Alexis Varnum: hakka nautima füüsilist maailma ja hinda selle väärtust

Kas oled kunagi tundnud end nagu orav rattas, kes pidevalt töötab, et olla vastavuses teiste ootustega? Kui jah, siis see sõnum on sulle, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Me kõik oleme kalduvuses end võrrelda teistega ja püüame vastata väliskeskkonna ootustele. Kuid kui sa pidevalt keskendud teistele, võid kaotada kontakti omaenda tõeliste tunnetega ja soovidega.

Tegelikult on kõige olulisem hakata hoolitsema iseenda eest ja pöörata tähelepanu oma sisemisele maailmale. Kui su tähelepanu on suunatud välismaailmale mulje avaldamiseks, siis ei suuda sa tõeliselt hinnata oma kohaloleku väärtust siin.

Kui sa aga hakkad rohkem tähelepanu pöörama endale ja oma tõelistele tunnetele, siis hakkad ka hindama ja väärtustama kõiki neid asju, mida varem ei märganud. Sa võid avastada, kui mugav on su padi, kui maitsev on hommikukohvi, kui toredad on su naabrid. See võib tekitada vastastikust tänulikkust ja rõõmu peaaegu kõigest, mis elus toimub.

Kui sa vabastad end hindamiste, võrdluste ja saavutuste ahelatest, siis sa annad oma hingele võimaluse end ilmutada ja näidata oma tõelist suurejoonelisust. Sa hakkad nautima füüsilist maailma, tundma selle väärtust ja seeläbi tunned ka oma väärtust selles maailmas.

Ära unusta, et sinu unikaalne väärtus ei sarnane ühegi teise omaga. Sa oled ainulaadne ja eriline siin Maal. Sinu erilisus ei tulene mitte ainult sinu omadustest, talentidest või võimetest, vaid ka sinu ainulaadsest vaatenurgast ja elukogemustest. Seega, hinda ja väärtusta end just sellisena nagu sa oled!

Allikas: Alexis Varnumi Facebooki leht

Vaata Alexis Varnumi raamatu „Uus reaalsus“ kohta lisa kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.