Alexis Varnumi maagilised nõuanded, kuidas kasutada kuuvarjutust maksimaalselt enda heaks ära

Kuidas enda heaks kõige paremini kasutada homset kuuvarjutust? Kuuvarjutus on kosmiline sündmus mis omamoodi mõjutab inimesi. Kuu on seotud füüsilise kehaga, tervisega, inimese enesetundega ja võib mõjutada inimese psühholoogilist seisundit ja ka mõjutada tema emotsionaalset fooni. Kui sa tahad vabaneda vanadest harjumustest, tahad vabaneda mingitest oma käitumismustritest, siis kuuvarjutus on selleks hea aeg, kirjutab Alexis Varnum.

Homme kuuvarjutus avab varjutuste koridori. See kosmiline sündmus aitab vabaneda kõigest vanast, mida Sa enam ei vaja. Et sellele kaasa aidata, tutvustan allpool mõningaid rituaale.

Emotsionaalsus võib olla tugevam kolm päeva enne ja pärast varjutust. Inimene võib agressiivselt reageerida, tõuseb ärritus, võib tunda, et ta pole tähtis ja temal justkui puuduvad soovid. Samas inimene võib nutta iga pisiasja pärast. Tuleb üritada säilitada rahu, hoolitseda oma lähedaste eest, eriti kui Sa näed, et nad on langenud liigsetesse emotsioonidesse.

Varjutus tõstab pinnale kõik vanad mustrid, mis segavad edasiliikumist ja kui Sa suudad nendest vabaneda, siis avad teed uuele. Toimub puhastus. Varjutuse perioodil võib situatsioon areneda kahes suunas: kui inimene ikka hoiab vanast kinni, mis ammu peaks tema elust lahkuma, siis selle tõttu ta taas sukeldub negatiivsetesse emotsioonidesse. Kõik see mingil hetkel küll kaob inimese elust, kuid läbi valu ja kurbuse. Võitlemine ja vastupanu teeb sellise puhastuse veel keerulisemaks.

Teine suund on see, kui inimene on ise valmis muutusteks, kergelt laseb lahti vanadest mustritest ja teadlikult ise vabaneb sellest, mida ta enam oma ellu ei vaja. Sel juhul toovad toimuvad muudatused talle heaolu.

Ürita olla maksimaalselt paindlik, võta vastu kõik, mis kerkib pinnale ilma süüdistuseta ja pretensioonideta ja ära paanitse, kõik liigub edasi nii nagu vaja.

Soovitused kuuvarjutuse perioodiks

Parem midagi suurt mitte planeerida, hea on olla üksinduses, olla omaette. Lase lahti sellest, mis üritab Sinu elust lahkuda. Ära kurvasta kui miski kaob, lahkub kõik vana, mis Sind rohkem ei toeta, mis tegelikult võib rikkuda Sinu elu.

Jälgi oma seisundit, tegevusi, reaktsioone, parem mitte selgitada oma suhteid lähedaste inimestega. Ole tähelepanelik toimuvate sündmuste suhtes. Ürita kainelt mõelda, kui juhtub mingi närviline situatsioon. Luba endale rohkem puhkust.

Tegele puhastamisega, korra loomisega tööl ja kodus. Vabasta koht uue tulekuks, mis tuleb Sinu ellu peale kuuvarjutust.

Kuuvarjutuse rituaalid

Sa ei pea kõike tegema, vaid vali endale kolmest üks, mis Sulle endale rohkem meeldib. Kui teed rituaale, siis põleta küünlad, viirukit, hea kui kodu on puhas ja korras, see loob rohkem pidulikkust, maagiat ja salapära:

Rituaal #1

Pane kirja paberile kõik, millest Sa tahaksid vabaneda oma elus. Need võivad olla negatiivsed emotsioonid, harjumused, isikuomadused, probleemsed situatsioonid, haigused, ülekaalulisus, ebameeldivad inimesed, ehk kõik see, mis segab arengut, ei tööta ja halvendab Sinu elu. Aseta küünal taldrikule ja pane põlema, Kui saad oma loetelu valmis, põleta see küünlaleegil, võta küünal ära, jäta tuhk taldrikule. Pärast tee aken lahti ja puhu tuhk taldrikult aknast välja. Seejärel täna ennast, looduse stiihiaid tuld ja õhku ja Kõrgemat jõudu.

Rituaal #2

Leia õues kivi, suurus ja värv ei oma tähtsust. Räägi kiviga ja palu sellel korjata Sinu elust kõik, mida Sa ei vaja ja palu kivil seda kõike jama endasse võtta, ehk anna nagatiivne endast kivile. Anna kivile oma valu, raskust, kõik mis on hingel. Mitte niisama ei öelda, et “nagu kivi hingel”. Siis viska kivi vette – merre, jõkke, järve ja mõtle, et vesi viib ära ja peseb puhtaks kõik Sinu valud ja mured. Parem kui Sa oled üksinda ja kõrvalt puuduvad teised inimesed. Kui lõpetad rituaali, siis mine koju ja ära vaata tagasi.

Rituaal #3

Kindlasti igas kodus on asju, mida inimene enam ei vaja, võib olla see on mingi vana suveniir, või mingi ese, mida ammu oled tahtnud välja visata, võib olla see on mingi vana ehe. Kui võtad selle kätte, siis räägi selle esemega, et kunagi see on Sind rõõmustanud ja meeldis sulle, kuid nüüd on tulnud aeg lahku minna. Palu sellel asjal kaasa võtta kõike seda, millest Sa tahad vabaneda. Täna seda, ütle asjale hüvasti ja vii kodust välja sõnadega: “Nii, kuidas vana asi lahkub minu kodust, nii ka vana ja mittevajalik lahkub minu elust. Olgu nii!” Parem oleks see ese kuskile mulla sisse matta, näiteks lillepeenrasse või puu alla. Täna Kuud ja ennast, et olete loonud teadliku hetke, kus on võimalus vabaneda kõigest vanast, mis on olnud kui ballast ja segas Sul lennata ja areneda.

Allikas: Alexis Varnumi Facebooki leht

1. juunil ilmub Alexis Varnumi raamat “Uus reaalsus. Kuidas tulla toime muutuva maailmaga”. Telli raamat ette SIIT!

Seotud