7 olulist unenäosümbolit, millele peaksid alati tähelepanu pöörama

Uni viib meid maailma, kus alateadvus näitab meile seda, mis on meie tavateadvuse eest varjul. Kui oskad neid märke tähele panna, siis mõistad enda kohta paremini neid asju, mis muidu jäävad sulle arusaamatuks.

Need on sümbolid, mida peaksid tähele panema:

1. Kastid. Kui sa näed unes kaste, siis tähendab see, et sa üritad iseenda eest midagi eemal hoida või eitad midagi, mis on ometi sinu elus olemas. Kui sinu unes on tühi kast, siis oled ilmselt milleski pettunud. Kui kaste on palju, siis näitab see, et sul on mingid emotsionaalsed probleemid, mida üritad iseenda või teiste eest varjata.

2. Telefonid. Kui näed unes, et telefon heliseb ja sulle on kõne, siis tahab mingi osa sinust sulle märku anda, et peaksid millelegi senisest enam tähelepanu pöörama. Telefonihelin tähistab võimalust, mis saabub sinu ellu ja millest võiksid kinni haarata. Kui telefon heliseb aga sa ei võta toru, siis annab sinu alateadvus sulle märku, et sa eirad mingeid endale olulisi signaale.

3. Kuu. Kui näed unes Kuud, siis tea, et sa varjad mõnd oma olulist isiksuseosa avalikkuse eest. Kuna kuu on seotud alateadvuse ja naiselikkusega, siis on see mõni sinu loov või artistlik külg, mis ootab valla päästmist.

4. Teed. Kui näed mõnd rada või laia teed, siis tea, et see sümboliseerib sinu elus toimuvaid arenguid. Kui tee on sirge ja tasane, siis tähendab see, et sinu käeulatuses on lahendused, mis aitavad sul lihtsalt edasi liikuda. Kui aga näed konarlikku või augulist teed, siis peaksid hoolega järele mõtlema, kas mõni sinu hiljutine otsus oli ikka õige.

5. Lilled. Kui näed kaunist lille kasvamas, siis kuulutab see, et sind on ees ootamas mõni meeldiv sündmus, kohtumine toreda inimesega või mõni soodne võimalus. Kui näed unes närtsinud lilli või kuivanud taimi, siis on mingi etapp sinu elus ümber saanud ning sul tuleb see seljataha jätta.

6. Vesi. Kui unes nähtud vesi on selge ja läbipaistev, siis on sind ees ootamas head ajad. Kui aga vesi on sogane, siis on ette tulemas probleemid. Kui lähed ise sogasesse või musta vette, siis on oodata haigestumist. Unes nähtud üleujutus (eriti, kui see on sinu elukohaga seotud) hoiatab sind päris elus ähvardava ohu eest.

7. Lendamine. Lendamine võib tähendada millestki vabanemist, mis on sind pikka aega häirinud. See tähistab ka enese teadlikkuse ja iseenda avastamist. Tihti seostatakse unes lendamist ka kirka unenägemisega (lucid dreaming).

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: Unenägude maagia: mida näitavad erinevatel nädalapäevadel nähtud unenäod?

Unenägude seletamine: mida tähendab sinu unes nähtud inimene?

Õudusunenägude küüsis: mida tähendab sinu unes nähtud painaja?

Vaimude õpetus unenägemisest: mis toimub vaimuga meie magamise ajal?

Seotud