9 selget märki, mis näitavad, et universum “kõneleb” sinuga

Me kõik oleme universumi jõudude ja energiaga tugevas ühenduses. Mõned meist tunnevad seda tugevamini, teised aga võibolla pisut vähem. Siin on sulle üheksa märki, mis annavad teada, et universum”kõneleb” sinuga ja suunab sind kusagile, olgu see siis ohust eemale või uuele teele, mis viib sind sinna, kus on sinu jaoks õigeim koht.

1. Korduvad sündmused

Kas sa oled märganud, et mõnikord kipuvad mingid asjad sinu elus muudkui korduma. Sa lööd end pidevalt ära, sa kaotad asju, ajad oma jooke ümber, jooksed muudkui kokku ühe ja sama inimesega, satud lugema korduvalt mõne sinu jaoks olulise asja kohta jne jne. Need asjad ei juhtu lihtsalt sellepärast, et sa oled ühtäkki kõvasti kohmakamaks muutunud või vastupidi märkad lihtsalt rohkem teatud kindlaid asju. Need on selged märguanded sellest, et peaksid oma tegudele ja mõtetele rohkem tähelepanu pöörama. Aeglusta oma igapäevaelu käiku nii, et saaksid rahulikumalt ja keskendunumalt pöörata tähelepanu sellele, mis sinu ümber toimub. Ehk on sinu elus midagi sellist, mis kiires elutempos kipub kahe silma vahele jääma, kuid mis on sinu jaoks tegelikult väga oluline.

Märgid jõuavad alateadvusse harilikult kiiremini kui teadvusse. Isegi kui me veel ise täielikult ei mõista üht või teist asja või millegi tähendust, siis meie alateadvus võib juba olla teadlik sellest, mis toimub ning näitab meile unenägude kaudu asju, mis on olulised. Pea unenäopäevikut ja kirjuta üles, mida sulle näidati. Peagi võid avastada, et unenäod pole pelgalt uned, vaid sõnumid, mis lasevad sul näha seda, mida ärkvel olles ei märka.

Universum saadab oma sõnumeid ka loomade või lindude vahendusel. Kas oled vahel kuulnud, kuidas linnuke koputab aknale või ilmub sinu juurde teab kust äkki liblikas või lepatriinu. See võib sulle ette ennustada õnne ja juhatada sind õigele teele, kuid samamoodi võivad loomad ja linnud sind ka ohu eest hoiatada või mõnele muule aspektile sinu elus viidata, millega peaksid tegelema. Seega, pööra alati tähelepanu märkidele, mida saad loodusest, sest see on selge ja kindel märguanne “ülevalt”. Loe loodusmärkide kohta lähemalt siit: Šamaan Anu Pahka: sümbolid loodusest, mille nägemist tasub võtta kui kõrgemalt saadetud märki

Kas oled tihti kella vaadates avastanud, et kell on 11.11 või ärkad öösiti üles kell 4.44? Need ei ole kokkusattumused, vaid üks viisidest, kuidas sulle märku antakse. Kui kohtad pidevalt mingit numbrit, siis tasub sellele hoolikalt tähelepanu pöörata. Numbritel on ka oma tähendused, seega saad lihtsalt välja uurida, millist soovitust või märguannet sulle proovitakse saata. Sellest, kuidas inglid räägivad sinuga läbi numbrite, võid lisa lugeda siit: Milliseid sõnumeid saadavad inglid sulle läbi numbrite?

Kindlasti oled kogenud seda, et just mõtled kellegi peale ja see inimene kas helistabki sulle või tuleb tänaval vastu. See on märk sellest, et oled oma mõtete ja tegudega õigel teel ning universum suhtleb sinuga vahetult. Sünkroonsus aitab mõista paremini maailma, iseennast ja inimesi. Sulle antakse universumi poolt positiivne märk ja sinul jääb seda vaid tähele panna. Kui õpid nägema sünkroonsusi oma elus, siis suudad ka mõista elu paremini. Kui soovid sünkroonsusest lähemalt lugeda, siis vaata siia: Vaimsus igapäevaelus: sünkroonsused

Kas oled märganud, et mitte alati ei ole sa haige sellepärast, et midagi on füüsiliselt korrast ära. Üsna tihti kogeme me kehalisi hädasid või märguandeid selle tõttu, et hoopis meie meelel või hingel on midagi, mis ei ole leidnud lahendust või mille oleme oma alateadvusse lukustanud. Kui sul on mõni tervisehäda, siis katsu mõelda, kas selle taga võib olla midagi enamat, kui esmapilgul paistab. Näiteks võib seljavalu anda märku sellest, et oled oma õlgadele võtnud liiga raske koorma. Kurguprobleemid viitavad väljaütlemata tunnetele ja mõtetele jne jne. Sinu valu võib olla väga oluliseks teejuhiks sinu tervenemise ja vaimse arenemise ning kasvamise teel. Loe lisaks: Õpi lugema oma keha: mis on haiguste vaimsed põhjused?

Mõnikord kuuleme raadiost laulu, mis jääb lihtsalt “kummitama”. Ja asi ei ole selles, et see on mõni hitt, mida mängitakse söögi alla ja söögi peale, vaid tegemist on millegi sellisega, mis justkui kõnetab sind. Enamasti on selleks mõni fraas, mis kinnistub ja hakkab ainu korduma su meeles. Sellele tasub kindlasti tähelepanu pöörata, sest just need sõnad, millest sa üle ega ümber ei saa, võivad anda sulle olulise märguande selle osas, kuidas peaksid toimima või millest peaksid hoiduma.

Vahel tunned ootamatult mõnd tuttavat lõhna või siis ilmub teatud lõhnaga seoses sinu ette mõni kujutluspilt. Nii head aroomid kui ka ebameeldivad lõhnad, mis sulle äkitselt ilmuvad, võivad anda sulle märguande. Võid ka märgata, et mõned lõhnad kipuvad korduma. Võid tunda näiteks olukorras, kust tasub pigem lahkuda, hallituse või suitsuvingu lõhna. Samas näiteks roosilõhn või värskelt niidetud muru lõhn on enamasti head märguanded. Ole tähelepanelik ja jälgi, mis sinu ümber toimub. Nii on sul tulevikus lihtsam mõista, mida üks või teine aroom sinu jaoks tähendab.

Alati tasub usaldada oma sisetunnet. Kui tunned äkitselt tugevat soovi kusagilt lahkuda või alustatud teelt tagasi pöörata, kuigi see soov võib tunduda täiesti põhjendamatu, siis tasub seda ikkagi teha. Sinu sisetunne võib sind niiviisi hoiatada ees seisva ohu eest. Samamoodi tasub jälgida seda, kui tunned, et pead mõnda kohta kindlasti minema või mõne inimesega ilma mingi olulise põhjuseta ühendust võtma, siis ära kõhkle ja tee seda. Sinu tunded on ühed jõulisemad teejuhid, mida tasub kuulata.

Loe lisaks: Ürgne naiselikkus sisaldab maagilist nõiaväge

Mees, kui pelgad ja tahad elada oma tavalist elu, ära seo end müstilise naisega!

Ettevaatust! 3 musta maagia trikki, mida ära kunagi ette võta

Nõid Anete: selgeltnägijad maksavad oma ande eest alati

Selgeltnägija Kristiina Raie: Mõistuse roll olla täidesaatev, realiseeriv ja vastuvõttev jõud – mitte otsustav!

Teadjanaine Mai-Agate Väljataga: vaimne ärkamine on see, et saad teada, kes sa tegelikult oled

Vigala Sass: vägi on teadmised ja nende kasutamise oskus end ümbritsevas keskkonnas

Seotud