ALKEEMIA TAROSKOOP. Alanud nädal pakub õnnelikke hetki suhete alal ja edu tööl

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 17.07 – 23.07

Nädala üldist nägu kujundavad müntide üheksa ja karikate kümme. Sel nädalal saad nautida nii tööalast edu ja rahulolu, kui ka perekondlikku ja suhetega seotud õnne. Oled suutnud elu erinevad valdkonnad väga edukalt tasakaalu viia ja see harmoonia tekitab sinus juba iseenesest hea enesetunde. Naudid teenitult elu õnnehetki ja teed suurejoonelisi plaane tulevikuks.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate kolm. Kätte on jõudnud aeg, kus sinu elus on palju suhtlemist, rõõmsaid hetki ja põnevust. Saad nautida elu helgemat poolt ja tuled toime kõigega, mis su teele satub. Sinu ümbritsevad head sõbrad ja lähedased inimesed, kelle toetus ja olemasolu valmistavad sulle rõõmu.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide kolm. Sel nädalal tasub sul enne, kui midagi ette võtad, hoolikalt oma plaanid läbi mõelda. Samuti peaksid silmas pidama seda, et hetkel laabuvad kõik tööd ja toimingud paremini, kui toimetad koos kaaslastega ühises meeskonnas. Üksi pingutades ei jõua sa pooltki nii kaugele kui koos sõprade või töökaaslaste abiga.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab päike. Nüüd peaks küll kõik, mida ette võtad, laabuma ladusalt ning tooma sulle kasu, edu ja rõõmu. Universumi jõud on sinu poolel ja seega pole praegu ka oma suurimate unistuste ellu viimine sinu jaoks keerukas. Inimsuhted laabuvad praegu eriti sujuvalt, seega kui sul on vaja klaarida kellegagi vanu võlgu, siis just nüüd on hea aeg suhete silumiseks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide paaž. Nüüd avaneb sinu jaoks põnev võimalus, mis laseb sul oma plaane hakata ellu viima. Eelkõige on tegu töö- ja rahaasjadega seonduvaga. Võid selle käigus õppida juurde kasulikke nippe ja tehnikaid, millele toetudes saad ka tulevikus edukalt toimetada.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Sa oled väga motiveeritud ning teed plaane, kuidas oma tulevikku kindlustada. Õpid juurde uusi töövõtteid, mis lihtsustavad tulevikus sul oma eesmärkide saavutamist. Lisaks sellele, et saad praegustest kogemustest tulevikus reaalset kasu lõigeta, pakub see sulle ka põnevust ja siirast avastamisrõõmu.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kaks. Sinu ees laiuvad valikud, mis ootavad, et sa oma otsuse teeksid. Sul on head võimalused ja oskused, mida ära kasutades saad nautida edu ja tunnustust. Langeta otsus ja asu tegutsema, sest vaid nii suudad sa reaalselt midagi saavutada. Kui lihtsalt mõtiskled oma heade väljavaadete üle ning reaalseid samme ei astu, siis võib edu hoopiski käest libiseda.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Kui sinu elus on olnud segasem periood ning oled tundnud, et sooviksid üht-teist lõpuks selja taha jätta ning puhtalt lehelt edasi liikuda, siis just nüüd on selleks suurepärane aeg. Sind ootavad ees võimalused, mis pakuvad sulle rahulikumat ja stabiilsemat aega ning sellest tulenevalt ka paremat enesetunnet.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab torn. Sul tasub end valmis panna selleks, et sinu elus saavad toimuma pöördelised muutuded ja seda eelkõige hinge ja tunnete tasandil. Sinu tõekspidamised võivad tänu sellele alustaladeni muutuda ning sa pead paljude asjade kohta sootuks uue seisukoha võtma. Samas ei tuleks sul seda murrangut karta, vaid tervitada kui värskendavat muutust, mis seab asjad oma kohale.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade äss. Sa oled täis energiat ja teotahet ning asud aktiivselt tegutsema. Plaanide tegemise aeg on ümber saanud, sa oled jõudnud end korralikult koguda ning ette valmistada ja nüüd ootavad sind ees suured teod. Oled enesekindel ja suhtud kirglikult kõigesse, mida ette võtad.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on tugevus. Seda nädalat iseloomustab kirg ja sisemine tugevus. Sa oled julge ja seiklushimuline ning võtad oma elu juhtimise vägagi otsustavalt oma kätte. Tunned end olevat elu laineharjal ja naudid seda täiel rinnal. Praegu ei suuda sind keegi takistada, sest sa oled täis enesekindlust ja teotahet.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab mõõkade seitse. Peaksid hoolega järele mõtlema, kas sul ehk ei ole käitumismustreid, mis mõjuvad sulle halvasti ning kahjustavad sinu vaimset tasakaalu. Ehk surud sa alla mingeid tundeid või väldid mõtteid, mis ikka ja jälle üles kerkivad? On aeg olla aus, eelkõige iseenda vastu.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud