Aeg uuteks algusteks! Toimub Kuu loomine võimsas ja tahtejõulises Jäära sodiaagimärgis

Kuu loomine on maagiline ja uute alguste energiast laetud aeg. Seekordne Kuu loomine toimub 16. aprillil kell 4:57, kui nii Päike kui ka Kuu on Jäära märgis. Loe, mida see endaga kaasa toob ja kuidas seda aega kõige paremini enda kasuks tööle panna.

Kuu loomine on hea aeg, et panna mulda seeme, istutada idee, alustada projekte, võtta enda käsile, et teha elumuutvaid valikuid. Seekordne Kuu loomine on kantud Jäära jõulisest energiast. Tunned nüüd soovi tegutseda ja hakata korda saatma suuri asju. Jäär õhutab aga ka liigsele tormakusele ja impulsiivsusele, seega ole selles osas pigem ettevaatlik ja katsu leida enda jaoks kuldne kesktee.

Praegu on sobilikud tegevused eelkõige sellised, kus saad oma energiat panustada ja seda niiviisi välja elada. Hästi edenevad koosolekud, kus läbi ühise mõttetöö jõutakse heade ideedeni, talgud ja suurpuhastused edenevad samuti kiiresti. Hea aeg on ka looduses viibimiseks, sportimiseks, võistlemiseks, avastusretkedeks ning mängulisteks tegevusteks.

Ettevaatlik tasub olla tule ja terariistadega, samuti võivad tekkida tormakusest erinevad traumad. Esineda võib ka suurenenud tundlikust peapiirkonnas – peavalud, hambavalud, külmetumine.

Praegu on suurepärane aeg selleks, et hakata tegelema iseendaga ehk tasub seada iseennast esiplaanile. Vaata üle, kas hoolitsed enda une, toitumise ja liikumise eest korralikult. Kas sinu emotsionaalsed vajadused on täidetud? Kui tunned, et mingi valdkond sinu elus jätab soovida, siis tee plaan, kuidas seda parandada ja asu tegutsema.

Jäära tähemärgis toimuva noore kuu loomise aegu tasuks hoida enda lähedal ka jõukust ja küllust ligi tõmbavaid kristalle. Selleks sobivad tsitriin, kullisilm ja sammalahhat. Neid võib kanda enda lähedal, nendega mediteerida või paigutada nad kodus külluse nurka.

Maagilist Kuu loomist!

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: Kuidas saada kevadväsimuse kütkest vabaks?

Muuda oma elu: sinu jõupunkt asub praeguses hetkes

Mida teha kui “lambid ei sära” ehk eluenergia tase on madal?

Loe lisaks ka kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Terje Manderi raamatut “Restart. Uus algus 7 päevaga”.

Seotud