PODCAST | Astroloog Tiina Varatalu vol #2 – alanud on iseendale toetumise ajastu ühenduses Looja teadvusega

Armastatud astroloog Tiina Varatalu analüüsib maailmas toimuvat kosmilistest energiatest lähtuvalt ja jagab kuulajatega oma hiljutist isiklikku trauma-transformatsiooni kogemust. Pluuto sisenemine Veevalaja tähemärki ja Saturni saabumine Kaladesse suunab inimesi aina enam iseendale toetuma. Teistele toetuv maailmavaade sunnib meid oma keskmest eemalduma. Vanadest struktuuridest ja mustritest loobumisel vabastame oma loovuse ja avardame teadvust. Inimese areng on jõudnud faasi, kus ta on võimeline oma kaht ajupoolt ühendama ja olemise terviklikkust kogema.

Seekordses Alkeemia podcastis kuuleme, kuidas leida oma toetuspunkti kriisiderohkel ajal ja mida koroona-kogemus meile ülemaailmse surmahirmu testina õpetas. Kuidas mõista, et noorte vaimse tervise probleemid on omandanud just praegusel teadvuse avardumise ajastul epideemia mõõtme? Miks defineerib Tiina Ukraina sõda kollektiivse endast välja minekuna ja kas elu Marsil on võimalik?

Kevadine kirgas päikesevalgus ja soodsad täheseisud avavad kõigile suurepärased võimalused kiireks enesearenguks ja teadvuse avardamiseks. Kaks Jäära-noorkuud kingivad oma „sabale“ toetumise väe. Järgnevat kahte aastat, kus Pluuto käib korduvalt Veevalaja ja Kaljukitse vahel, näeb Tiina eneseteadliku ja enese eest vastutava inimese sünnipressidena.

KUULA ALKEEMIA PODCASTI

Saatejuht Anneli Urge on õigustaustaga terapeut, storyteller ja põnevike „Jokk ehk juriidiliselt on kõik korrektne“ (Pilgrim 2019) ja „Šokiterapeut“ (Pilgrim 2021) autor.

Seotud