9 võimast mantrat, mis annavad jõudu siis, kui on raske

Me kõik teame, et elu võib vahel väga raske olla. Ei ole vahet, kes sa oled, me kõik teeme läbi oma lahinguid siin või seal. Loe edasi ja õpi selgeks üheksa mantrat, mis aitavad sul läbi minna rasketest aegadest!

Kui sa oled silmitsi raske olukorraga, vajad sa midagi veel, et aidata sellest end läbi suruda ja leida energiat, et edasi liikuda, et tõusta taas üles ja olla valmis järgmisteks katsumusteks, mida elu su teele toob.

1. Parim on alles ees. Jäta alati meelde, et praegune olukord ei ole sinu sihtpunkt, kuhu jõudma pead. Parim on alles ees. Praegune hetk ei ole tulevik. Ainus fundamentaalne loomulik seaduspära on muutus. Kui asjad ei lähe praegu hästi, siis see lõpuks möödub. See muutub. Lihtsalt hinga ja hoia end ärkvel.

2. Halvad asjad võivad juhtida heade asjadeni. Mõnikord halvad asjad, mis meiega meie eludes juhtuvad, panevad meid otsejoones sellele teekonnale, kus juhtuvad parimad asjad, mis eales meiega juhtunud on. Ainult meie hoiakud loovad negatiivseid reaalsusi meie meeles. Tõeline reaalsus on see, et universum on ükskõikne. Sa ei või eales teada, mis võib peale halba kogemust tulla. Ja see tõenäoliselt ei ole nii halb kui meie meel meid uskuma paneb.

3. Jätka edasiliikumist. “Kui sulle ei meeldi, kus sa oled, siis liigu! Sa ei ole puu.”. Elu seisneb liikumises. Kui sa tunned, et sa oled näruses suhtes, siis liigu edasi. Kui sa ei suuda taluda enda tööd, siis lõpeta. Sul on valikud. Sa pead õppima, kuidas neid võimalusi näha. Mõnikord vajad sa jugustust, et aktsepteerida, et sa ei ole õnnelik, ja pead edasi liikuma.

4. Lase lahti minevikust. “Sa ei saa austada järgnevat peatükki, jätkates eelmise ülelugemist.”. Ei ole oluline, kui halb sinu minevik oli. See on praeguseks minevik. Praegune hetk, just nüüd, on kõik, mis eksisteerib. Kui sa ei jäta maha minevikku ja ei fokusseeri end sellele, mida sa täna teha saaksid, ei ole sa ealeski võimeline edasi liikuma ja elama praeguses hetkes. Sa pead õppima õppetunnid minevikust ja alustama uuesti tänasest.

5. See ei ole tõenäoliselt mõeldud sulle. “Kui see ei avane, siis ei ole see sinu uks.”. Isegi kui sa teed millegi nimel kõvasti tööd, ei ole asjad teinekord ette nähtud. Sa ei saa kõike kontrollida. Aktsepteerimine on vajalik selleks, et sa saaksid liikuda ja näha, et sind on veel võimalusi ootamas.

6. Tuleta endale meelde, kes sa tõeliselt oled. “Mõnikord pead sa astuma kõrvale, saama natuke õhku ja tuletama endale meelde, kes sa tõeliselt oled ja kus sa tõeliselt olla tahad”. Tänases kiire elutempoga ühiskonnas me aegajalt unustame, kes me tõeliselt oleme. On väga hea aeg teha paus ja koguda mõtteid ning puhastada meeli.

7. Segune noortega. “Mõnikord pead sa suhtlema 3-4 aastastega selleks, et sa mõistaksid taaskord elu”. Me kõik mõtleme, et me oleme praktilised ja ratsionaalsed, siiski me tihti interpreteerime elu lihtsust valesti. Elu on midagi, mis on rõõm ja kohalolu.

8. Kuula. “Kuula ja vaikus on kirjutatud samade tähtedega (ingl. k. “listen” and “silent”). Mõtle sellele”. Me õpime palju enamat kui me kuulame ja mõistame inimesi, kui ainult kuulame selleks, et vastata. Õpi inimesi kuulama ilma mõtlemata, mida öelda, kui inimene lõpetab rääkimise.

9. Kuula oma südant. “Mõnikord peaksid sa lõpetama rohke mõtlemise ja minema sinna, kuhu su süda sind viib”. Ülemõtlemine viib meid enamasti viha ja kahtlusteni. On parem end lahti ühendada ja saada kontakti oma tõeliste tunnetega, mida sa arvad, et elus olulised on. Lõpeta hinnangud ja räägi iseendaga rohkem.

Ekstra mantra: Ära lõpeta uskumist! “Ära ealeski lõpeta uskumist imedesse, sest imed, need juhtuvad iga päev!”. Lootus on üks kõige tähtsamaid emotsioone, mis meil on. Kui me ei ole positiivsed parema tuleviku osas, siis on suur võimalus, et see tõesti paremaks ei lähe. Andes iseendale lootust, lahenevad asjad lõpuks ikkagi väga hästi.

Tõlkis: Triin Katriin

Allikas: Ewao.com

Seotud