Alexis Varnum: praegu on võimalik kogeda just neid transformatsiooni sümptomeid

Ma tutvustan transformatsiooni sümptomeid, mida on praegu võimalik kogeda. Nii saad paremini mõista ennast, toimuvat ja enda sisemist seisundit, kirjutab teadjanaine Alexis Varnum.

Praegu on käimas transformatsioon, mis tähendab, et meie DNA muutub ja me liigume kõrgema teadvuse poole nii füüsiliselt ja ka psühholoogiliselt. Seda nihkumist saadavad meie sisemised seisundid, mida me vahest ei mõista.

Ürita need endas vastu võtta. Sümptomid lihtsalt on. Võid tunda kurbust ja tunda ennast eksinult, kadunult, nagu ei leiagi ennast ja tunned, et oled tihti hämmeldunud. Võibolla tunned aja kaotust, ei mõista kui palju tegelikult aega oled kulutanud, mis kell parasjagu on ja seoses sellega võib tekkida desorienteerumine. Äkki võid avastada, et see koht, kus hetkel viibid pole Sulle tuttav ja võid ehmuda, sest ei mäleta kuhu minna ja kus sa asud, aga see kestab vaid sekundid. Võivad esineda ka mäluaugud. Sa ei mäleta asju, mis on hiljuti olnud, nagu keegi oleks selle Sinu mälust kustutatud.

Võid tunda tõmmet loomise poole, tahad midagi teha oma kätega või proovida midagi uut. Tõmbab rohkem maa poole, soovid istutada, kasvatada, tarbida söögiks oma kasvatatud vilju. Vahest võid olla liiga loid. Võivad oesineda hetked, kus Sa imestad, kuidas kõik toimub väga sünkroonselt ja järgmine päev nii enam pole. Sa ei mõista, mis toimus, miks eile oli nii ja täna kõik on vastupidi.

Võimalikud on erksad unenäod ja teadmine, et sa oled olnud teises maailmas või reaalsuses. Vahest on võimalikud valud kehas siin ja seal või tunned nagu luud sees valutavad. Tehnika ehk ei tööta Sinu juuresolekul. Võid tunda, et Sinu kõrval eksisteerivad nähtamatud olendid. Tahad vabaneda piirangutest, tsüklitest, takistustest, et olla lihtsalt vaba.

Vahest võib tunduda, et kehas on palju energiat, aga füüsiline keha ei oma võrdselt füüsilist jõudu. Sa oled nagu tuumajaam, sees on nii palju energiat, et võid mäed liigutada aga füüsilist jõudu selleks pole. Tahaksid enda kõrvale vaid neid inimesi, kes on Sinuga sünkroonsed ja tahad vabaneda nendest, kes pole Sinuga ühel sagedusel.

Kasvab tundlikkus toiduainete suhtes. Sa ei tea, mida süüa, kuidas toituda ning otsid endas tasakaalu. Muude asjade, inimeste suhtes kasvab Sinu tundlikkus. Sa tunned teisiti kui varem, nagu skaneerid ja tead või tajud asjadest rohkem. Oled tundlikum toidulisandite, keemia, ravimite, vaktsiinide, lisandite suhtes. Sa tunned, mis pole Sulle enam kasulik ja väldid seda. Teed koostööd enda kehaga. Kehatunnetus võib hakata muutma ja see paneb Sind tegema sporti, sest läbi selle Sa tõstad enda energiat ja hakkad kehaga töötama.

Võib tekkida tunne, et sa oled korraga mitmes kohas. Sa saad ise ravitseda endas olevaid plokke, hirme ja oma emotsioone. Sa mõistad, et see sõltub vaid Sinust. Mõistad, et sa pole niisama sellel ajal siia tulnud, et Sinul on olemas missioon, mida tulid siia täitma ja oled Valguse olend, Hing ja see elu on vaid hetk.

Oled justkui võõrandunud maailmast. Võib olla Sa ei taha olla inimeste keskel. Sind võivad ärritada kasvõi koos sinuga promenaadil jalutavad teised inimesed ja Sa võid vihastada, sest soovid üksi olla. Sulle tundub, et inimesi on liiga palju ning see koormab ja väsitab. Inimesed võivad muutuda Sulle vastikuteks ja tekitada iiveldust, kuid see on vaid mõneks hetkeks. Ärritada võivad eriti lapsed, eriti kui nad segavad Sinu olemist ning kilkavad ja jooksevad.

Võivad toimuda kiired muutused suhtlemises ja suhete loomises. Minu soovitus on – ürita üldse lahti lasta suhete loomise teemast. Samas see võib olla hirm: “Kui ma lasen lahti, siis jään üldse ilma, peab ju keegi kõrval olema”. Ei pea, see on vana muster. Lihtsalt Sa oskad nautida iseennast ja oma elu ning ei vaja kedagi oma kõrvale, kuid mõistus ei taha seda vastu võtta.

Intuitsioon kasvab, sa tead asju ette, samas avanevad uued võimed: selgeltnägemine, -tajumine ja -teadmine. Tahad olla harmoonias loodusega, tunda puude ja taimede energiat ning suhelda nendega. Võivad olla põhjendamatud emotsionaalsed hüpped. Võid tunda sügavat sisemist rahu, nagu üldse miski ei kõiguta ja läbi selle näed maailma teisiti ning ei mõista selle askeldamist ja inimeste kiirustamist. Sa ehk ei mõista, miks kõik on nii kinni mingites teemades ja annavad kõigele liiga suure tähenduse.

On võimalik, et süvenevad depressiooni seisundid. Tahad rohkem sukelduda endasse ja mõista enda sisemist maailma. Tahaksid näha teisi reaalsuseid või dimensioone. Vahest võid tunda ennast väga võimsana, samas võib puududa kannatlikkus.

Allikas: Praegusel ajal on oluline tulla käesolevasse hetke ja kohalolusse

Alexis Varnum: on aeg kustutada endas negatiivsed emotsioonid ja hirmud

9 viisi, kuidas kaitsta end energeetiliste rünnakute eest

Seotud