7 kristalli, mis aitavad suurendada sinu vaimseid võimed ja intuitsiooni

Kristallid on suurepärased kaaslased siis, kui vajad pisut toetust ja abi meele rahustamisel, tunnetuse tugevdamisel ja oma südamehääle usaldamisel. www.wildwoman.ee soovitab järgmisi poolvääriskive, mida võiksid hoida enda läheduses või kasutada meditatsioonis või meelerännakutel, et saada oma sisemiste jõududega ja universumi energiatega paremat kontakti.

Kristallidel on võime aidata kaasa meis peituvate võimete avaldumisele. Selleks võiksid soetada endale kas ehte näol või lihvitud kivina ühe allpool loetletud maagilistest kividest. Vaata lisa: poolvääriskivid väekates ehetes ja külasta ka WildWoman’i Facebooki lehekülge.

1. Ametüst – see kaunis lilla kivi on erakordselt kõrge vibratsiooniga. Ta toob rahu ja kaitseb psüühiliste rünnakute eest. Meditatsioonis kasutatuna juhib ta mõtted maapealsete asjade juurest rahu, armastuse ja sügava mõistmise juurde. Ametüst kergendab valikute tegemise protsessi ning aitab leida oma südamerada. Tuues välja peidetud psüühilised anded, aitab see maagiline kivi jõuda sul oma hinge varjatud saladusteni ning avastada oma tõeline vaimne potentsiaal. Kui soovid intuitiivseid ja ettekuulutuslikke unenägusid, siis paiguta ametüst oma voodi lähedusse.

2. Akvamariin – müstiline kivi, mille energiad rahustavad meelt ja vaimu. Ta aitab neutraliseerida pimeduse jõude ja tõmbab ligi positiivset energiat. Suurendab empaatiavõimet, tundlikkust ja julgustab ennast usaldama. Ta teravdab intuitsiooni ja aitab avada selgeltnägemise võimet. Akvamariin on ka suurepärane meditatsioonikivi, mis aktiveerib vaimset teadlikkust.

3. Labradoriit – väga võimsa energiaga kivi, mis aitab aurast eelmale hoida soovimatuid energiaid ja takistab energia lekkimist. Kergendab rände teistesse maailmadesse ja eludesse. Aitab müstikaga tegelemisel ja stimuleerib intuitsiooni. Võimaldab alateadvusest sõnumeid pinnale tuua ja neid tõlgendada. Aitab suurepäraselt illusioone hajutada ja toob pinnale selge tõe.

4. Herkimeri teemant – stimuleerib psüühilisi võimeid ja aitab jõuda selgeltnägemiseni. Suurendab vaimseid visioone ning telepaatiat. Samuti on temast kasu teadlike unenägude puhul, kivi aitab unenägusid meenutada ja mõista. Herkimeri teemant puhastab keha tšakraid, et kõrge vaimne energia saaks voolata.

5. Smaragd – maagiline kivi, mis aitab tõsta teadlikkust, suurendab empaatiavõimet ning avab südametšakra. Smaragdil on võime kaitsta maagiliste loitsude ja kurja silma eest. Samuti suurendab ta psüühilist võimekust ning avab selgeltnägemise kanali. See kristall toob mentaalset selgust ja aitab pinnale tuua selle, mis on alateadvuses peidus. Ka ennustamisel on smaragd suurepärane kaaslane, aidates mõista märke ja sõnumeid, mis saadetakse vaimutasandilt.

6. Kirsipunane opaal – väga kõrge ja peene vibratsiooniga kivi, mis võimendab kosmilist teadvust ning toob müstilisi visioone. Opaal on ka karmiline kivi, mis õpetab, et saad just seda, mida ise välja annad. Šamaanid kasutavad opaali kaitsekivina rändamisel teistes maailmades. Vaimsel tasandil avab ta inimese võime selgelt näha ja tunda. Samuti kasutatakse teda kolmanda silma äratamiseks.

7. Rutiilkvarts – see põnev kivi aitab kaasa vaimsele kasvule ning puhastab aurat. Usutakse, et rutiilkvarts abistab astraalrändudel, ennustamisel ja ka kanaldamisel ning kaitseb negatiivse energia rünnaku eest. See kristall aitab lahendada ka eelmistest eludest pärit blokeeringuid, mis mõjutavad käesolevat elu.

Toimetas: Katrin Oidra

Vaata lisa: poolvääriskivid väekates ehetes.

Külasta ka WildWoman’i Facebooki lehekülge

Loe lisaks: Kristallid, mis kaitsevad negatiivse energia ja elektromagneetilise kiirguse eest

Kuidas kristalle puhastada ja uue energiaga laadida

Kas kristalli valida mõistuse või tundega?

Kui palju maksab ametüst?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.