8 märki, et sinu kallim ei ole siiski see “üks ja õige”

Vahel on meie soovunelm ilusast suhtes ja täiuslikust kallimast nii suur, et ignoreerime märke, mis tegelikult peaksid meie peas häirekella tööle panema. Siin on kaheksa asja, mille olemasolul tasub sul hoolikalt järele mõelda, kas sinu kallim on ikka see, kelleks teda pead.

1. Tema ja sinu vahel on kindel kaitsemüür

Emotsionaalne lähedus peaks suhte arenedes kasvama ning omavaheline usaldus suurenema. Kui sinu kallim ei ava end sulle, kui ta hoiab saladusi ja eelistab oma muredest kellegi teisega rääkida, siis võiksid endalt küsida, miks see nii on.

2. Omavahelised probleemid jäävad lahendamata

Kui sul on olnud oma partneriga tõsiseid arusaamatusi, ta on petnud sind või sinu usaldust kuritarvitanud, siis hoolimata sellest, et see asi on minevikku jäänud, ei ole sul ikkagi täit selgust, miks see nii juhtus. Sinu kallim ei anna sulle vastuseid, te ei aruta asju üheskoos, vaid probleemid lihtsalt vajuvad vaikselt päevakorrast ära, kuid ometi hõljuvad pidevalt peakohal.

3. Mineviku vigu ei tunnistata

Kuna partner pole valmis ennast avama ega ka oma vigu tunnistama, siis iga kord kui asjad taas pingeliseks lähevad, ujuvad välja ka kõik need mineviku probleemid, mis lakkamatult teie suhte kohal tiirlevad.

4. Sa mõtled aegajalt, milline oleks elu ilma oma partnerita

Kas olete küll koos aga ometigi mõtled vahel, et milline oleks sinu elu ilma oma kallimata? Ehk fantaseerid, et ta oleks teistsugune või oleks tema asemel lausa keegi kindel “teine”? Kui sa unistad teistsugusest kallimast, siis tuleks ehk praegune lahti lasta ja edasi liikuda?

5. Teie suhe on justkui tupikus

Kui suhe toimib, siis see kasvab ja mõlemad partnerid saavad seeläbi paremaks, kogenumaks ja kasvavad samuti vaimselt ja emotsionaalselt. Kui sinu suhe on pidevalt “on ja ei ole” seisundis ning sa ei tea, kas teil on tulevikku või kas sinu “teine pool” on üldse õige sinu jaoks, siis raiskate mõlemad lihtsalt oma aega.

6. Halvustamine ja mürgised märkused

Kas kasutate omavahelises suhtes silmade pööritamist, üksteise inetute nimedega kutsumist, ähvardamist või manipuleerimist? Kui nii, siis kahjuks tekitab selline tegevus teie vahele tiheda emotsionaalse müüri, millest üksteise südameni on väga raske pääseda.

7. Sinu sisehääl ütleb, et see suhe ei ole sulle õige

Ükskõik kui palju sa üritad end kaine mõistuse abil veenda, et suhtesse jäämine on mõistlik, teil on ühised sõbrad, üksi on raskem hakkama saada… Kui sinu sisehääl ikkagi annab sulle pidevalt märku, et on aeg edasi liikuda, siis kuula ennast.

8. Te ei panusta suhtesse

Suhte alguses pingutavad kõik, et endast head muljet jätta, et oma kaaslast kuulat, mõista ja vajadusel aidata. Vahel aga juhtub nii, et suhte arenedes unustatakse, et iga asi vajab kasvamiseks ja õitsemiseks hoolitsemist, panustamist ja armastust. Kui võtate üksteist iseenesestmõistetavalt ja ei taha pisutki oma kallima nimel pingutada, siis ilmselt pole ta ka piisavalt oluline.

Loe lisaks ka kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Kümme märki, mis näitavad, et su kallim on sinu jaoks just see õige

Armastuse ligitõmbamine

Kadri Luik: kui mehel sind nähes silm kohe särama ei löö, siis pole mõtet teiste meeste eest peitu pugeda ja seda printsi lõputult ootama jääda

Miks kardavad mehed ennast siduda?

Missugusel viisil osutatud armastus jõuab kõige paremini inimeseni?

Seotud