PODCAST | Arutleme isikliku arengu-ja suhtenõustajaga Tiina Tiitus elu armastuse teemadel

Kas mäletad, mis tunne oli armunud olla ja kas tead, miks see tunne tihti ajaga kaob? Kuidas õnnestub osal paaridel jääda igavesse armastusse, teistel aga mitte? Milline on elu armastus ja kas armastus esimesest silmapilgust on üldse võimalik? Saates kuuleme, mida teha, et suurendada tõenäosust kohtuda oma elu armastusega. Milline on võrdväärne suhe. Mis on pikaajalise õnneliku suhte tähtsaimad komponendid ja miks võib mõte pikaajalisest harmoonilisest suhtest paljudele isegi igav tunduda.

Isikliku arengu- ja suhtenõustaja Tiina Tiituse hinnangul on armastus eelkõige tähelepanu ja põhiline faktor õige partneri valikul on see, kas sul on temaga huvitav. Õnne võti seisneb Tiina sõnul eneseteostuses ja selles, kui loomingulised me oleme.

Elu armastuse otsingul on tihti takistuseks madal enesehinnang, mis kujunenud emotsionaalse hüljatuse ja muude lapsepõlvetraumade tagajärjel. Tiina raamatukirjutamise üheks eesmärgiks on vähendada vanemate vägivalda laste vastu. „Kui oled suutnud ja osanud kasvatada oma last karistamata ja alandamata, st hoolivalt ja austavalt, siis oled inimkonna tõeline kangelane!“ kirjutab ta.

KUULA ALKEEMIA PODCASTI

Tiina Tiituse raamatu „Elu armastus“ kohta vaata lisa kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Saatejuht Anneli Urge on õigustaustaga holistilise regressiooni terapeut, storyteller ja põnevike „Jokk ehk juriidiliselt on kõik korrektne (Pilgrim 2019) ja „Šokiterapeut (Pilgrim 2021) autor.

Seotud