ALKEEMIA ÕPITUBA I: “Elektromagnetväljad meie igapäevaelus”

Pühapäeval, 16. veebruaril kell 14-18 toimub Tallinnas esimene osa Alkeemia Õpitubade sarjast, kus TTÜ doktorant Tarmo Koppel peab loengu teemal “Elektromagnetväljad meie igapäevaelus” ning õpetab praktilisi võtteid, kuidas end kaitsta.

“Meie portaali lugejad küsivad sageli Alkeemia.ee toimetuselt nõu erinevates eluvaldkondades – kuid meie pole eksperdid igal alal. Sellest nõuküsimisest tekkiski mõte kutsuda ellu õpitubade sari, mille töötubades seletatakse huvipakkuv teema lahti ja jagatakse praktilisi nõuandeid.

Näiteks teatakse küll, et elektromagnetlained meid ümbritsevad ja mõjutavad, aga mil moel täpsemalt ning muidugi kas ja kuidas saab end kahjulike väljade vastu kaitsta? Seda teadmist valdab hästi samateemalist doktoritööd tegev Tarmo Koppel,” tutvustab uut ettevõtmist portaali tervisetoimetaja ja Alkeemia Õpitubade vedaja Kaia-Kaire Hunt.

Teadlane Tarmo Koppel teeb Tallinna Tehnikaülikoolis doktoritööd, mis uurib, kuidas mõjutavad elektromagnetväljad ning ka valgustus ja müra töötaja töövõimet. “Kas elektromagnetväljad on madalad või kõrged – seda ei ole võimalik tajuda, inimesena me enamasti ei tunne seda. Seetõttu on vajalik teada, kus need tekivad ja kuidas levivad ning kuidas end kaitsta,” kommenteerib õpitoa teemat Tarmo Koppel, kes viib läbi demonstratsioone ja jagab ka praktilisi oskusi.

Esimene Alkeemia Õpituba võtab vaatluse alla elektromagnetväljad kaasaja tehnogeenses elukeskkonnas ja seletab: Mis on elektromagnetväljad? Mis neid välju tekitavad ja kuidas need inimeseni jõuavad? Millised on tüüpilised olukorrad, kus inimesed puutuvad kokku kõrgendatud elektromagnetväljadega? Kuidas elektromagnetväljad inimesele mõjuda võivad? Kuidas inimene aru võiks saada, et ta elektromagnetväljade mõjualas? Mil viisil end elektromagnetväljade eest kaitsta? Mida saab (ja mida mitte) kodukasutaja ise ära teha vähendamaks elektromagnetvälju?

Juhtiv body-mind-soul portaal Alkeemia.ee alustab huvitavate õpitubade sarjaga, kus on ühendatud teoreetiline pool ja praktilised võtted, mille abil teadlikkust tõsta ja oma elu parendada.

Alkeemia Õpituba I: “Elektromagnetväljad meie igapäevaelus”

Õpetaja: TTÜ doktorant TARMO KOPPEL

Aeg: pühapäeval, 16. veebruaril kell 14-18 Tallinnas, Puuetega Inimeste Kojas (Toompuiestee 10)

Sündmus facebookis: https://www.facebook.com/events/1445590645671139/

Tarmo Koppeli ajaveeb: http://tarmo.koppel.ee

ALKEEMIA ÕPITOAD 2014 kevadel

P, 16. veebruar: “Elektromagnetväljad meie igapäevaelus” –  TARMO KOPPEL

Mis on elektromagnetlained? Kuidas neid ära tunda ja kus nad meid “varitsevad”? Milline on nende mõju inimesele ja kuidas end kaitsta?

P, 09. märts: “Maagilise väega tähtpäevad ja taiad nende ajal” – AHTO KAASIK

Millised on eestlaste väekaimad tähtpäevad? Kuidas toimetasid sel puhul nõiad Eesti pärimuses? Kuidas luua läbi tähtpäevade tähistamise ja taigade hingerahu ja sidet juurtega?

P, 11. mai: “Allergiate ja suviste putukate vastu homöopaatiaga” – ELERY TAMMEMÄGI

Milline võiks olla suvine kodune esmaabi allergia, puukide ja teiste putukate vastu homoöpaatia abil? Kuidas valmistada ise vastavaid allergiarohte?

L, 21. juuni: “Suvine pööripäev naiste pudruriituse ja Tom Valsbergi Väelauludega”

Lõuna-Eestis asuv Hundiallika vaimne keskus pöördub pööripäeva eel müstilisematesse rütmidesse. Toimub iidne naiste maagiline pudruriitus ja kõlavad väelaulud, loitsud, sünnivad taiad ja imed.

Seotud