Alexis Varnum: Inimkonda ootavad ees suured muutused!

Praegu on saabunud aeg, kus Sa võiksid ja tegelikult peaksid vabanema välismaailma survest. Peaksid sukelduma endasse selleks, et vabastada ennast negatiivsuse jääkidest enda mentaalses, füüsilises ja ka vaimses kehas, ehk MINA-s, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Paljud meist võivad praegu tunda nukrust, allasurutust, olla tigedad, ärritunud, tunda armastuse puudust ja üksindust, kannatada ja kogeda lisaks ka erinevaid füüsilisi sümptomeid valusid kehas, nõrkust, pidevat väsimust. Kõik need tunded ilmnevad selleks, et lõplikult olla puhastatud ja eemaldatud meelest ja kehast.

Nüüd, kui me rändame oma hinges, saame ja peame parandama ja tervendama oma elu, sest keegi teine meie eest seda ei tee. Kõik need tunded ja seisundid kerkivad pinnale ka selleks, et me saaksime olla need, kes me tegelikult oleme.

Vahest võib tekkida tunne, et miski seest nagu pöörab välja ja Sa ei saa midagi sellega teha, nagu miski sees murrab, sellepärast võivad tekkida erinevad tugevad tunded ja emotsioonid. Sa võid avastada, et kõik ärritab Sind ja teeb tigedaks, ka lähedased inimesed ja ka võõrad inimesed, kes sõidavad Sinuga näiteks bussis või liiguvad Sinu kõrval kaubanduskeskuses. Tundub, et inimesi on liiga palju, kõik surub ja tunned, nagu Sulle on vähe ruumi ja õhku.

Asi pole ju inimestes, lihtsalt Sina tunned ennast nii, parem on seda endale ausalt teadvustada. Tunnista endale, et jah, viskab üle, jah, olengi vihane, praegu on nii, aga ma tahaks, et oleks parem. Oska tunnistada enda ehtsaid tundeid käesolevas hetkes. Seisa mõni hetk kuskil eemal, hinga ja saavuta taas kontakti endaga. Kõik see on ajutine.

Ma mõistan, et enda tunnetest on raske ennast välja tõmmata, pigem kipud nendesse kinni jääma. Maale saabuvad energiad on väga võimsad ja mõjutavad kõiki, nad toovad meis välja kõike, millest tuleb vabaneda. See möödub, kuid sõltub Sinust kui kiiresti Sa saad lahti lasta ja vabastada.

Sulle võib tunduda, et oled ainus, kes elab läbi keerulisi seisundeid ja üksinda sõidad ameerika mägedel. Kord oled õnnelik ja pärast vihkad kõiki ja kõike, sees keevad erinevad emotsioonid ja tunned erinevaid kehalisi seisundeid. Kuid kõik see on vajalik, et saaksid olla tugevam, et sa oleksid võimeline elama kõrgemates sagedustes, et saaksid olla Valguse olend.

Peamine on endale teadvustada, et Sa pole üksi, paljud inimesed läbivad praegu sarnaseid seisundeid. Sukeldumine endasse on praegu väga tähtis. Sisemised meditatsioonid ja hetked, kus oled kontaktis iseendaga, teevad sind rahulikumaks ja Sa saad paremini ennast tunda energeetilistes lainetes.

Paljud inimesed, kes seda kõike ei usu, ega taha selles osaleda, nad alles läbivad tulevikus samasuguse tormi. On tulnud aeg, millal me peame endaga töötama (muidugi saab ka öelda, et ma ei pea mitte midagi), sest Sina koged praegu muutumise protsessi. Tuleb keskenduda rohkem endale ja mitte muretseda lähedaste ja oma sõprade eest, nad ei saa olla sellised nagu Sina, nad ei pea mõistma seda, mis Sinuga toimub, igaüks areneb enda tempos, kõik ärkavad tasapisi. Võib juhtuda ka nii, et inimesed ärkavad hüppega, järsku. Siis on hea, kui keegi on kõrval, kes toetab, rahustab ja ütleb, et kõik on hästi, et see, mida ärganud inimene tunneb, on normaalne.

Autor: Alexis Varnum

Allikas: Hopi indiaanlaste liider White Eagle: jää positiivseks ja säilita meelerahu, nii liigud uude maailma

Alexis Varnum: kumma reaalsuse sina enda jaoks valid, kas himu või armastuse?

Selgeltnägija ja teadjanaise Mai-Agate Väljataga nõuanne, kuidas tõmmata oma ellu seda, millest unistad

Alexis Varnum: me suudame inimkonnana tekitada endale paremat reaalsust ja tulevikku

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.