Alexis Varnum: Käimas on olulised energeetilised uuendused

Järgmise kahe-kolme kuu peamine ülesanne on minna välja oma virtuaalsusest reaalsusse. Reaalsus on see, mis hetkel sinu elus on. Teadvusta, et virtuaalsus on sinu illusioonide, eksimuste, oletuste, soovide ja fantaasiate tulemus. Keskmine inimene viibib 90% ajast enda virtuaalmaailmas (ja ma ei räägi istumisest sotsiaalvõrgustikes või YouTube’is).

Mida praegu on oluline teadvustada?

1. Iga olukord ja situatsioon, milles hetkel viibid, see on lugu sinust endast ja mitte teistest, kes on sellesse konkreetsesse olukorda kaasatud, näiteks nagu sinu sõber, töökaaslane, partner, abikaasa, lapsed, sugulased. Tegu pole seotud nendega, vaid ainult sinuga.

2. Iga konflikt on võimalus näha, kuidas sa kukud välja oma reaalsusest. Seda eeldab ja valib sinu mõistus, ehk sellistel hetkedel tema juhib.

3. Kõik praegu toimuv paljastab võimsa illusiooni, et sa saad mõjutada midagi muud peale sinu enda elu elu, seisundi ja suhtumise. Abikaasa, vanemad, lähedased inimesed ja lapsed demonstreerivad seda sulle hea meelega.

4 Praegu nõuavad väljumist sinu allasurutud emotsioonid minevikust. Päästikuks on enda mitte aktsepteerimine minevikus, enese ja lähedaste hülgamine.

Kui sa mõistad, milline protsess on toimumas, on seda veidi lihtsam läbi elada ja veelkord tuletan kõigile meelde tänulikkust.

Paljud tahavad jätkuvalt elada vanades mustrites ja on liigselt emotsionaalsed. Suures osas need on negatiivsed emotsioonid. Võib-olla oled sa seda märganud või tundnud?

Allikas: Alexis Varnumi Facebooki leht

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.