Alexis Varnum: käes on transformatsiooni kevad

Selle aasta kevad langeb kokku ülemaailmse kevadega – maailma taassünni kevadega. See on füüsiliste ja vaimsete seaduste taassünd armastuse ja harmoonia suunas, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Uue Ajastu kõige maagilisem omadus, millesse oleme sisenenud, on valiku maagia. Pole vaja lahendada probleeme ja ületada raskusi, me peame valima ennast väljaspool mängu ja kõik kohandub iseenesest.

„Asjaolude ohvrid“ ja „sunnitud diktaatorid“, solvunud ja solvujad, need, kes teavad „kuidas peab õigesti käituma“ ja need, kes teenivad teiste heakskiitu enesehävitamise hinnaga – neid ja paljusid teisi rolle ei saa enam jätkata. Keha kaotamise oht on viimane hingede argument, et tõmmata inimene välja etendusest, kus ta tapab end enesehaletsusega ja pretensioonidega enda ja teiste suhtes. Kus ta pidevalt võitleb ümbritseva ruumiga ja seal toimuvaga.

Kui inimesed läbivad raputusi, siis väga paljud nendest just läbi nende raskete kogemuste õpivad tänulikkust. Selgub, et nad pole tegelikult kunagi suutnud andestada, või tänada südamest, või hoolitseda oma ainsa keha eest, või lasta teistel elada nii, nagu nad tahavad…

Peale illusioonide kaotamist ja vabanemist, inimene hakkab jälgima oma mõtteid, iga tegu, laseb siiralt lahti vanadest solvangutest, tervendab oma lapsepõlve ja rõõmustab iga päikesekiire üle. Ja – oh imet! – Mitte lihtsalt saab terveks vaid läbib taassünni, tema silmad avanevad ja ta hingab täie rinnaga.

Nii et, miks oodata raputust? Lase kohe lahti oma rollidest ja ela oma südame ja hingega. Paljud maskid on nii tugevalt juurtega meie keha külge kinnitatud, et neid ei saa valutult maha rebida, seega inimesed tunnevad transformatsiooni valu, kuid ära karda muutusi enda sees ja ole tänulik selle eest, mis sinuga toimub.

Allikas: Alexis Varnumi Facebooki leht

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.