Alkeemia.ee – muutumise kunst ja elamise teadus

Alkeemia.ee on loodud tänapäeva moodsale, avatusest ja arenemisest huvitatud inimesele, kes otsib materjali oma isikliku Tarkade Kivi loomiseks – arenemiseks ja muutumiseks, oma elu täiustamiseks. Alkeemia.ee on ENESEARENGU TEABEPORTAAL, mis koondab endas inimese arengu erinevaid aspekte – nii neid, mis puudutavad sisemist arengut ja terveks kasvamist, kui seda, mis on seotud välisega – teiste inimeste […]

Alkeemia.ee on loodud tänapäeva moodsale, avatusest ja arenemisest huvitatud inimesele, kes otsib materjali oma isikliku Tarkade Kivi loomiseks – arenemiseks ja muutumiseks, oma elu täiustamiseks. Alkeemia.ee on ENESEARENGU TEABEPORTAAL, mis koondab endas inimese arengu erinevaid aspekte – nii neid, mis puudutavad sisemist arengut ja terveks kasvamist, kui seda, mis on seotud välisega – teiste inimeste ja keskkonnaga.

Juba iidsetest aegadest peale on alkeemikud püüdnud luua Tarkade Kivi, millel oleks võime kõiki metalle kullaks muuta ja mis oleks ka elueliksiiri üks koostisosa – imejoogiga sooviti tagada täiuslik tervis ja igavene elu. Alkeemia oli eelteadus, mis sidus endas tänapäeva mõistes teadusliku ja ratsionaalse lähenemisega müstika, filosoofia ja vaimsuse.

Tarkade Kivi loomine oli alkeemikute Suure Toimingu eesmärk, sümboliseerides täiuslikkuse taotlust. Tõeline võlu peitus aga transformatsioonis, loomingus, arusaamise avardumises, loojaga kontakti saamises ja maailma mõistmises. Muundumine toimus protsessi käigus alkeemiku endaga, kes kasvas ja puhastus hingeliselt ja vaimselt – sisemine pimedus muutus valguseks, tavaline eriliseks, hirm armastuseks ja teadmatus teadmiseks.

Kodumaisel virtuaalmaastikul unikaalne keskkond Alkeemia.ee sisaldab inimese terviklikuks eluks vajalikke olulisi elemente: tervis, vaimsus, keskkond, eneseareng, suhted ja ka natukene müstilisemaid komponente.

Portaal doseerib tasakaalustatud infot – uuematest teadusuudistest vaimsete vaadeteni. Otsija leiab originaallugusid oma ala teadjatelt ja maailma mõtestajatelt, nõuanded spetsialistidelt ja uudiseid erinevate võimaluste kohta, iidset tarkust ja innovatiivseid ideid. Mis kedagi kõnetab, jääb lugeja enda otsustada.

Alkeemia.ee idee autor on raamatumaailma edendaja Rain Siemer, kes raske haigusega võideldes otsis vastuseid inimese, maailma ja terviklikuse kohta – miks asjad toimuvad ja kuidas nendega toime tulla. Vajalik info oli aga kõik virtuaalavaruses laiali ja nii tekkiski mõte oluline teave tervikuks kokku koondada. Alkeemia.ee laboris tegutsevad veel peatoimetaja Kaia-Kaire Hunt, kes on maailmaparandusprojekti “Teeme Ära!” üks vedajatest ja tervikliku tervishoiu edendaja, Raadio 2 populaarse saatesarja “Hallo, Kosmos!” tegija Ingrid Peek, vaimse valdkonna kirjastaja Tiina Ristimets.

Alkeemia.ee – see on muutumise kunst ja elamise teadus.

Oleme mõttekaaslased ja teejuhid elukestva arengu teel,

Sinu alkeemikud

 

 

 

 

 

Seotud