Alkeemia lugemisnurk | Selgeltnägija Alexis Varnum tutvustab, millised muutused ootavad meid lähitulevikus ees

Kõik sündmused, mis maailmas praegu aset leiavad, räägivad sellest, et oleme sisenemas uude reaalsusesse. Sellega seoses on kõige tähtsam kohaneda meid ümbritsevate muutustega. Kuidas muutustega seotud hirmudest üle saada? Mis juhtub, kui ei taha oma emotsioone kontrollida? Kuidas negatiivsetest emotsioonidest ja muretsemisest vabaneda? Millised saavad olema uued suhted inimeste vahel? Milliseks kujunevad uues reaalsuses suhted külluse ja raha energiatega? Neile ja paljudele teistele küsimustele vastab kanaldaja Alexis Varnum oma raamatus “Uus reaalsus. Kuidas tulla toime muutuva maailmaga”. Ta aitab mõista, mida toob inimeste jaoks kaasa see, kui Maa energia¬sagedus muutub. Raamat on kirjutatud neile, kes soovivad kohaneda uute energiatega, mõista enda ümber toimuvat ning elada uues reaalsuses ja tõsta oma sagedust. Enda kohta ütleb Alexis järgmist: “Olen kanaldaja ja nägija ehk see, kellega ja kelle kaudu räägib universum. Suhtun austusega kõikidesse religioonidesse ja jumalatesse, kuid kuulan loodust ja kosmost ning õpin olema ise enda elu looja. Ma ei sea reegleid ega piiranguid ning suhtun austusega inimese enda valikutesse. Juba kümme aastat olen Facebookis jaganud teistega mulle tulnud informatsiooni, kirjutanud prognoose ja kanaldusi, aidanud inimestel mõista ennast ja saada teadmisi uute energiate kohta. Loodan, et see raamat aitab leida selgust selle kohta, mis praegu toimub ja kuidas me loome enda uut reaalsust.”

Loe katkendit Alkeemia kaasautori ja selgeltnägija Alexis Varnumi äsja ilmunud raamatust “Uus reaalsus”.

Muutused on kiired

Muutused inimeste elus jätkuvad, protsessid muutuvad konkreetsemaks ja meilt oodatakse nähtavaid tulemusi. Oleme tunnelist valguse kätte jõudnud, kuid valgus esialgu veel pimestab meid. Me kompame ja otsime orientiire, millele toetuda. Paljud küll mõistavad, et nad on vanadest mustritest vabanenud, kuid vanade kammitsevate kogemuste tõttu ei oska veel uut luua. Tuleb olla julgem, edasiliikumist mitte karta ning vanade veendumuste ja harjumustega end mitte piirata. Eksamiperiood on alanud – sul on võimalus oma potentsiaali avada ja esitleda, sa märkad, kuidas ideed ja mõtted kiiresti su reaalsust kujundavad ja selle ellu viivad, sa oskad toimuvaid sündmusi oma sisemise seisundiga seostada ja näed, kuidas elu muutub.

Need protsessid on meiega alati olnud, kuid olid enne ajaliselt pikemad. Praegu toimub kõik väga kiiresti ja sa märkad, kui kähku universumi seadus “Mida külvad, seda lõikad” tulemusi annab. Pole aega kahtlustes ja hirmudes elada. Sa lood seda, millele oma tähelepanu keskendad. Kui oled keskendunud valule ja kaotustele, siis nii see ka jätkub. Sa oled kõrgemate jõudude luubi all, kes jälgivad su potentsiaali, mõtteid ja tegusid.

Meid oleks justkui vette visatud – kui kaldale ujud, oled tubli; kui seda ei suuda, siis see on sinu enda valik ja vastutus. Kuid viimasel juhul ära siis imesta, miks su elus erinevad ebameeldivad olukorrad tekivad, miks sulle jätkuvalt teed näidata üritatakse. Varem oli see protsess mitme elu pikkune, aga nüüd tulevad kõik su teod kiirelt bumerangina tagasi. Kõik, mis varem varjatud oli, tuuakse välja valguse kätte. Iga inimene saab seda, mille on ära teeninud.

Kui varem pikalt veninud protsessid tekitasid tunde, et tegevuste tulemused viibivad, siis praegu on kõik kiire ja konkreetne. Iga inimene loob siin ja praegu oma valikute ja tegudega endale ise tuleviku. Kõrgemad jõud ootavad, et me oleksime oma valikutes tähelepanelikud ja vastutustundlikud. Kui inimene teeb mingi alatu teo, siis võtab ta sellega oma tulevikust energiat. Sama kehtib ka pangalaenu võtmise korral. See energia tuleb ilmtingimata tagastada ning kui mitte rahas, siis oma tervise või materiaalsete asjade kaotamisega. Seda pole võimalik ignoreerida, sellest pääseda ega loobuda.

Maal pole veel piisavalt armastuse energiat ja seepärast oodatakse meilt oma armastuse potentsiaalide avamist. Armastada tähendab end eluenergiaga täita ja end uuena luua. Pööra oma tähelepanu oskusele armastada.

Aeg, mil sa olid lihtsalt jälgija, on möödumas. Iga inimest hinnatakse tema konkreetsete tegude järgi. Peamine on sinu sisemine seisund ja see, mida sa endas kannad. Muutuste teel juhtub meiega erinevaid asju, mida me vahel ei mõista ega oska ka kirjeldada. Sa võid muutust märgata ka oma suhtumises. Võib-olla oled kogenud, et mõni asi, mis sind varem sõpradega koos olles huvitas, enam ei paelu. Sa ei taha enam teiste inimeste isikliku elu üle arutleda – kes on endale midagi ostnud, kes kellega kurameerib ja magab, millise autoga sõidab, kus puhkab, milline on rahaline olukord – see kõik tundub nii tühja ja mõttetuna. Sa muutud teiste silmis “igavaks tüübiks” ja sind ei kutsuta enam nii tihti välja. Teistele võib tunduda, nagu sa näeksid neid läbi ja neil tõusevad sinuga suheldes ihukarvad püsti. Üha raskem on töötada kohas, mis sulle ei meeldi. On vaid üks väljapääs – sa kas süvened rohkem oma töösse või muudad täielikult tegevusvaldkonda ja valid midagi muud. Pinnale kerkivad kõik põhjused, miks sa töötad seal, kus sa töötad: hirmud maksude tasumise pärast; harjumus; tuttav tööprotsess; mõtled, et sa ei oska midagi muud teha. Sa ei saa endale lõputult valetada ja mõistad, et midagi tuleb ette võtta.

Võid avastada, et su suhe ei toimi enam ammu. Elate juba mõnda aega nagu õde ja vend ning teid hoiavad koos vaid ühised materiaalsed mugavused. Kui lisaks sellele oled parasjagu arengu- ja kasvamisprotsessis, võid lähedastele mõjuda nagu tulnukas, kellega kontakti luua püütakse või siis püüad ise oma uute vaadete põhjal lähedasi muuta, kuid sulle vastatakse vaid pretensioonidega.

Sa võid end üksildasena tunda. Sa hakkad vabanema tühjadest, egoistlikest ja manipuleerivatest inimsuhetest. Esialgu võib tekkinud tühjus sind hirmutada, kuid siis äkki avastad, et ei vajagi kedagi, sest oskad ka omaette olles õnnelik olla. Tühjus hakkab tasapisi uue ja huvitavaga täituma.

Sa ei saa enam endale ega teistele valetada. Sa tunned intuitiivselt, kui keegi sõnade, mõtete või tegude tasandil valetab. Iga kord, kui sa endale või teistele valetada üritad, tunned, kuidas süda reageerib. Sinu sees tekib raskus, sisemus osutab sulle endale vastupanu. Sa ei soovi enam end teiste inimeste tahtele allutada ega vastavalt nende ootustele käituda. Sa avastad, et inimeste kannatuste põhjuseks pole mitte raske töö, vaid mustrid, millesse nad on kinni jäänud. Sa näed neid mustreid ning tahaksid selgitusi jagada ja neid aidata. Õpi kõigepealt iseennast aitama. Sa ei saa inimest päästa, kui ta oma valitud illusioonis elada soovib. Kõige parem on teisi oma eeskujuga aidata ning näidata, et elus on kõik võimalik – tuleb vaid julgem olla ja ise oma elu eest vastutada.

Sa võid varem öeldud sõnade ja tehtud tegude pärast häbi tunda. Hakkad mõistma, et oled kõik endale ise valinud ja ka oma probleemide allikaks oled sa ise. Kui seda endale teadvustad ja vastu võtta oskad, saabub hinge rahu ja tasakaal. Hirmudest, kadedusest, egoismist ja tigedusest vabanedes väheneb ka soov rääkida. Sa ei viitsi kulutada aega tühjale lobale, sest see ei huvita sind enam. Sa mõistad, et vaikimine on kuld ja piirangud on vaid su enda loodud illusioon.

Sa mõistad, et sinu elu ei sõltu välistest teguritest. Sa elad täpselt seda elu, mille oled ära teeninud ja miski ei muutu enne, kui vastutuse elu eest enda peale võtad. Sa lõpetad asjatu jooksmise ja askeldamise ega koorma teisi oma kohustustega. Uue teadliku elu algus võib vanadest harjumustest loobumise ja mugavusstsoonist väljumise tõttu valus olla. Ometigi on see imeline protsess, mille oled enne meie planeedile sündimist ise valinud.

Katkend on pärit kirjastuselt Pilgrim 1. juunil ilmuvast Alexis Varnumi raamatust “Uus reaalsus”.

Telli raamat ette kirjastuse Pilgrim kodulehelt!


Seotud