8 põhjust, miks Tantrafestivalil osalemine võib sulle sobida

11.-13. juuli toimub Viljandimaal juba teist aastat Rahvusvaheline Tantrafestival. Vaata järele, kas see täiesti teistmoodi suvesündmus sulle üldse passib.

1. Sa tahad tantra kohta rohkem teada saada

Nagu festivali nimigi viitab, õpitakse kolme päeva jooksul tantrafestivalil seda iidset õpetust tundma. Festivalil tehakse muu hulgas tantristlikke rituaale sensuaalsuse, erootika ja vaimsuse vallast ning eraldi tantraõpetusi meestele ja naistele. Lisaks sellele toimub tantrapidu vaimsete mängude ja võistlustega.

2. Sa tahad kohata huvitavaid, avatud inimesi

Tantrafestivalile tulevad kokku imelised inimesed, kes on avatud ja huvitavad isiksused. See festival on kõige põnevam sotsiaalne ringkond, kuhu sa kunagi sattuda võid.

3. Sa tahad õppida tundma iidseid traditsioone

Tantrafestivalil õpitakse tundma aastatuhandeid vanu, iidseid tantra traditsioone. Festivalil osalejad saavad tuttavaks müstilise tantraõpetusega, mis võib inimeste elu muuta väga imeliseks. Tantra on oma elu jaatava loomu poolest just sobilik tänasesse päeva.

4. Sa tahad õppida oma ala professionaalidelt

Tantrafestivalile tulevad kohale parimad rahvusvahelised ja kohalikud tantraõpetajad, kelle eestvedamisel toimub palju õpitube ja tantraloenguid. Kohal on kakskümmend õpetajat kuuest erinevast riigist: USA, Iisrael, Austria, Inglismaa, Eesti, Rumeenia,

5. Sulle meeldivad orgasmid

Üks haru, millega tantra tegeleb on ka seksuaalsus. Tantrafestivalil õpid sa, et sinu seksuaalsusel on veel avastamata dimensioone. Iga mees ja naine on võimeline kogema multiorgasme. Õpetajad, kes festivalile tulevad, õpetavad kohapeal praktikaid ja teooriat, kuidas energiaid läbi keha nii liigutada, et see toob kaasa imelised naudingud. Siiski tuleks silmas pidada, et tantrafestivali puhul ei ole tegemist labase seksilaagriga.

6. Sa tahad kogeda muule lisaks ka vaba keha praktikaid

Festivalil on olemas nn vaba keha ala, kus viiakse läbi väga lahedaid tegevusi keha austaval moel. See tähendab, et tegevused sellel alal hõlmavad kas osalist või täielikku alastiolemist. Näiteks toimub seal puhastav tulerituaal, laupäeva hommikul jumalannade kümblustseremoonia ja palju-palju muud. Vaba keha alal saab vabalt ujuda ja päikest nautida. Vaba keha ala tegevustes osalemine on võimalus ja muidugi mitte kohustus.

7. Sulle meeldib männilõhn ja puhas õhk

Tantrafestivali alal on keelatud alkohol, suitsetamine ja narkootikumide tarbimine. Seega veedad sa kolm päeva rahulikult looduses, kus keegi ei mürgita sinu keha ega meelt sigaretisuitsuga ning sind ümbritsevad inimesed, kes suudavad elust mõnu tunda ka ilma alkoholiuimata.

8. Sa tahad olla parem ja tervem inimene – nii vaimselt kui seksuaalselt

Tantrafestivalil on ka bazaari- ja teraapiaala, kus on saab olema mitukümmend huvitavat müüjat ja terapeuti enda teenuseid pakkumas. Näiteks saad sealt osta väestatd ehteid, igasuguseid ökoasju või nautida tantramassaaži.

Lisainfo: www.tantrafestival.ee või tantra- ja joogakooli Bhairava Yoga koduleht.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.