ALKEEMIA TAROSKOOP: algav nädal toob kaasa muutlikud ja ebakindlad ajad

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks?

Nädala ülevaade: 04.10 – 10.10

Nädala üldist nägu kujundavad sauade rüütel ja müntide rüütel. Ühelt poolt näitab see kalkuleeritud tegevust ning püsiväärtuste ja turvalisuse hindamist. Teiselt poolt aga mõjutab seda kõike kärsitus ja tormakus, mis ei lase rahulikult keskenduda. Emotsioonid kipuvad kergesti üle keema ja kired üle pea tõusma. Seega on sel nädalal oodata üpriski ebakindlaid ja muutlikke aegu.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on keisrinna, mis laseb sul paista inimestele huvitavam, atraktiivsem ja külgetõmbavam kui tavaliselt. Kohtad igal sammul kedagi, kes soovib kas sinu head nõu, tarka soovitust või tähelepanu. Sellel on sinu jaoks silmiavav ja enesehinnangut tõstev väärtus – hakkad ka ise ennast nägema nii nagu teistele paistad. Mõistad, et sinu teadmisi ja intuitsiooni hinnatakse väga kõrgelt.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade neli, mis näitab, et on saabunud aeg elust rõõmu tundmiseks. Sind ootavad ees õnnelikud ja harmoonilised ajad. Oled enesekindel, lased oma intuitsioonil end juhtida ning oled jõudnud nii kaugele, et võid enda saavutuste üle õigusega uhkust tunda. Sind ootavad ees seltskondlikud sündmused ning tihedad kohtumised sõprade või sugulastega.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate üheksa, mis näitab seda, et just nüüd on saabunud aeg, kus sinu unistused täituvad. Sulle antakse palju võimalusi, sinu ülesandeks jääb ainult käsi sirutada ja need vastu võtta. Ära unusta aga, et koos hüvedega tulevad ka kohustused ning enne kui midagi vastu võtad, tee endale selgeks, millised on selle head ja vead ning sellega kaasnevad vastutused.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade äss, mis toob sinu jaoks kaasa aja, kus pead endasse uskuma, olema sihikindel ja valmis kohtumiseks uute väljakutsetega. Sinu teele satuvad olukorrad, mis nõuavad selget mõistust ja mõtteteravust. Sa ei loo illusioone, vaid toetud oma tegemistes eelkõige faktidele, mis aitavad sind praegu ka keerukamate situatsioonide lahendamisel.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab täht. Oled ühenduses universiumi energiatega ning tunnetad, kuidas sinu ettevõtmised sujuvad praegu ladusamalt kui varem. Suudad enda ideid apetiitselt presenteerida ning väljendad oma mõtteid ja tundeid suurepäraselt ning kõigile arusaadavalt. Kasuta praegust prioodi selleks, et tugevdada suhteid lähedastega. Ka tööasjad edenevad ladusalt eelkõige suurepäraste suhete tõttu.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kaheksa, mis näitab, et ees seisab periood, kus sind ootavad seltskondlikud ettevõtmised, lõbustused ning palju suhtlemist erinevate huvitavate inimestega. Sa oled lõõgastumise ära teeninud, see on sulle meeldivaks vahelduseks ning võimaluseks luua uusi suhteid, seda nii töö- kui ereaelu osas. Kõik protsessid on praegu kiirete arengutega ning õhus on ka positiivsed uudiseid, mida oled ammu oodanud.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate paaž, mis laseb valla sinu lapseliku, mängulise ja loomingulise poole. On aeg viia ellu oma unistusi ja salajasi südamesoove. On parim aeg selleks, et tegelega kaunite kunstidega. Samuti on nüüd õhus rohkem romantikat – sinu ellu saabub inimene, kes paneb su südame kiiremini lööma. Kas see jääb pelgalt põgusaks armuromaaniks, või kasvab sellest välja midagi enamat, jääb sinu otsustada.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on tugevus, mis näitab, et käes on tähendusrikaste muutuste aeg. Sinu ellu saabuvad sündmused, mis nõuavad suurt hingejõudu ja sisemist tugevust, et toime tulla. Sinus on ressursse, mis aitavad sul ületada ka suurimaid raskusi, seega sa ei pea muretsema, vaid vaatama endasse ning rahuliku meele ja avatud südamega oma saatusele vastu astuma. Muutused, mis tulevad, ei ole kindlasti negatiivsed, need on lihtsalt protsessid, mis pakuvad sulle elulise õppetunni.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab maag, mis tähistab tarkust, osavust, eneseteadvust ja oma elu aktiivset elamist. Nüüd saad jagu ka raskeimatest probleemidest ning võtad kõik väljakutsed edukalt vastu. Suudad mängulise kergusega ühendada mõtteselguse, sisemise jõu ja tasakaalu oma intuitsiooni ja sisetunde kuulamisega. Kõik need koos muudavad sind peaaegu võitmatuks. Praegu suudad vajadusel ka mägesid paigast liigutada.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku maailm, mis tähistab taasleitud ühtsust, suurt harmoonia elamust ja ühe arenguprotsessi rõõmustavat lõppu. Oled astunud otsustava sammu oma elu kujundamisel, leidnud oma koha, kuhu kuulud ja mis sind õnnelikuks teeb. Naudid kogu südamest õnnelikku aega, milles viibid ja kiirgad oma leitud õnne ka väljapoole.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade paaž, mis toob kaasa uusi võimalusi, kogemusi ja väliseid impulsse. Igal juhul saavad need impulsid olema värskendavad ja avardavad ning aitavad mõista sinu jaoks seni arusaamatuna püsinud olukordi ja seoseid. Oled praegu oma teravale mõistusele toetav ja kohati ka äärmuslikkuseni kalkuleeriv. See tuleb eelkõige kasuks juhtudel, kus pead end kaitsma kellegi rünnakute eest ning keerulistes situatsioonides.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on ülempreestrinna, mis näitab, et juhindud praegu eelkõige oma vaistust ning sind juhivad peenekoelised teadvustamata jõud. Oled nüüd kannatlikum ja leebem kui varem, andestad kergemini ning oled alati valmis aitama abivajajat. Sind juhatavad salajased jõud ja võid kogeda müstilisi läbielamisi.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.