Algas Neitsi sodiaagimärgi aeg: esile kerkivad praktilised ja maised teemad

Sel aastal jõudis Päike oma taevasel teekonnal Neitsi märki 23. augusti varahommikul kell 6.16 ja liigub seal kuni astronoomilise sügise alguseni 23. septembril kell 4.04, kirjutab astroloog Maria Angel Eesti Horoskoop Facebooki lehel.

Taevane energia muutub – lõbus, mänguline ja loominguline Lõvi aeg saab läbi, esile kerkivad praktilised, maised teemad. On lihtsam end töö ja õppimise lainele häälestada, igapäevased asjaajamised ja kohustused fookusesse tuua.

Periood on hea selleks, et tööasjad ja raamatupidamine süsteemi seada, detailsed plaanid paika panna ning usinasti ja tähelepanelikult töötada. Inimesed suudavad paremini süveneda, detaile märgata. Samuti tasub rohkem tervisele ja heaolule tähelepanu pöörata, vajadusel igapäevaharjumusi tervislikumaks muuta. Vältida tasub liigset kriitilisust nii iseenda kui kaaslaste suhtes ja mõttetut muretsemist tuleviku pärast. Muretsemisest pole kasu kellelgi, edasi viib mõistuspärane, täpne ja kohusetundlik tegutsemine.

Palju õnne, Neitsi! Algab umbes kuuajane periood, mil just Sina saad särada, tähelepanu keskpunktis olla, iseendast lähtuvalt uljaid plaane teha ja neid ellu viima asuda.

Selle aja jooksul on Sul sünnipäev! See väärib pidulikku ja lõbusat tähistamist – elu on ju elamist väärt, Sulle antud võimalused ja kogemused hindamatud. Oska olla tänulik selle eest, et elad siin ja praegu, et Sulle on antud võimalus ennast teostada, oma unistusi ellu viia ja põnevaid kogemusi saada!

Nüüd on aeg pühenduda iseenda soovidele ja vajadustele, teha plaane algavaks eluaastaks ning nende elluviimist alustada. Ka oma patareid tuleb uueks aastaringiks korralikult täis laadida, et olla valmis tegema just seda, mida Sinu hing ihkab! Niisiis – ole praegu heas mõttes egoist, lähtu iseendast ning pühendu sellele, mida tõeliselt vajad! Õnne, jõudu, edu Sulle Sinu kordumatul teel!

Autor: Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Allikas: Eesti Horoskoop Facebooki leht

Seotud