Alanud Merkuuri retrograad toob kaasa pingeid ja vääritimõistmisi

17. veebruarist 10. märtsini toimub selle aasta esimene Merkuuri retrograad. See tähendab, et Maalt vaadates liigub suhtlemise, infovahetuse ja liikumise planeet Merkuur sodiaagiringil tagurpidi. Suurem osa Merkuur retrograadsest liikumisest toimub Kalade märgis, 4. märtsil aga tagurdab ta Veevalajasse.

Retrograadse Merkuuri segadust tekitavale olemusele lisab Kalade energia veelgi hajameelsust ja kalduvust valearvestusi teha. Võib esineda hämamist ja valetamist, mõni seni hästi varjatud saladus võib nüüd päevavalgele tulla.

Varem tehtud asju tuleb ehk ümber vaadata ja lõpetamata jäänu ära teha. Paremini sujuvad tegemised, mida on varem alustatud või mida tehakse mitmendat korda, päris uute ettevõtmiste alustamine võib olla raskendatud.

Pole hea aeg oluliste kannapöörete tegemiseks elus, lepingute sõlmimiseks, suurte ostude tegemiseks. Reisima minnes tasub olla eriti hoolikas ja varuda aega, tehnikaseadmete kasutamisel võib tekkida viperusi, suhtluses möödarääkimisi. Küll aga tasub nüüd üles otsida vanu sõpru-tuttavaid, päris kenasti võib õnnestuda kasutatud asjade müümine.

See, milline on seekordse retrograadse Merkuuri mõju konkreetselt Sinule, sõltub paljuski Su isiklikust sünnikaardist.

Autor: Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Julge usaldada oma südant, see aitab sul õigeid otsuseid teha

Tõmba oma ellu imed: kuidas saada seda, millest unistad?

Numeroloogia: millist karma õppetundi näitab sinu nimenumber?


Seotud