ALKEEMIA AKADEEMIA VI: Süüa või mitte süüa? Ja kui süüa, siis mida süüa?

Esmaspäeval, 21. oktoobril kell 18 toimub Von Krahliks järjekordne Alkeemia Akadeemia. Sõna saavad Adik Levin, Natalia Trofimova ja Sille Poola.

Doktor ADIK LEVINI meditsiiniresümees on pediaatriaõpingud Leningradis, seitsme aastanepraktika ja teadustöö Kasahstanis. Seejärel naases ta tagasi Eestisse, kus Tallinna Lastehaigla vastsündinute osakonna juhina tegi revolutsiooni lubades esimese haiglana maailmas emadel jääda haiglaravi vajavate vastsündinute juurde.

Adik Levini pikaajalist tööd pediaatrias hinnatakse väga ning 2005. aastal pälvis ta Eesti Punase Risti I klassi ordeni. Nüüd tegutseb Adik Levin toitumisspetsialistina, kelle arvates on oluline individuaalne toitumine ja tähtsaim teadlik toitumine.

Kuula saadet “Hallo, Kosmos!” Adik Leviniga: http://heli.er.ee/helid/947332.mp3

“Elus toit on kõige parem toit,” arvab toortoitumise spetsialist SILLE POOLA ja ta ei räägi mitte loomadest vaid töötlemata taimedest. Toortoitlus on taimetoitluse üks liik, mille puhul enamus toitudest tarbitakse mittetöödelduna ning toitu ei kuumutata kunagi üle 40-46 kraadi, eesmärgiga säilitada vitamiinid ja ensüümid.

Toitumisnõustaja Sille Poola õpib taimetoitumist Cornelli Ülikooli e-õppes, peab loenguid toitumisest ja õpetab toortoitu tegema ning kasvatab viite last, kellest esimene juba 22 ja noorim 4 aastane. Sille Poola peab parimaks toitumisviisiks puuviljatoitumist, kus menüü koosneb täielikult seemnetega puuviljadest.

Loe Sille Poola blogi http://paikesetoit.blogspot.com/

Doktor NATALIA TROFIMOVA on ravipaastu kui loodusravi koostisosa esmakasutuselevõtja Eestis. 30 aastase kogemuse jooksul on ta välja töötanud efektiivsed organismi puhastavad ja tervist taastavad metoodikad. Ta on välja töötanud Läänemere Dieedikuuri, mis on patenteeritud Euroopa Liidus.

Lisaks Tartu Ülikoolile on ta õppinud Leningradi I Meditsiiniinstituudis dietoloogiat ja Saksamaal Schwarzwaldis loodusravi ja vesiravi ning täiendanud end Inglismaal, Hispaanias, Rootsis. Dr. Trofimova on loodusravi keskuse Loodus asutaja ja arst nng Biokliiniku juhataja.

Loe intervjuud dr. Trofimovaga: http://alkeemia.ee/artiklid/Nadala-Alkeemik-dr-NATALIA-TROFIMOVA/l-136/c-450/

* * *

Alkeemia Akadeemia VI: TOIT & TERVIS

Vestlusringis osalevad ADIK LEVIN, SILLE POOLA, NATALIA TROFIMOVA

Esmaspäeval, 21. oktoobril kell 18 Von Krahlis

Sündmust salvestab Raadio 2 saade “Hallo, Kosmos!”

Vaata Facebookist: https://www.facebook.com/events/188771371310891/

Seotud