtlematuid samme, siis võid tunda kahetsust ning põhjustada ka teistele südamevalu. Kui aga lähtud alati vaid armastusest, siis püsid õigel teel.

Küllus. Tunned, et sa vajad väiksest puhkust või vähemalt vaheldust. Kipud kohati rutiini kinni jääma ja see pärsib sinu loovust ja inspiratsiooni. Leia endale viise, kuidas saaksid end vahel töölainelt päriselt välja lülitada, see annab su meelele puhkust ja sulle uut värskust, et taas end motiveerituna tunda.

Tervis. Tunned end üldiselt hästi, kuid tahad siiski veel paremini ja tublimalt oma keha ja vaimu eest hoolt kanda. Ära ainult üle mõtle ja liigselt pinguta. Kui alustad treeningute või liikumisega, siis pea meeles, et parem on seda teha tasa ja targu, kui end paar nädalaga ära kurnata ning loobud. Pea meeles, et tasakaal ja harmoonia on kõige alus. Leia enda jaoks see kuldne kesktee.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastus. Suhete osas toetud eelkõige eneseusaldusele ja südamehäälele. Tunnetad hästi, mis on oluline ja millele pead oma fookuse suunama. Hea aeg on ka selleks, et võtta ette minevikust pärinevad, kuid mingil põhjusel siiani kripeldavad tunded. Mõtle asjad enda jaoks selgeks ning ole enda vastu aus. Kui mõistad, et mõni tunne või suhe on end ammendanud, siis lase sel ilma kõhklusteta minna.

Küllus. Töö osas saad sel kuul tunda vastakaid tundeid. Võibolla aitab rutiini ja suurt koormust taluda see, kui üritad rohkem keskenduda oma tegemiste positiivsele küljele. Samuti ei peaks sa võtma kõike liiga isiklikult. Katsu vajadusel end distantseerida ja asju kõrvalt vaadata.

Tervis. Sel kuul peaksid enda eest korralikumalt hoolt kandma kui tavaliselt. Kuna sinu meelel on suur võim sinu keha üle, siis peaksid eelkõige saavutama sisemise harmoonia, rahu ja ärevusevaba oleku. Kõige lihtsam on seda leida loodusest, seega mine metsa, parki, mereäärde ja naudi tervendavat rahu ja värsket õhku täiel rinnal.

Loe lisaks: Aprillikuu energiad: on aeg lasta oma meeltel ärgata!

TOP 7 kõige tugevama energiaga spirituaalset paika maailmas

3 sodiaagimärki, kes kipuvad suhtes liigselt klammerduma

Kristallid aitavad luua koju head energiat ja harmoonilist aurat

Mida ütlevad põlisameeriklaste sodiaagimärgid tegelikult sinu iseloomu kohta?

Seotud