PODCAST | Külas on rahvusvaheline autor ja Mindvalley kaasasutaja Kristina Mänd – Lakhiani

Kuidas elada tõelist ja ehedat elu? Kuidas saada kontakti oma tegeliku olemusega ja end aktsepteerima hakata? Kuidas luua tasakaal igapäevaelu rollide – inimene, ettevõtja, laps, lapsevanem, sõber … vahel ja kirjutada elutähtsate toimingute kõrvalt rahvusvaheline bestseller, mis jõuab Wall Street Journal’i ja USA Today raamatuedetabelite tippu?

Tänase saate külaline Kristina Mänd-Lakhiani on seni ainus eestlane, kelle inglisekeelse raamatu „Becoming Flawesome: The Key to Living an Imperfectly Authentic Life“, võttis kirjastada maailmas üks hinnatumaid kirjastajaid Hay House.

Nimetatud kirjastuse asutas 1987. aastal Eesti lugejatele hästi tuntud eneseabiraamatute autori, sh. „Tervenda end ise“ (Pilgrim 2013), Louise L. Hay oma kodukontoris, mis on tänaseks kasvanud rahvusvahelise haardega ettevõtteks esindustega Californias, New York’is, Londonis, Sydney’s, Johannesburgis ja New Delhis.

KUULA ALKEEMIA PODCASTI

Vaata ka kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Kristina Mänd-Lakhiani raamatut Ebatäiuslikkuse võlu“.

Anneli Urge on õigustaustaga holistilise regressiooni terapeut, storyteller ja põnevike „Jokk ehk juriidiliselt on kõik korrektne (Pilgrim 2019) ja „Šokiterapeut (Pilgrim 2021) autor.

Seotud