ALKEEMIA AKADEEMIA VII: Hingede rändamine & teispoolsuse võimalikkusest

TEISIPÄEVAL, 7. jaanuaril kell 18 Von Krahlis toimub järjekordne Alkeemia Akadeemia, kus saavad sõna neurokirurg EBEN ALEXANDER ja psühholoog MARINA PAULA EBERTH.

Koomast ärganud neurokirurg: “Taevas on reaalne”

Aastal 2008 haigestus dr. EBEN ALEXANDER meningiiti ja langes koomasse. Sellele järgnenud kehaväline ja surmajärgne kogemus tõestas talle, et meie teadvus eksisteerib ajust iseseisvalt ja surm on illusioon.

“Minu kogemus näitas mulle, et keha ja aju surm pole teadvuse lõpp, et inimkogemus jätkub ka haua taga. Ja mis veelgi olulisem – see jätkub Jumala pilgu all, kes armastab meid kõiki ja hoolitseb igaühe eest ning näitab, kuhu universum ja kõik inimesed selle sees lõppkokkuvõttes teel on,” kirjeldab neurokirurg oma elumuutvat kogemust. Ta usub, et teadus suudab peagi tõestada, et taevas ehk teispoolsus tegelikult eksisteerib.

Kirjastus Pilgrim avaldas septembri lõpus eesti keeles Eben Alexanderi ohtralt vastukaja ja vastuolulisi arvamusi tekitanud sensatsioonilise bestselleri “TÕENDID TAEVA OLEMASOLU KOHTA”, mis on terve eelmise aasta trooninud Amazoni enimmüüdud raamatute edetabelis.

LOE katkendeid Eben Alexanderi raamatust siit:
http://alkeemia.ee/artiklid/EKSKLUSIIV-Neurokirurgi-kogemused-elust-peale-surma-I-osa/l-126/c-1311/
http://alkeemia.ee/artiklid/EKSKLUSIIV-Neurokirurgi-kogemused-elust-peale-surma-II-osa/l-126/c-1328/

Raamat: http://www.pilgrimbooks.ee/product/15227/?cid=3762

MARINA PAULA EBERTH on koolitatud psühholoog, keda on alati huvitanud ka esoteerika ja müstika – transpersonaalses psühholoogias ja holistilises teraapias on tal võimalus ühendada oma elukutse ja nähtamatu maailm. Aastaid elas ta Taanis, kus õppis transpersonaalset psühholoogiat ja psühho-spirituaalset nõustamist ning lõi oma erapraksise, asutas Kopenhaagenis Holistilise Teraapia Instituudi (Holistic Therapy Institute), mille tegevust jätkab praegu Eestis. Ta on saanud väljaõpet ka pereteraapias, gestaltteraapias, lahenduskeskses lühiteraapias, dr. Michael Newtoni hingerännakute hüpnoteraapias ja mitmes muus valdkonnas.

Kuula saadet Hallo, Kosmos! Marina Paula Eberthiga: http://heli.er.ee/helid/912132.mp3

 

ALKEEMIA AKADEEMIA VII: HINGEDE RÄNDAMINE & TEISPOOLSUSE VÕIMALIKKUSEST

Sõna saavad: EBEN ALEXANDER ja MARINA PAULA EBERTH

TEISIPÄEVAL, 7. jaanuaril kell 18 Von Krahlis

Sündmust salvestab Raadio 2 saade Hallo, Kosmos!

Pilet 9.-
Eelmüük Rahvusraamatukogus asuvas raamatukaupluses Muusa

Vaata Facebookist: https://www.facebook.com/events/202664726606462/

Seotud