Alexis Varnum: On aeg usaldada ennast ja lasta kerge südamega minevikust lahti

Nagu ma varem olen kirjutanud, siis praegu me viibime justkui kahes erinevas reaalsuses. Asjaolud muutuvad pidevalt, kord on ühtmoodi, siis ootamatult ilmub hoopis miski muud. Sellepärast võid ka aja kulgemist tajuda erinevalt. Kord aeg liigub linnutiivul, kord venib ja sama toimub ka erinevate protsessidega, mis sinu elus aset leiavad.

Vahest võid tunda, et asjad on samad, aga märkad muutumist ja muutuvad ka Sinu reaktsioonid toimuvale. Sellel kuul Sa võid sündmusi tunda ja kogeda mitte nii nagu varasemalt ja need südmused hakkavad ka ajaliselt liikuma hoopis teisiti kui eeldad. Mõni asi liigub aeglasemat või vastupidi, see mis on vajanud aeglasemaid samme hakkab kiiresti arenema. Näiteks teekond, mida varem oled sõitnud tunniga, nüüd märkad, et oled selle läbinud kõigest poole väiksema ajaga. Märkad, et varem Sa kulutasid teekonna läbimiseks rohkem aega, kuid väliselt miski pole justkui muutunud.

Oled korraks sukeldunud oma mõtetesse ja juba oledki kohale jõudnud. Samas asjad võivad liikuda samaaegselt erinevas tempos. Näiteks seisad järjekorras, nokitsed oma telefoni ja järsku avastad, et järjekorda pole. Kauaoodatud unistused võivad järsku realiseeruda, nagu see oleks kerge ja lihtne asi. Oled pühendanud millelegi aega, jõudu, energiat ja avastad, et kõik on juba toimunud, kõik juba töötab ja Sa ei mõista, et millal see juhtus.

Poliitikas võivad tekkida uued ühingud ja võib laguneda see, mis veel eile tundus kõikumatu.

Kui Sa tahad rahulikult läbida septembrikuud, siis tuleb minimeerida pinget, eriti siis, kui sa oled loonud endale ootused. Tee enda jaoks otsus, et see sündmus on juba alanud ja sa ei saa seda mitte kuidagi mõjutada, sa ei jää sellest ilma, ega hiline. Lõõgastu, luba minna ja just sellel hetkel kõik hakkab liikuma ise ja vajalikkus tempos.

Praegu tuleb endale lõplikult selgeks teha, et vanad harjumused, eluviisid, käitumine, reageerimine rohkem ei tööta, kõike seda tuleb muuta, kui tahad olla uutes energiates. Kasuks tuleb rohkem usaldust enda suhtes.

Kui Sa oled pidevalt pinges oma elus, siis Sa hakkad nägema, et ka oodatud sündmused eemalduvad, tekivad takistused, inimesed ei tule vastu, tähtajad viiakse üle. See toimub sellepärast, et pinge vibratsioon pole vastavuses sündmuse vibratsioonile. Kõik nagu on kusagil olemas, aga pole kättesaadav, kõik on valmis, aga kasutada ei saa.

Peamine nõuanne on, et ära kiirusta ega ärritu kui Sinu ootused ei täitu. Hoia meeles, et on kaks erinevat reaalsust, mille vahel praegu oled. Ainult rahu ja lõõgastus näitavad asjade reaalset seisu.

Kasuks tuleb lihtsus, mida vähem detaile, seda kiiremini toimuvad muutused.

Septembrikuu õpetab: ära mõtle asju üle, naudi meeldivad hetki, kõik on lihtsam kui Sa endale ettekujutad. Lihtsus paneb imestama. Kuid tegelikult kõik alles algab.

Autor: Alexis Varnum

Allikas: Alexis Varnumi FB-i leht

Vaata lisaks ka Alexis Varnumi raamatu kohta “Uus reaalsus”.

Kõik sündmused, mis maailmas praegu aset leiavad, räägivad sellest, et oleme sisenemas uude reaalsusesse. Sellega seoses on kõige tähtsam kohaneda meid ümbritsevate muutustega.

Kuidas muutustega seotud hirmudest üle saada? Mis juhtub, kui ei taha oma emotsioone kontrollida? Kuidas negatiivsetest emotsioonidest ja muretsemisest vabaneda? Millised saavad olema uued suhted inimeste vahel? Milliseks kujunevad uues reaalsuses suhted külluse ja raha energiatega?

Neile ja paljudele teistele küsimustele vastab kanaldaja Alexis Varnum oma raamatus “Uus reaalsus. Kuidas tulla toime muutuva maailmaga”. Ta aitab mõista, mida toob inimeste jaoks kaasa see, kui Maa energia¬sagedus muutub. Raamat on kirjutatud neile, kes soovivad kohaneda uute energiatega, mõista enda ümber toimuvat ning elada uues reaalsuses ja tõsta oma sagedust.

Enda kohta ütleb Alexis järgmist: “Olen kanaldaja ja nägija ehk see, kellega ja kelle kaudu räägib universum. Suhtun austusega kõikidesse religioonidesse ja jumalatesse, kuid kuulan loodust ja kosmost ning õpin olema ise enda elu looja. Ma ei sea reegleid ega piiranguid ning suhtun austusega inimese enda valikutesse. Juba kümme aastat olen Facebookis jaganud teistega mulle tulnud informatsiooni, kirjutanud prognoose ja kanaldusi, aidanud inimestel mõista ennast ja saada teadmisi uute energiate kohta. Loodan, et see raamat aitab leida selgust selle kohta, mis praegu toimub ja kuidas me loome enda uut reaalsust.”

Seotud