PODCAST | Ülima armastaja seksuaalsed oskused

Kui mõlemad partnerid soovivad ja panustavad, siis suhe õnnestub. Magamistuba näitab ära meie suhte kvaliteedi. Seks ei ole sunnitöö ning naudingutel pole lage. Me kõik vajame holistilist teadlikku seksialast haritust, et oma häbidest, hirmudest, vanadest uskumustest ja dogmadest vabaneda ning naudingutele avaneda. Käes on seksuaalse ärkamise aeg! Naudingute koolitaja Epp Kärsin ja holistiline terapeut Merli Uusmaa jagavad podcast’is teadliku armastaja tarkust ja kirge.

„Hea armastaja teab, kuidas keha laulma panna, aga suurepärane armastaja oskab ka hinge laulma panna,“ ütleb raamatu „Teadliku seksi käsiraamat. Ülima armastaja seksuaalsed oskused“ (Pilgrim 2023) autor David Deida, kes on käinud aastakümneid vaimse ja seksuaalse ärkamise teed ja pakub raamatus välja konkreetsed meetodid, kuidas saavutada intiimelus füüsiline, emotsionaalne ja vaimne heaolu. Ta õpetab, kuidas arendada seksuaalseid oskuseid ja õppida saama erinevat tüüpi orgasme; kuidas oma tundeid mõista ja vajadusi teadvustada ning saavutada kehaline rahulolu ja täielikult lõõgastuda. See raamat õpetab hinge tasandil armatsema ja peaks Epp Kärsini hinnangul olema kohustuslik kirjandus koolides.

KUULA ALKEEMIA PODCASTI

Saatejuht Anneli Urge on õigustaustaga holistilise regressiooni terapeut, storyteller ja põnevike „Jokk ehk juriidiliselt on kõik korrektne“ (Pilgrim 2019) ja „Šokiterapeut“ (Pilgrim 2021) autor.

Seotud