Aasta lõpp on aeg, et puhastada teed uute energiate vastu võtmiseks

Vana aasta viimastel päevadel on hea aeg teha möödunud aastast kokkuvõte, heita pilk toimunule ja teadvustada, kuhu oled tänaseks jõudnud ja kuidas ennast tunned, vahendab Kristallikoda.ee.

Kuna ees ootab aasta, mille läbiv teema on pühendumine kõige olulisemale ja tegutsemine sellele vastavalt, siis on aeg üle vaadata oma piirid ja valikud. Seda eriti suhete ja töö osas, mis mõlemad on valdkonnad, milles saab edukas olla vaid pühendudes. Kui tunned end ülekoormatu ja väsinuna, siis on see märgiks, et on vaja muuta oma valikuid ja seada piirid õigesse paika. Võta aeg maha ja vaata oma elu ja ennast praeguses eluhetkes.

Vaata oma hetkeolukorda suuremas pildis. Kas selliselt jätkates näed sa enda ees terendamas avarat perspektiivi ja tunned, et sulle avaneb piiritu arv võimalikkusi? Kui jah, siis astu julgelt edasi, oled õigel teel. Kui ei, siis on aeg vabaneda mittevajalikust ja avada end uutele väljakutsetele.

Selleks, et oma elus midagi muuta, on vaja silmitsi seista oma hirmudega, mis sind seni on takistanud elamast täiel rinnal. On aeg endale teadvustada, kuidas sa tegelikult elada tahaksid, kuhu su süda ja hing tegelikult tõmbab ja mis sind takistab sellisel viisil elamast. Peale hirmu ei saa sind miski takistada. Ja hirm kaotab oma võimu otsekohe, kui see teadvustada ja sellega silmitsi seista.

On aeg lõpetada ebamugavate teemade vältimine ja teadvustada ennasthävitavad mõtte- ja käitumismustrid. Niipea kui lõpetad vältimise, põgenemise ja edasi lükkamise, hakkab elu sulle pakkuma uusi võimalusi ja võimalikkusi.

Jää enda vastu ausaks, vaatleja positsioonile, ära võta ennast ja elu liiga isiklikult ega emotsionaalselt. Võta vastutus oma elus toimuva eest, siis avaneb sulle ka vabadus oma elu muuta . Kui otsustad usaldada elu, ei saa elu sulle iial liiga teha. Jää truuks oma hinge ja südame kutsele ja ole valmis astuma samme tundmatusse. On vaja otsustada, kuhu ja millesse sa edaspidi panustad ning kinnitada oma valikuid tegudega.

Aasta lõpp on rahulik ja mõtlik aeg, mil kiirustamata kokkuvõtteid teha, et puhastada teed uute energiate vastu võtmiseks. Raputa maha see, mis sind takistab või alla tõmbab, ole tänulik oma elu ja õppetundide eest, löö selg sirgu ning pilk selgeks. Pöördu nõu saamiseks oma sisemise guru poole, sinust ja sinu elust ei tea keegi rohkem. Oma sisekosmose piiritutest avarustest võid leida kõik vastused, mida vajad, kui oled nõus need vastu võtma. Su keha annab sulle eksimatult teada, kas oled oma hingetee ja kõrgeima potentsiaaliga kooskõlas või mitte. Võta aega end kuulata. Leia endas rahu ja rõõmu allikas.

Rahulikku aasta lõppu!

Allikas: Traditsiooniline aastavahetus: järgi neid kombeid ja uuel aastal saadab sind õnn, edu ja küllus!

Teistmoodi aastavahetuse traditsioonid

Seotud