9 ilusat mõtet, miks hingesugulane on hoolimata kõigest alati sinuga

Hingesugulased on need, kes peaks meiega jääma terveks eluajaks ja veetma meiega nii palju aega kui võmalik, kuna sellest võidavad mõlemad osapooled ning lisaks ka kõik ümbritsevad inimesed. Loe järgnevat nimekirja, et mõista täpsemalt, miks hingesugulaste koostöö mõjub väga positiivselt.

1. Te jagate universaalset ühendust. Lähtuvalt suhte-eksperdi Dr. Carmen Harra sõnul, hingesugulased ühenduvad teineteisega innukalt läbi kõikide tasandite. Üks võib lõpetada teise lauseid, nad võivad vastata teineteise kõnedele samaaegselt või lihtsalt and tunnevad, et nad ei suuda oma partnerita olla.

2. Hingesugulased on koos vapramad ja inspireerivamad.

3. Hingesugulased jagavad emotsionaalset ühendust. Raamatu autori Dr, Sue Johnsoni sõnul hingesugulased jäävad teineteise lähedusse ja neile võib usaldada oma saladusi, annavad sulle täieliku tähelepanu ja mõistavad sinu vajadusi, puudutavad sinu kätt kui sa oled veidi ebakindel, naeratavad ja kallistavad sind kui sa oled kurb ja õrnalt lohutavad sind, kui sul on valus.

4. Hingesugulased soovivad sügavalt kirglikke suhteid.

5. Hingesugulased näevad tulevikku ühte moodi. Hingesugulased soovivad, et tulevik rulluks lahti sarnasel moel.

6. Hingesugulased annavad teineteisele tõelist kindlustunnet ja lugupidavat suhtumist. Te olete ehedad teineteise seltsis, pakkudes mugavust ja naudingurohkust. Selline loomlik intiimsus ja autensus on vaieldamatult ja läbinisti positiivne.

8. Hingesugulane paneb sind tundma täielikult ja üdini turvaliselt.

9. Sa tunned armastust oma hinges.

Toimetas: Triin Katriin

Allikas: 15 südantpuudutavat tsitaati hingesugulasest

11 märki, mis näitavad, et sinu kallim on sinu hingesugulane

Teekond oma hingesugulaseni: kuidas teda ära tunda?

Seotud