ALKEEMIA TAROSKOOP. Aeglusta pisut oma elu käiku ja ära kiirusta otsuste langetamisega

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 21.11 – 27.11

Nädala üldist nägu kujundavad mõõkade neli ja mõõdukus. Praegu tasub võtta pisut aeg maha ja võimaluse korral eemalduda ilmakärast, et leida taas kontakt oma südamehäälega. Ära mingil juhul kiirusta otsuste langetamisega, võta enda aega, et tunnetada, mis on sinu jaoks õige ja lase oma emotsioonidel maha rahuneda. Nii jõuad taas sisemisse ja välimisse harmooniasse ja tasakaalu ning sinu rahu ei kõiguta ka kõige hullemini möllavad tormid.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on kuu. Nüüd on sinu jaoks esiplaanile kerkinud maagilised ja esoteerilised teemad, tunned tõmmet kõige salapärase ja müstilise vastu. Sa tunned, kuidas alateadvusest kerkivad üles muidu varjatud mõtted ja tunded ning võid olla ka intuitiivsem ja tundlikum kui tavaliselt. Praegu on hea aeg, et tegeleda oma sisemaailmaga ning leida kontakt universumi tarkusega.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib karikate kaheksa. Nüüd on käes muutuste aeg, sa pead liikuma oma elus edasi ning jätma kõik selle endast maha, mis sind enam ei teeni ning on pigem koormaks või takistuseks. Sa otsid lahendusi, mis oleks kooskõlas sinu sisemise tõega. Kui jälgid oma hinge kutset, siis liigud sa ka enda jaoks parimal võimalikul rajal. Kuula oma südant ja sa ei saa eksida.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade rüütel. Sul on palju energiat, häid mõtteid ja uusi ideid, kuid enne mõne otsuse langetamist peaksid ikkagi aja maha võtma ja hoolikalt oma võimalused läbi mõtlema. Kipud olema kärsitu ja see võib sind teinekord panna olukorda, kus satud konflikti, kuna sa ei kuula täielikult ära teiste osapoolte arvamusi ja ideid.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade kuus. Käes on aeg, kus suudad saavutada oma eesmärke ja sinuni jõuavad positiivsed uudised. Sa ei tohiks aga kõige selle pinnalt uhkeks minna aga võtta oma edu iseenesestmõistetavana. Parem mõtle, mida saaksid veel paremini teha ja kuidas suudaksid oma potentsiaali veel edukamalt rakendada. Sa liigud õigel teel ning tehes hästi läbi mõeldud valikuid, suudad sa viia ellu oma suurimaid unistusi.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab maag. Oled ühenduses universumi jõududega ning suudad seetõttu rakendada oma sisemist jõudu ja tarkust selleks, et saata korda suuri tegusid. Kui oled oodanud millegi jaoks nö „õiget aega”, siis nüüd on see kätte jõudnud. Ei ole asja, millega sa hakkama ei saaks. Kui kuulad oma sisehäält ja kõnnid mööda südamega rada, siis on sul peagi põhjust rõõmustamiseks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku narr. Sind on ootamas uued algused. Sa vajad oma ellu midagi, mis raputaks sind lahti hallist argipäevast ja tooks sulle taas sära silmadesse. Sulle pakutakse võimalust astuda välja oma mugavustsoonist ning kogeda midagi uut. Ära karda seiklusi, mis sind ees ootavad, vaid usalda elu ja lase end kaasa haarata.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kaks. Nüüd pead olema võimalikult avatud ja paindlik, et suudaksid elu keerdkäikudega kaasas püsida. Sinu teele saadetakse nii mõndagi, küll häid uudiseid, küll väljakutseid, mis võivad sind esimese hooga liimist lahti raputada. Kui suudad elu vooluga kaasa liikuda, siis saad igas olukorras hakkama.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade neli. Sul on põhjust rahul olla, sest nüüd ootavad sind ees head ajad. Oled endas taas leidnud rahu ja enesekindluse ning see laseb sul sihikindlalt oma eesmärkide suunas liikuda. Sinu ellu saabuvad sündmused ja inimesed, kes või mis toovad su päevadesse sära ja inspireerivad sind.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kaheks. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled pikalt oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus mõne erilise inimesega kohtumiseks ja armumiseks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kuninganna. Nüüd liigub kõik sinu elus stabiilselt ja pigem rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldust pakkuv periood – õhus on energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade seitse. Pead nüüd olema väga tähelepanelik, et sa ei laseks end kaasa haarata kahtlastesse afääridesse ega satuks kas teadmatusest või hoolimatusest sekeldustesse. Sinu elus võivad esile kerkida teemad, millega sa ei soovi silmitsi seista, kuid ära unusta, et põgenemine pole kunagi lahendus. Kasuta parem loogikat ja tõde, et oma elus jälle kord majja seada.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide üheksa. Sa oled saavutanud eneseusalduse ja sõltumatuse, mis lasevad sul tunda rõõmu oma saavutustest töö või eraelu osas. Suudad oma tundeid adekvaatselt hinnata ning oled oma hirmud ja kahtlused suutnud kontrolli alla saada. See laseb sul nautida perioodi, kus tunned heameelt oma hetke olukorra üle ja teha optimistlikke plaane tulevikuks.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud