AINULT ALKEEMIAS! Doreen Virtue räägib videointervjuus peainglitest ja inglite hierarhiast

Kas teadsid, et on olemas üheksat tüüpi erinevaid ingleid? Vaata videointervjuust ja loe artiklist eestikeelset tõlget juurde, kuidas maailmakuulus ingli-ekspert Doreen Virtue räägib Alkeemiale erinevatest inglitüüpidest ning ka sellest, milliseid rolle kannavad tuntud peainglid.

Räägime inglite hierarhiast. Sa mainisid kaitseingleid, kes on meile kõige lähemad. Aga milliseid ingleid on veel olemas?
Ingleid on tegelikult üheksat erinevat liiki. Enamikku neist ei kohta inimesed kunagi. Lisaks kaitseinglitele puutume veel kokku peainglitega. Nende nimi tähendab seda, et nad on jumalaga üks ja ühtlasi tähtsaimad sõnumitoojad. Enamasti me räägime peaingel Miikaelist, kes aitab kõiki, kes teda paluvad. Ei ole oluline, et sa oleksid usklik või mõne kindla religiooni pooldaja. Miikael on jõu ja võimu ingel, samuti esindab ta julgust ja kaitset. Kui sa tunned hirmu või ebakindlust, siis on just tema see, kes saab sind aidata. Ta aitab sul tunda end turvaliselt ka autoroolis või lennureisil olles. Ta suudab aidata sind tegelikult kõiges.
Veel on olemas peaingel Rafael. Tema on tervendaja, kes töötab koos Jeesuse ja tervendavate Pühakutega. Ta aitab meil oma keha eest hoolitseda ning aitab meil hoida end terve ja noorena. Ta aitab ka siis, kui meil on motivatsioonipuudus ja me ei taha enda eest hoolitseda. Kui sa tegeled näiteks tervendamisega või sul on kätes võime, mis aitab tervendada inimesi, siis Rafael saab sind aidata, kui sa soovid sellega igapäevaselt tegeleda lausa elukutsena. Ta võib sul aidata ka õppida tervendajaks, või aidata sul leida rahalised võimalused, et end koolitada teisi aitama. Ta on hämmastav!
On ka peaingel Gabriel, kes on sõnumitooja ja keda me teame jõululoost. Just tema oli see, kes tõi Maarjale teate Jeesuse peatsest sündimisest. Ka praegu toob ta inimesteni häid uudiseid. Ta saab aidata sind, kui sa soovid kirjutada artikleid või raamatuid. Igasugune informatsiooni edastamine inimesteni – Gabriel annab sulle motivatsiooni ja julgustab sind. Samuti aitab ta leida sinu teostele publikut.
On ka veel peaingel Uriel, kes on valguse ingel. Tema saab aidata siis, kui sa vajad inspiratsiooni või mingit laadi infot. Ta on väga intellektuaalne ingel. Kuna ta on valguse ingel, siis tema kohalolekut ei ole väga tunda, kuid sa tead, et ta on seal, sest sa suudad saavutada paremaid tulemusi. Ükskord ma julutasin ja astusin sisse ühte poodi. Poemüüja oli just palunud Urieli, et talle saadetaks külastajaid. Vähem kui tunni ajaga oli pood paksult rahvast täis. Müüja oli meeletult õnnelik, et tema soov täideti Urieli poolt.
Sa nimetasid kaitseinglid ja peaingleid, millised on ülejäänud seitset liiki inglid?
Võibolla olete kuulnud keerubitest, kes näevad välja nagu inglibeebid, keda võib kohata valentinipäeval ja jõulude ajal. Keerubid on jumaliku armastuse inglid. Nad on ka romantilise armastuse inglid ja ka sellise armastuse, mis tervendab südant. Ta lohutab ka neid, kes on üksildased ja vajavad sõpra.
On olemas ka seeravid. Need on sellised inglid, kes on jumalale kõige lähemal. Nad on lihtsalt puhas valgus. Nad ei ole enamasti meie planeedil, pigem on nad kaugel üleval tähtede juures.
Siis on veel ka troonid ehk aujärjed. Nemad olid prohvet Heziekeli nägemuses. Nii et iga kord kui sa tead, et keegi saabub, siis teda saadavad troonid.
On olemas ka inglid, keda kutsutakse voorusteks. Inimesed arvavad, et ma olen nende nime järgi endale perekonnanime võtnud, kuid see pole nii.
Kõik need erinevad inglid tegelevad erinevate asjadega. Maale kõige lähemal olevad inglid on kaitse- ja peainglid.

Doreen Virtuega jutustas Ingrid Peek

Kuula täispikka intervjuud Doreen Virtuega Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!” Pilgrim poolt välja antud Doreen Virtue raamatuid ja uuri lähemalt tema inglikaartide kohta kodulehelt pilgrimbooks.ee

Video muusika autor Mick Pedaja

Video tehniline toetus tehnikarent.ee

Seotud