7 tarkust, mida su hing tahab, et sa teaks

Me oleme kõik erilised ja omamoodi ning tulnud siia maailma kogema erinevaid asju. Küll on aga mõned tõed, mis hoolimata meie õppetundide pikkusest ja raskusest tuleks meil kõigil alati meeles hoida.

1. Sa oled oluline

Sa oled väärtuslik ja täiuslik just sellisena nagu sa oled. Kui sa tunned, et sa pole piisavalt hea või mõtled, et enne kui sa ei tegele oma vigadaga, ei kõlba sa millekski, siis sa eksid. Muidugi saab alati paremaks saada ja õppida, kuid see ei tähenda, et sa oled praegu väärtusetu. Sa oled teemant ja kui seda lihvida, lööb see vaid tõeliselt särama.

2. Sul on olemas kõrgem hingeline juhatus

Kui vahel tunned end üks ja justkui kannad kogu maailma koormat oma õlgadel, siis tasub meelde tuletada, et tegelikult oled sa alati hoitud. Sinu kõrgem mina juhib sind eksimatult, kuid vahel on vaja selleks, et seda kuulda, lasta ohjad lõdvemaks ja mitte nii kramplikult kontrollida oma elu. Anna endale vabadust ja vaikust, et kuulata, kuidas sind juhatatakse õigete valikuteni.

3. Sa oled seiklemas ja avastamas

Sinu kehastumine siin Maal on toimunud selleks, et saaksid kogeda nii oma hinge kui keha jaoks unustamatuid seiklusi ja omandada õppetunde. Tunne rõõmu neist võimalustest, mis sulle on antud, et kogeda sinu jaoks olulisi, põnevaid või väljakutseid esitavaid situatsioone läbi maise keha.

4. Elu peegeldab sulle vastu sind ennast

Sinu väline elu on selle peegeldus, mis toimub sinu hinges. Elu toimib peeglina, et näidata sulle kätte need kitsaskohad või probleemid, millega võiksid tegeleda ja mille võiksid enda jaoks lahendada, et saaksid liikuda hingelise arengu uuele tasandile, mis pakuks sulle rohkem naudingut ja rahulolu.

5. Järgne oma kirele

See, mis pakub sulle rõõmu ja naudingut, viib sind sinna, kuhu sa liikuma pead. Usalda oma sisetunnet. Pööra tähelepanu sellele, et sa teeksid oma elus seda, mis valmistab sulle rõõmu ja teeb sind õnnelikuks. Just see annab sulle aimu, kas liigud oma elus õigel teel.

6. Kõik, mis toimub, toimub sinu jaoks

Kõik inimesed ja olukorrad on sinu elus selleks, et aidata sul areneda, omandada õppetunde ja hingeliselt kasvada. Kui mõni teema kipub sinu elus ikka ja jälle korduma, siis pööra sellele erilist tähelepanu, õpi sellest ja ole tänulik kogemuse eest, mille omandasid läbi selle.

7. Sina oled see, kes vastutab

Sulle antakse valik, kuidas reageerida elus ette tulevatele olukordadele ja kuidas käituda inimestega. Samuti saad valida, millele sa oma tähelepanu pöörad ja millega sa ei tegele. Selle asemel, et süüdistada kedagi teist oma elus toimuva eest, võta enadale teadlikult vastutus ja sa näed, kuidas hakkad tegema hoopis hoolikamaid valikuid.

Toimetas: Katrin Oidra

Seotud