Alexis Varnum: Päikesevarjutuse energia avab tee suurtele elumuutustele

Maa koos inimkonnaga elab läbi kordumatuid ja globaalseid muutusi. 30. aprillist kuni 16. maini avaneb varjutuste koridor. Varjutuste energiad annavad inimestele võimaluse parandada seda, mis neid oma elus või enda juures ei rahulda. Samas, see on ka äärmiselt loominguline periood, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Varjutus on võimas astroloogiline sündmus, mille käigus inimene läbib energeetilise puhastuse. Pane kirja mõtted, ideed, avastused ja Sa saad need kõik hiljem enda ellu integreerida.

Varjutuste koridori periood on suurepärane enda ümberlaadimiseks ning hea aeg enda sihtide ja kavatsuste määramiseks. Varjutuste koridori ajal võivad inimesega juhtuda ebameeldivad sündmused, neile võib tunduda, et nad kaotavad midagi väärtuslikku või nad ei saa aktsepteerida oma elus toimuvat. Kuid kõik toimub vaid selleks, et inimene saaks edasi areneda. Tuleb osata seda näha.

Varjutuste koridori ajal tuleb hoolitseda enda keha ja emotsionaalse seisundi eest. Ürita ennast mitte koormata. Sellel perioodil võimendub kõik positiivne aga samuti negatiivne. Jälgi oma mõtted, ole tähelepanelik teiste inimeste suhtes. Parem on mitte tülitseda ega vaielda, ole ettevaatlik elumuutvate otsustega ja võimalusel tee tähtsad otsused peale varjutuste koridori lõppemist.

Sinu sisemine seisund ja mõtted loovad tuleviku reaalsust. Sellel perioodil tegele oma eluga ja vaata, mida annab parandada või muuta. Selles reaalsuses, kus Sa praegu viibid, võivad toimuda ja korduda sündmused minevikust. Selleks, et vabaneda vanadest mustritest, tee midagi teisiti, astu uued sammud, võta kavasse uued tegevused, proovi midagi uut ja alusta sellest, mida Sa saaksid juba lähiajal muuta.

Varjutuste koridori ajal ole tähelepanelik detailide suhtes. On võimalik, et sinu ellu ilmuvad märgid, miski võib näidata sulle suunda. On hea aeg soengu, juuksevärvi, riietuse, meigi ja stiili muutmiseks. Luba endale seda, mida oled juba ammu tahtnud. käitu vastavalt sellele, millisest elust oled unistanud.

Päikesevarjutuse hetkedel inimene võib tunda seisundit, et ta on suurte muudatuste keskel, et algab midagi uut. Tulevad uued ideed, tekib soov midagi muuta oma elus. Nüüd saad avada oma potentsiaali. Tee kõike armastusega. Ära takista uue tulekut, muidu tekitad endale ainult probleeme. Uus tuleb nagunii Sinu ellu, kuid kui väldid ja eitad ning osutad vastupanu, siis oled sündmuste ohver.

Päikesevarjutuse päev on hea oma tuleviku elu planeerimiseks, eriti kui soovid endale midagi uut ja huvitavat, suurt ja imelist, sellist, mis kingiks Sulle harmooniat ja heaolu. Hea on koristada, kuulata muusikat, panna põlema küünlad.

Võiksid varjutuse päeval ka mediteerida. Kujuta ette, kuidas päikesepõimikus keerleb päikeseenergia. Kujuta endale ette, et Sinus on galaktika keskpäike. Kiirga teistele valgust kui päike. Ava endas oma potentsiaal ja talendid.

Saad sellel päeval kirja panna kõik oma soovid, kõike mida tahaksid oma elus näha, tunda, saavutada. Võid oma soovidest ka joonistada. Looming on teretulnud. Kujuta endale ette oma elu 5-10 aasta pärast. Millised sündmused Sinuga toimuvad, millised inimesed Sind ümbritsevad? Milline Sina ise oled? Päikesevarjutus on hea aeg, et valida oma elu suund.

Allikas: Olla inimene tähendab teada, et me oleme ebatäiuslikud ja samas ometi terviklikud

Kas tahad teada, mida Sinu unenäod tähendavad?

Seotud