Alkeemia soovitab | Hingedeaja retriit: naiseks olemise müsteerium

Kallis naine, kingi endale aega ja tule osale 10.-12. novembril toimuval hingedeaja retriidil “Naiseks olemise müsteerium”. Retriidi eesmärk on meil naistena kogeda oma väge, luua harmooniat endas ja ümbritsevas. Võtta vastutus oma olemise, naudingute, terviklikkuse ja elususe tundmise eest.

Saame kokku, et nautida teineteise seltskonda, loodust, puhast õhku, taimetoitu. Peegeldame teineteistele naiseks olemise müsteeriumit.

Süvendame kontakti iseendaga. Kirg ja armastus on meid kõiki siia ilma toonud, seega pühitseme kirge ja oma seksuaalset olemust. Seksuaalsus on meie olemuse lahutamatu osa ning selle külje sügavam avamine võib olla väga tervendav, vabastav, elustav.

Retriidil teeme kehateadlikkust ja -tundlikkust suurendavaid harjutusi, mis aitavad äratada või veel tundlikumaks muuta oma orgastilist keha, olemust. See on nii ilus, vajalik ja loomulik töö iseendaga, et meil ei oleks tabusid ja pimedaid nurki seal, kus võiks õitseda kergus ja vabadus. Selline töö endaga suurendab meie karismat, annab jõudu ja suurendab vitaalsust. Aitb meil olla parem partner oma kaaslasele. Rõõm elususest!

Uurime ka, mis ja kus on meie G-punkt. Kuidas kogeda G- punkti orgasme ja naiste ejakulatsiooni. Millised poosid seda soodustavad? Kuidas mehed saavad naisi selles protsessis toetada? Ja muide, kõik naised on võimelised ejakuleerima, kui nad selleks valmis on, see ei ole ainult meeste pärusmaa. Avstame oma yoni saladusi! Teooria ja praktika käivad käsikäes.

Retriidil teeme ka iidset indiaanlaste higistamistelgi tseremooniat, kus keskendume vanadest suhetest lahti laskmisele, tervendamisele ja emaka energeetilisele puhastamisele. Higitelk laiemalt on iseenda ja maailmaga rituaalse suhtlemise kohaks. Seda on läbi aastatuhandete tehtud toetamaks uusi algusi või lõpetada vana. Higitelki tehakse ka enese, lähedaste või maailma tervendamiseks. Suhtlemine higitelgis toimub läbi laulmise, palvetamise, iseenda kogemise.

Saame kokku Mõisamaa ökokeskuses, kus noor ökokogukond “Väike jalajälg” elab ennast mõnusalt vanas mõisakompleksis sisse. Saame tutvuda ökokogukondliku eluviisi ja maailmavaatega. Sealne seltskond on armas ja toetav, toit väestatud ja värske, koht õnnistatud.

Mina, ruumihoidjana, püüan luua võimalikult turvalise, sooja ja hoitud ruumi meile kõigile. Iga osaleja saab praktikaid teha talle sobivas tempos ning ei pea kaasa tegema midagi, milleks ei ole valmis või mis loob ebamugavust. Ikka ennast hoides ja toetades ja armastaval moel. Ütleme endale “ja” ning lubame endil öelda “ei”seal, kus vaja.

Hingedeaja retriit naistele – koos olemine, tants, higitelk, tähistamine, unistamine, nauding, yoni saladused… Oodatud on igas vanuses naised.

Retriit toimub 10.- 12. novembril, Mõisamaa ökokeskuses, Raplamaal

Uuri lisa sündmuse Facebooki lehelt.

Lisainfo:

Energiavahetus 107€
Lisandub ööbimine 14€ kahe öö eest ühisruumides oma varustusega ning 45€ kahe öö eest privaatsema elamise eest 2- 3 kohalistes tubades täisvarustusega.

Alustame reedel kell 18 õhtusöögiga ning lõpetame pühapäeval kell 16.00.

Registreerumine ja info: kristina.pashkevicius@gmail.com, tel. 5205255

Registreerumise vormi leiad SIIT.

Olgem hoitud ja armastatud!

Retriidi ruumihoidja Kristina Paškevicius

Minust

Olen tantsija, koreograaf, loodusterapeut, kolme lapse ema. Tegelen igapäevaselt tantsurännakute, tantratantsu ning naiste ringide juhendamisega ja loodusteraapiaga. Olen kümmekond aastat aktiivselt tegelenud erinevate kehateadlikkust suurendavate ja oma seksuaalsusega, terviklikkusega parema kontakti saavutamise töötubade, retriitide ja koolituste läbiviimisega nii naistele, kui meestele.

Minu suurimad mõjutajad elus on olnud teater, tants, tantra, shaolin, taiji, butoh, aroomteraapia, refleksoloogia, homöopaatia, reiki, šamanism, lapsed, mehed, naised, vaikus…

Korraldan erinevaid laagreid, retriite, töötubasid, teemapäevi, nii suurematele kui väiksematele gruppidele, nii linnas kui maal, nii siseruumides kui metsas ja lõkke ääres, nii Eestis kui üle maailma!

Teemadeks ikka iseendale lähemale jõudmine ja mõnusam kulgemine siin elus. Teen ka individuaalvastuvõtte.

Minu tegemiste kohta saab rohkem infot siit: Tantsud.humare.ee, Facebook.com/5rytmi, Facebook.com/naistepuna, Tantratants.ee, Kogukonnad.ee

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.