Aeg uuteks algusteks | Täna toimub noore Kuu loomine Skorpioni märgis!

Täna, 18. novembril toimub noore Kuu loomine Skorpioni sodiaagimärgis, mis toob kaasa müstilisi vibratsioone, salapära ja esile kerkivad alateadvuse varjatumad küljed. Kuna noore Kuu loomine on suurepärane aeg uuteks algusteks ja kõigest sellest loobumiseks, mis sind enam ei teeni, siis kasuta praegust aega targasti. Loe, mida Kuu loomine kaasa toob ja kuidas sa saad selle enda heaks tööle panna. Tee ka maagilist uute alguste rituaali!

Kuna Kuu loomine tähistab ka uuestisündi ja kõigest vanast lahti ütlemist, siis kasuta ka sina seda aega selleks, et alustada oma elu puhtalt lehelt. Kuna Skorpioni märk annab toetust eelkõige teemadele, mis on seotud hinge saladustega, varjatud ihade ja kiusatustega, alateadvusest esilekerkivate piirangute, uskumuste ja hirmudega, mis takistavad sul edasi liikumast, siis on praegu hea aeg tegeleda just nendest teemadest vabanemisega. Samuti on praegune aeg hea tegelemaks maagia, esoteerika ja vaimsusega. Kõik see kokku laseb kasutada noore Kuu loomise aega selleks, et leida üles oma ürgne vägi ja tugevus, mis tuleks panna tööle selleks, et vabaneda kõigest sellest, mida sa oma ellu ei vaja.

Lisaks oma sisemisele tugevusele võid võtta abiks aroomiõlisid, viirukeid, kristalle või muid abivahendeid, mis aitavad sul suurendada oma vaimseid ja maagilisi võimeid. Kuna Kuu on kantud Skorpioni energiatest, siis sobivad praegu kasutamiseks patšuli, ingver ja alati sobiv ning puhastav salvei. Loe lisa SIIT.

Kristallidest on praegu sobivaimad: malahhiit, akvamariin, kuukivi, türkiis, granaat, obsidiaan, punane jaspis, must turmaliin. Neid kristalle tasub kanda ehtena, hoida enda lähedal või nendega mediteerida. Lähtu kivi valimisel oma sisetundest.

Noore Kuu maagiline rituaal

Rituaaliks vajad:

  • Kaanega klaasnõu
  • Meresool
  • Õli (oliiviõli, mandliõli või muud, mida sobib nahale kanda)
  • Aroomiõli (omal valikul, midagi sellist, mis sulle väga meeldib)
  • Kristall (vali ülal olevast valikust üks)
  • Puhastav viiruk
  • Pliiats ja paber

Enne, kui sa oma rituaali läbiviimist alustad, on väga oluline puhastada end ümbritsev ruum negatiivsest energiast. Samuti peaksid rahustama oma meele, olema vaba stressist, muremõtetest ja kurbusest. Ruumi puhastades võid mõttes või kõva häälega lausuda: “Puhastan toa kõigest sellisest energiast, mis siia ei kuulu või mis teeb mulle halba. Laen ruumi täis positiivsust, armastust ja helgust, et tuua endale ja enda ümber rahu, tasakaalu, rõõmu ja armastust”.

Nüüd võta kaanega klaasnõu, pane sinna sisse 2 supilusikatäit meresoola, lisa pisut õli (nii, et sool oleks veidi õline, mitte ei ujuks õlis) ja 1-2 tilka aroomiõli. Sega see kõik omavahel ära. Sulge purgi kaas ja aseta sinna peale enda poolt valitud kristall.

Võta paber ja pliiats. Rahusta oma meel ja seejärel kirjuta paberile kõik see, millest soovid vabaneda ja mida soovid oma ellu tuua. Ära unusta tänada ka universumit. Nüüd voldi paber kokku ja aseta see purgi alla. Lase sellel seista üle öö või vähemalt 6 tundi.

Kui aeg on täis, siis võta purk ja mine duši all. Kasuta seda maagilist kehakoorijat, alustades jalgadest ja liikudes kuni näoni. Samal ajal, kui enda keha koorid, lausu mõttes või kõva häälega: “Ma lasen kõigel sellel minna, mis mind ei teeni ja puhastan end vanadest oma aja ära elanud mustritest, tunnetest ja olukordadest. Saan uueks ja olen avatud positiivsetele muutustele. Hõõrun maha kõik takistused ja blokeeringud ning olen kui uuesti sündinud, energiline ja valmis alustama puhtalt lehelt.”

NB! Ei ole oluline, et seda sõna-sõnalt kordad, vaid et teed seda mõtte ja südamega ning sellesse uskudes.

Kui sa oled enda koorimisega lõpetanud, siis loputa sool kehalt ohtra jooksva veega maha, kuid ära end seebiga pese. Kuivata keha ning tunne enda värskelt ja avatuna kõigele uuele ja heale.

Purgi all olnud paberi võid küünlaleegist põlema süüdata ja tuha kas laiali puhuda tuule käes või lasta jooksva veega minema.

Maagilist Kuu loomist!

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: Kuufaasid ja kehahooldus: uuri, mida on hea ja kasulik teha tänase noorkuu ajal

Kuuaiandus: taimede istutamine vastavuses kuufaasidega tagab parema kasvu ja saagi

Mida räägib kuukalendri sünnipäev sinu elu ja saatuse kohta?

Kodumaja numeroloogia: vaata, kas praegune kodu on sulle parim

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.